מותג הוולנס, MY SHEMEN – משיק מארז זוגי לשיפור חיי המין של הגבר והאישה.

other planet PLEAURE שמן לנשים 2 - מותג הוולנס, MY SHEMEN - משיק מארז זוגי לשיפור חיי המין של הגבר והאישה.

מותג הוולנס הישראלי MY SHEMEN, המייצר ליין מוצרים לטיפוח הגוף והנפש, המבוססים על זרעי שמן הקאנביס וקומפלקס שמנים אתריים, משיק מארז זוגי המיועד לשיפור ושדרוג חיי המין, הכולל את ה- LONGER PLEASURE לגבר, המסייע לגבר להחזיק מעמד רב יותר במיטה ואת MY SHEMEN PLEASURE, שמן סיכה לאיבר המין הנשי, המשדרג את האורגזמה והחוויה הסקסואלית.

LONGER PLEASURE מחיר 219 שח other planet צילום - מותג הוולנס, MY SHEMEN - משיק מארז זוגי לשיפור חיי המין של הגבר והאישה.

תרסיס LONGER PLEASURE לגבר: הינו שמן אהבה לגברים שרוצים לחוות ריגושים ארוכים יותר במיטה ולענג את בת הזוג בעוצמות גבוהות, מיועד להנאה מוגברת וחוויה חושנית חדשה. פיתוח חדשני של שמן השהיה לגבר המבוסס על שמן זרעי קנאביס וקומפלקס שמנים אתריים למריחה על איבר המין הגברי, המסייע להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה, השמן הייחודי מורכב מ-100% חומרים טבעיים ומעניק תחושה מקסימלית ומאפשר להאריך את השיא.

LONGER PLEASURE מחיר 219 שח other planet צילום 5 - מותג הוולנס, MY SHEMEN - משיק מארז זוגי לשיפור חיי המין של הגבר והאישה.
תרסיס LONGER PLEASURE לגבר.

MY SHEMEN PLEASURE משמש שמן סיכה טבעי ואיכותי הגורם לירידה במתח השרירים ולזרימת דם משופרת, ועל כן השימוש בו מעורר את הרגישות וההנאה המינית ומיועד לשימוש מקומי כשמן עיסוי אינטימי, טבעוני וללא גלוטן.

other planet PLEAURE שמן לנשים 3 - מותג הוולנס, MY SHEMEN - משיק מארז זוגי לשיפור חיי המין של הגבר והאישה.
MY SHEMEN PLEASURE שמן סיכה לאיבר המין הנשי.

התערובת הסינרגטית של שמן הפלז'ר מכילה מספר אפרודיזיאקים טבעיים: קינמון, שמן זרעי קנאביס, ג'ינג'ר, קוקוס ושמן הל. חוויית השימוש במוצר תאפשר לכל אישה ליהנות מתחושה משופרת, אורגזמה עמוקה יותר, עוררות מוגברת, רטיבות משופרת, מודעות מוגברת ורגיעה מלאה בגוף.

חלפון בעלים ומייסד MY SHEMEN - מותג הוולנס, MY SHEMEN - משיק מארז זוגי לשיפור חיי המין של הגבר והאישה.
משה חלפון הבעלים של MY SHEMEN.

שאלנו את משה חלפון הבעלים של MY SHEMEN שהוא איש דתי, האם אין ניגוד בין היותו אדם דתי לבין ייצור מוצרים בתחום הנחשב שהצנעה יפה לו:

"כשחשבתי ללכת על הרעיון אז דבר ראשון שאלתי את הרב שלי האם יש בעיה הלכתית להתעסק בתחום הזה. התשובה שלו הייתה – "כל עוד אני אשמור על שפה מכבדת ולא נמוכה/ סליזית ואשווק בצורה נקייה – אז זה בסדר.

לאחר שקיבלתי את ברכת הדרך, התחלתי להיפגש עם משקיעים. במקביל, התקדמתי עם הפיתוח ועם רישיון משרד הבריאות. השותף שלי שמעון מוגרבי הוא בעלים של חברת תוספי תזונה, אז היה לו ניסיון בהוצאת רישיון של משרד הבריאות. ברגע שקיבלנו את הרישיון המיוחל העלינו פוסט בקבוצה בפייסבוק על עדות אישית של אישה על שימוש במוצר ומאז התחלנו "להתפוצץ" ברשת. הגיעו רכישות מכל מקום, לאחר הבאזז הגדול שהמוצרים יצרו ברשת פנה אלינו איש עסקים אמיד, שהציע להשקיע בחברה התקדמנו איתו ומשם, התחלנו תהליך של מיתוג מחדש ופיתוח של 4 מוצרים נוספים. כיום, היעדים שלנו הם להפוך להיות מותג בינלאומי בתחום הוולנס והטיפוח ולהמשיך לפתח קו מוצרים חדשני ואיכותי."

ניתן לרכוש בחנויות הפארם המובחרות, בתי טבע בפריסה ארצית ובאתר האונליין של המותג https://www.myshemen.co.il/My shemen 

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]