חברת "סולגאר" מציגה את קולקציית הנוטרי קוסמטיקה, תוספי הטיפוח המשנים את עולם הקוסמטיקה.

צילום.סולגאר 1 - חברת "סולגאר" מציגה את קולקציית הנוטרי קוסמטיקה, תוספי הטיפוח המשנים את עולם הקוסמטיקה.

בין שלל החידושים הטכנולוגיים הקיימים להצערת עור הפנים ויצירת מראה בריא ורענן יותר, ישנה עוד דרך שהיא קלה, יעילה ונוחה הפועלת מתוך המערכת הפנימית של הגוף, באמצעות נטילת תוספי תזונה אשר מכילים את הרכיבים התזונתיים, הייעודיים והחיוניים לעור ולשיער שלא נמצאים בכמות מספקת במזון אותו אנו צורכים ביום יום, חברת תספי התזונה סולגאר שנמצאת עמוק בנישה הזו, משיקה את סדרת הנוטרי קוסמטיקה המכילה ארבעה תוספי תזונה ייעודיים ואיכותיים שכל אחד מה מכיל רכיבים החיוניים למראה בריא וצעיר.

התוסף הראשון הוא HNS COMPLEX: פורמולה ייעודית לטיפוח השיער, הציפורניים והעור. התוסף מכיל רכיבים ייחודים המעודדים את הגוף לייצור פנימי של חלבונים הנקראים קולגן, אלסטין וקרטין. חלבונים אלו הם השומרים על בריאות השיער, מחזקים את הציפורניים ומספקים בסיס לעור מטופח. קומפלקס HNS מכיל שילוב של מינרלים, חומצות אמינו, ויטמין C וMSM בעלי מינון מותאם, המעודדים את הגוף לייצור אותם חלבונים סיביים חזקים. הרכיבים הינם ממקור הפקה טבעי ולכן מתאים גם לצמחונים וטבעונים.

צילום. סולגאר 1 - חברת "סולגאר" מציגה את קולקציית הנוטרי קוסמטיקה, תוספי הטיפוח המשנים את עולם הקוסמטיקה.

התוסף קולגן וחומצה היאלורונית: תוסף הקולגן הנמכר בישראל. המוצר של סולגאר פעול להחזרת הלחות והגמישות לעור ומכיל שילוב פטנטי, מדעי וייחודי של שני רכיבי הפלא של עולם הטיפוח בכמות של פי 2 רכיבים פעילים בטבלייה אחת ליום, מה שתורם לספיגה יעילה יותר. הפטנט במוצר של סולגאר עבר מחקרים קליניים להוכחת יעילות ובטיחות השימוש והוכח כמשפר את הזמינות הביולוגית והספיגה של החומרים בגוף. התוצאות: 76% פחות יובש, עלייה בגמישות ותרומה למראה צעיר ומתוח יותר.

image002 1 - חברת "סולגאר" מציגה את קולקציית הנוטרי קוסמטיקה, תוספי הטיפוח המשנים את עולם הקוסמטיקה.

התוסף השלישי הוא ויטמין E נוזלי ממקור טבעי: ויטמין E נוזלי של סולגאר מגיע בנגזרת הטבעית  D-alpha Tocopherol  ובתוספת תערובת טוקופרולים נוספים המשפרים את הספיגה וההטמעה של הוויטמין בגוף. מתאים הן לבליעה והן למריחה. ויטמין  E הינו רכיב מוכר בעולם הטיפוח. מגביר לחות וגמישות של העור ומסייע בשמירה על עור בריא וחיוני.

התוסף הרביעי בסדרה הוא ביוטין  (Biotin).  ביוטין הינו ויטמין מסיס מים השייך למשפחת ויטמיני ה B. הביוטין חיוני לסינתזה של חומצות שומן וחומצות אמינו ולכן חיוני לתאי העור. מחקרים מצאו קשר משמעותי בין הביוטין לבריאות השיער, העור והציפורניים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]