Joyspan, ד"ר צחי וידר בודק, האם אפשר להחזיר את הגיל הביולוגי לאחור?

1 - Joyspan, ד"ר צחי וידר בודק, האם אפשר להחזיר את הגיל הביולוגי לאחור?

ד"ר צחי וידר המתמחה ברפואת איכות חיים משיק בימים אלה את Joyspan, פודקאסט שיעסוק באחד הנושאים ה"חמים" של התקופה האחרונה, הארכת תוחלת החיים הבריאים בו ישולבו סקירה ומידע על הדרכים המבוססות מבחינה מדעית ורפואית שבהן אנו יכולים להאריך את חיינו כולל גם את האפשרות להחזיר לאחור את שעון הגיל הביולוגי שלנו.

העניין הגובר בגיל הביולוגי מונע ונתמך על ידי המדע בדמות  פיתוחים בתחום האפי-גנטיקה – תחום מחקר שבוחן איך התבטאות גנים מושפע על ידי התנהגות וסביבה ומה אנחנו יודעים על היכולות הרפואיות החדשות שקיימות כיום להארכת החיים הבריאים ולהחזרת השעון הביולוגי לאחור? האם אפשר לעזור לעצמנו לחיות חיים ארוכים, בריאים ומטיבים יותר?

לאחרונה הכריז ארגון הבריאות העולמי על הזדקנות כמחלה שניתן לטפל בה, כאשר, יותר ויותר מחקרים שמתפרסמים בשנים האחרונות בוחנים דרכים להאריך את תוחלת החיים הבריאים. מדובר בהוספת שנים איכותיות, בבריאות טובה, חיוניות ועשייה.


משמעות השם Joyspan היא תוחלת החיים המהנים
שבה יעסוק הפודקאסט שהדגש עליו יהייה בחידושי המחקר העולמי בתחום הארכת תוחלת החיים הבריאים, בממצאים, בטיפולים, בתרופות ובטכנולוגיות שהתחום מניב.

ד"ר צחי וידר, מומחה לכירורגיה שעומד בראש המרכז הרפואי  VIV וחוקר את מדע הארכת החיים הבריאים והחדשנות שבו כבר תקופה ארוכה, יארח בכל פרק ב- Joyspan, דמויות מעניינות מדיסיפלינות שונות שיכללו אורחים שונים ומומחים וישוחח איתם על היבטים שונים של הנושא כמו פרופ' קרסו, ד"ר שון פורטל ונוספים.

פרקי הפודקאסט יספקו למאזינים מידע מעודכן ועמוק בהיבטים השונים של התחום, בהשתתפות מומחים מובילים ואורחים אחרים ותוך שימת דגש על מידע שימושי לכל מאזין.

בפרק הבכורה, אירח ד"ר וידר את אברי גלעד שאימץ בשנים האחרונות אורח חיים בריא לרבות תזונה צמחונית מוקפדת, ואימוני כושר רבים, שאת חלקם אף העביר יחד עם  הצופים בתוכנית הבוקר שהגיש. הפרק עסק בשאלה החשובה: מה אנחנו כאנשים בעלי ידע ואמצעים יכולים היום לעשות בפועל כדי להאריך את החיים שלנו בבריאות טובה ובתפקוד מצוין?

צחי וידר צילום אימג פוטו 1 - Joyspan, ד"ר צחי וידר בודק, האם אפשר להחזיר את הגיל הביולוגי לאחור?
ד"ר צחי וידר , מומחה לכירורגיה שעומד בראש המרכז הרפואי  VIV.


ד"ר וידר מעדכן שלפי ממצאי המחקרים העדכניים בהיקפי ענק, השפעת הגנטיקה על תוחלת החיים שלנו, קטנה הרבה יותר ממה שנהגו לחשוב. מסתבר שיש לנו יכולת להשפיע במידה גדולה מאוד  על תהליכי ההזדקנות שלנו ועל הבריאות שלנו לאורך כל החיים, הן מבחינה גופנית והן מבחינה מנטלית, באמצעות שינויים באורח החיים שלנו, שימוש בטכנולוגיות ייעודיות ובמקרים מסוימים נטילת תרופות.


את קונספט הפודקאסט פיתח ד"ר וידר יחד עם ד"ר דן הרמן, מומחה לאסטרטגיה ולפיתוח מותגים שמשמש יועץ אסטרטגי ושיווקי למרכז הרפואי VIV, את הליווי המקצועי לפודקאסט נותן מומחה הפודקאסטים שהם לוי, מנכ"ל Creativity Value, שמלווה כמה מהפודקאסטים המצליחים בישראל בעולמות ההשקעות והעסקים ואת ההפקה וניהול הפודקאסט מבצעת ProCast, מחברות הפקות הפודקאסטים המובילות בישראל בבעלות אור אליעז.

 ד"ר צחי וידר, מומחה לכירורגיה ומייסד המרכז הרפואי VIV Clinic: "בשנים האחרונות מתחוללת מהפיכה של ממש בתחום ה- LONGEVITY. מחקרים נוגעים בתהליכים ביולוגיים שגורמים לנו להזדקן ואנחנו לומדים איך לשלוט בהם, לעכב אותם, ואפילו להחזיר את השעון לאחור. מטרת הפודקאסט החדש היא להעניק למאזינים את המידע החדשני והמעודכן ביותר בתחום. בפודקאסט החדש שאנחנו משיקים  JOYSPAN  ועוסק במדע החיים הבריאים,הטובים ומהנים, המאזינים יקבלו ערך רב ועצות פרקטיות שיסייעו להם גם ליהנות מהחיים וגם להאריך אותם בבריאות טובה."

שהם לוי, מנכ"ל Creativity Value : כש – VIV פנו אלי עם רעיון הפודקאסט, זיהיתי מיד את הפוטנציאל האדיר בתוכן, שמרתק מאות אלפי ישראלים והעניין הרב בתחומי הארכת חיים ובריאות. מהאזנה לתכנים בפרקים הראשונים בפודקאסט, מובטח ערך גבוה מאוד לאוהבי ה-Wellness והחיים"


הפודקאסט יהיה זמין ביוטיוב ובכל אפליקציות הפודקאסטים המובילות בניהן ספוטיפי, אפל פודקאסט וגוגל פודקאסט. לינק להאזנה:
https://open.spotify.com/show/3KCVOAd5HCkCnUoLQts0YO

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]