מסחטת HUROM, עושה מהפכה בתזונה הבריאה

המודעות לשמירה על תזונה מאוזנת ומגוונת נמצאת בעליה מתמדת וכך גם הצורך בעזרים  אשר יעזרו ליישם זאת, כחלק מהמודעות לאורח חיים בריא התפתחה בשנים האחרונות תרבות שלמה סביב הוספת מיצים לתזונה וניקוי רעלים, גם עבור הילדים ובני הנוער, ההורים מחפשים דרכים קלות ופשוטות על מנת לשפר את צריכת הפירות והירקות של ילדיהם.

151

OIG היבואן הבלעדי בישראל של מסחטות, מבית HUROM מציבות סטנדרט חדש בתחום המיצוי,  טכנולוגיית ה"סחיטה האיטית" מורידה למינימום אובדן של ערכים תזונתיים ומחקה למעשה כבישה קרה, כך נמנע תהליך החמצון הנוצר במסחטות סכין רגילות, ונמנע החימום הנוצר במסחטות רגילות ופוגע בויטמינים והאנזימים במזון. טכניקת הכבישה הקרה מאפשרת הפקת כמות גדולה יותר של מיץ מהירק או הפרי.

הפרזנטורית מיכל צפיר עם איציק ועופר גבאי

הפרזנטורית מיכל צפיר עם איציק ועופר גבאי

מסחטות הדור החדש מיוצרות בקוריאה, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת איכות, אקולוגיה, בחירת חומרי הגלם ועוד. כחלק מההקפדה הגבוהה על איכות ואקולוגיה, במסחטות HUROM כל החלקים הנוגעים במזון בתהליך הסחיטה מיכל סחיטה, בורג, רשת וכו') עשויים מחומר ייחודי הנקרא ULTEM אשר הינו  BPA FREE ברמה הגבוהה ביותר ועמיד מאוד לאורך זמן.

150

המסחטה משמשת לסחיטת פירות וירקות רכים וקשים, עלים ומיצוי עשב החיטה ומאפשרת שילובים שונים של ירקות, פירות ועלים היוצרים עולם של טעמים, צבעים ומרקמים כמו כן במסחטה זו ניתן להכין מיצי בריאות ירקות ופירות קשים ורכים, רימונים, ענבים, כל סוגי העלים ומיצוי עשב חיטה; הכנות טבעיות – חלב אורז, חלב סויה, חלב שקדים; הכנת מחיות – טחינת מרקים ורטבים למרקם אחיד, טחינת מזון תינוקות; הכנת ממרחים – סלט חצילים, חומוס. מחיר: 2,990 ש"ח.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]