רהיטי שמרת הזורע משיקים את "אימפלה", סדרת המזרנים.

3297 - רהיטי שמרת הזורע משיקים את "אימפלה", סדרת המזרנים.

נחום ואריה ויסמן בעלי קבוצת 'ויסמן אחזקות' הספיקו בשבוע אחד להשיק גם את  המרכז התעשייתי הגדול ביותר בישראל שנפתח בפארק בר-לב בסמוך לכרמיאל וגם להשיק את 'אימפלה' סדרת מזרנים חדשה לשמרת הזורע שכבר מחוללת מהפיכה בשוק הישראלי ומציגה מזרנים איכותיים ובלעדיים במחירים אטרקטיביים וללא מתחרים בשוק המקומי.

3296 - רהיטי שמרת הזורע משיקים את "אימפלה", סדרת המזרנים.

סדרת מזרנים חדשה המיוצרת עבורה בהסכם בלעדי בספרד "אימפלה" חוללו זעזוע בשוק המזרנים המקומי גם בגלל מחירייהם האטרקטיביים במיוחד וללא תחרות בשוק המקומי. כנראה שהמיטה הנסתרת במשרדו של אריה ויסמן מבעלי 'ויסמן אחזקות' קבוצת הרהיטים הגדולה בישראל מוכיחה את עצמה כהשקעה בטוחה נוספת בקבוצה, כי הרי מחקרים הוכיחו ששנ"צ תורמת לבריאות איתנה ולבוסט של מרץ ואנרגיה.

3299 - רהיטי שמרת הזורע משיקים את "אימפלה", סדרת המזרנים.

נחום ואריה ויסמן בעלי קבוצת "ויסמן אחזקות".

3298 - רהיטי שמרת הזורע משיקים את "אימפלה", סדרת המזרנים.

לדברי נחום ואריה ויסמן, בעלי קבוצת 'ויסמן אחזקות': "טרם החדירה שלנו לתחום המזרנים ערכנו מחקר שוק וסקירה מקצועית של התחום בישראל שסייעו בידינו להבין כי רוב המזרנים המיוצרים ומשווקים בארץ הם כאלה המיוצרים לפי הדוקטרינה האמריקאית ולא לפי ה"דוקטרינה האירופאית". לאחר שקלול הנתונים לרבות היבט ה- value for money"" הגענו להחלטה כי "הדוקטרינה האירופאית" עדיפה על זו האמריקאית ובהתאם לכך חתמנו על הסכם שיתוף פעולה עם חברה מובילה ליצור מזרנים מספר,ד שלפיו סידרת מזרוני "אימפלה" החדשה תיוצר לפי מפרטים מדוייקים של מחלקת פיתוח המוצרים של קבוצת "ויסמן אחזקות".

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]