15 סודות לשמירת הנעורים.

2002 - 15 סודות לשמירת הנעורים.

"לא משנה מהי מידת הבגדים, אם השיער ארוך ומהו צבע העיניים, העיקר הוא שהמראה יהיה מסודר, קורן נעורים וקסם טבעי. היופי קיים בכולן, והיכולת להדגיש את היופי הטבעי היא אחד הכישורים החשובים ביותר עבור כל אישה", אומרת סוזן באוורמן – ראש מחלקת הדרכה תזונה בחברת הרבלייף העולמית.

כדי להקרין בריאות ולשמור על הנעורים והיופי, מומחי חברת הרבלייף אספו 15 סודות כיצד לשמור על היופי הטבעי ועל הנעורים:   

הכלל הראשון והפשוט ביותר  טפלי בעורך במספר שלבים: ניקוי, איזון ולחות/הזנה. הקפדה על כללי טיפוח עור יומיומיים אלה תעניק לעור מראה חיוני ובריא לאורך זמן.

על מנת לבחור בטיפול המותאם אישית יש לקבוע מהו סוג העור. ישנן שתי אפשרויות לעשות זאת, להתייעץ עם מומחה או לאבחן את העור באופן עצמאי.

יש להשתמש  בפחות איפור! בחיי היומיום, הקו המנחה בשימוש באיפור: פחות – זה תמיד יותר. איפור כבד סותם את הנקבוביות (חשוב במיוחד לבעלות נקבוביות מורחבות, עור שמן ועור הסובל מאקנה); לעיתים קרובות, איפור מייבש את העור, מה שעלול להוביל להתפתחות דלקות ולהופעת קמטים וקמטוטים. זכרי המראה הטבעי תמיד באופנה.

2003 - 15 סודות לשמירת הנעורים.

יש להקפיד  על שימוש קבוע בפילינג ובמסכות לפנים, לצוואר ולאזור המחשוף. פילינג מסיר תאי עור מתים, בעוד מסכות הזנת ולחות מסייעות להתחדשות מהירה של העור, מזינות את העור בוויטמינים ובמינרלים ומשאירות אותו רך, חלק ומשיי.

יש להקפיד על רחיצת הפנים במים חמימים ולאחר מכן במים קרים; פעולה זו משפרת את זרימת הדם ושומרת על מראה צעיר ועל גמישות עור הפנים. רחיצת הפנים במים חמים בלבד פוגעת בגמישות העור וגורמת להזדקנות מוקדמת בעוד רחיצת פנים במים קרים בלבד גורמת לחיוורון, עייפות ויובש בעור.

בזמן רחיצת הפנים, שימוש בפילינג וקרמים טיפוליים, אל תמתחי את העור ואל תשפשפי אותו בחוזקה, השתמשי בתנועות קלילות ובעיסוי עדין; קרמי לחות והזנה יש לטפוח בעדינות בעזרת קצות האצבעות.

2004 - 15 סודות לשמירת הנעורים.

 אל תזלזלי בעיסוי עצמי. עיסוי יש לבצע לא רק באזור הפנים, אלא גם בכל הגוף (תוך מתן תשומת לב מיוחדת לאזורים הבעייתיים), וגם בקרקפת. ישנן טכניקות עיסוי רבות, בחרי את זו המתאימה לך ביותר. עיסוי מעודד את זרימת הדם לעור ומשפר תהליכים טבעיים של שיקום והתחדשות העור.

הקפידי לישון יותר, כי שינה = יופי! שינה משקמת לא רק את האנרגיה והכוח פנימי, אלא גם תורמת רבות לשמירה על המראה הבריא, הנעורים והיופי.

הקפידי לשמור גם על השיער. הקדישי זמן לניקוי ולטיפול מותאם לשיער ולקרקפת ותוכלי ליהנות משיער מפואר ומשיי.

אכלי יותר דגים. תפריט עם  בדגים  עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומרים מזינים, יסייע בפתרון בעיות עור רבות כגון יובש ודלקות, בעודו מזין את העור מבפנים ומעניק לו זוהר וחיוניות.

הגני על העור מפני קרינת שמש ישירה. כולנו יודעים כי יש להיחשף לשמש במידה מוגבלת ובשעות מסוימות ביום;! השתמשי בקרם הגנה, במוצרי איפור המכילים,SPF הרכיבי משקפי שמש והזיני את העור בלחות באופן אינטנסיבי.

2005 - 15 סודות לשמירת הנעורים.

הקפידי על פעילות גופנית ושמרי על נפש בריאה בגוף בריא. התאמני כמה פעמים בשבוע כדי לשמר את הטונוס של גופך ועורך. ספורט, יופי ובריאות קשורים זה בזה. הספורט הופך

אדם ליפה יותר פיזית ומשפר את מצב הרוח. זה חשוב, כי כאשר את מרגישה יפה, כל הסובבים אותך מבחינים בכך.

אנחנו מה שאנחנו אוכלים זו אקסיומה. תזונה נכונה ומאוזנת מסייעת בהזנת הגוף בוויטמינים ומינרלים מבפנים ומשפיעה לטובה על מצב העור, השיער והציפורניים.

יש להקפיד לנקות ולחטא מברשות איפור, ציוד מניקור ואביזרים לטיפול בשיער לפחות פעם בשבוע.

היפרדי לשלום מהרגלים מזיקים. עישון ואלכוהול תורמים להאטת חילוף החומרים. מנגד, שתייה מרובה של מים צלולים ותזונה מאוזנת ובריאה מזרזים את חילוף החומרים. שני את אורח החיים שלך ותוכלי להבחין בשינוי!

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]