צלקות, זה כבר לא מה שחשבתם.

האם ידעתם  ששינו את הגדרתן של צלקות למצב רפואי שניתן למניעה או לטיפול? בעבר, צלקות נחשבו לגזרת גורל, שאין דרך לטפל בהן, למנוע אותן, או להקל עליהן. ובאנלוגיה,כל פגיעה שאינה ניתנת לשיקום נחשבה ל"צלקת". אך לשמחתנו, המחקר המדעי בשנים האחרונות הפכו את התפיסה הזאת לנחלת העבר. לאחרונה חלה הבנה עמוקה יותר בין המומחים בעולם של תהליכי ההגלדה וההצטלקות של העור וההמלצה שלהם הוא למהר ולהתערב בתהליך ההצטלקות כשהסיבה לכך היא שטיפול מוקדם מסייע במניעה ובמזעור צלקות.

הספרות המדעית מצביעה על כך שצלקות הינן בסיכון מוגבר להיווצרות היפר פיגמנטציה (התכהות אזור מסוים בעור כתוצאה מייצור מוגבר של מלנין) כתוצאה מחשיפת צלקות לשמש ולכן רצוי להגן על הצלקת מפני השמש באמצעות מסנן קרינה.

הטיפול בצלקות מאפשר מזעור של צלקות קיימות שהרי,לא ניתן להעלימן לחלוטין, אולם החידוש המשמעותי הוא בגישה המכירה באפשרות למנוע הצטלקות לא תקינה, בשלבים הראשונים להתהוות הצלקת, באמצעות ג'ל סיליקון. כל המומחים  מסכימים שניתן למנוע התפתחות צלקות מציקות ולא אסתטיות אם ממהרים למרוח ג'ל סיליקון באזור הצלקת לאחר שהפצע נסגר. לכן, מומלץ להתחיל בטיפול לפני שהצלקת מתקבעת ולהימנע מלעשות את הטעות הנפוצה ולקוות שלא תיווצר צלקת, או שזו תיעלם מאליה עם הזמן. 

עפ"י ההנחיות הבינלאומיות העדכניות לטיפול בצלקות (שפורסמו על ידי האגודה האמריקאית לכירורגיה דרמטולוגית American Society for Dermatologic Surgery) ג'ל סיליקון נמצא בקו הטיפולי הראשון במניעת התפתחות צלקות לא תקינות. כמו-כן, הגנה על הצלקת מפני קרינת השמש חיונית למניעה ולמזעור היפר פיגמנטציה. מוצרי ג'ל סיליקון הינם שקופים ונוחים לשימוש. ב

חוד החנית של מוצרים אלה מובילה סדרת קלו-קוט למניעה וטיפול בצלקות נוסחת פטנט רשומה של ג'ל סיליקון, המאושרת על ידי ה- ,FDA CE ומשרד הבריאות,  המוצר המומלץ ביותר לטיפול בצלקות ע"י הרופאים והרוקחים בישראל סדרת קלו-קוט מיועדת למגוון רחב מאוד של צלקות  טריות וקיימות, בעלות מרקמים ודרגות רגישות שונות ובאזורים שונים של הגוף והינה היחידה עם מוצר המכיל מסנן קרינה.

 כל מי שמוטרד ממראה הצלקת שלו, או רוצה למנוע היווצרות צלקת חדשה, יוכל למצוא בקלות את סדרת מוצרי קלו-קוט המונעים  היווצרות צלקת לא תקינה ומפגע אסתטי לאורך זמן ומאיצים החלמת צלקות קיימות, סדרת מגיעה באריזות התכלת חדשות עם קוד לסרטון עם הנחיות שימוש שאותה ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי מרקחת פרטיים ובבתי המרקחת של קופות החולים.

מוצרי הסדרה מאפשר התאמה מרבית לסוג הצלקת: קלו-קוט ג'ל בשפופרת – לכל סוגי הצלקות למעט צלקות שקועות, מחיר: 179.80 שקלים, קלו-קוט ג'ל בתרסיס – לצלקות מפושטות או רגישות למגע. מחיר: 218 שקלים ג'ל קלו-קוט UV (עם מסנן קרינה SPF 30) – מוצר ייחודי, המיועד לטיפול בצלקות באזורים חשופים כגון: פנים, ראש וצוואר. חזה וכתפיים, זרועות, ידיים ורגליים. מחיר: 191.50שקלים

 

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]