נדיה קומונצ'י המתעמלת הראשונה בעולם שזכתה לציון 10, תזניק את מרוץ LIFE RUN, שיערך בתל-אביב.

3120 - נדיה קומונצ'י המתעמלת הראשונה בעולם שזכתה לציון 10, תזניק את מרוץ LIFE RUN, שיערך בתל-אביב.

נדיה קומונצ'י המתעמלת הראשונה בעולם שזכתה לציון 10 ואחת הספורטאיות הגדולות של המאה ה-20 להזניק את מרוץ ה- LIFE RUN, מרוץ הנשים של תל אביב, שיתקיים ביום רביעי ה- 30.04, ביוזמת סופר-פארם ובשיתוף עם עיריית תל-אביב יפו.

נדיה קומונצ'י נחשבת לאחת הספורטאיות הגדולות של המאה ה-20 ואחת המתעמלות הגדולות בכל הזמנים. קומונצ'י בת ה- 58 היא המתעמלת האולימפית הידועה מנבחרת רומניה. האלופה האולימפית זכתה ב-9 מדליות, מתוכן 5 מדליות זהב והראשונה שזכתה באולימפיאדה בציון מושלם של 10 בהתעמלות.

נדיה קומונצ'י המתעמלת הראשונה בעולם שזכתה לציון 10, תזניק את מרוץ LIFE RUN, שיערך בתל-אביב.

נדיה קומוניצ'קי באולימפיאדת מונטריאול.

כשהייתה בת 13 בלבד, זכתה קומונצ'י באליפות אירופה בנורבגיה ב-5 מדליות וכשהייתה בת 15 כבר זכתה במדליית זהב באולימפיאדת זהב באולימפיאדה במונטריאול עם ציון מושלם של 10. כיום, קומונצ'י פעילה בתחומים שונים בעולם הספורט והצדקה. היא סגנית יו"ר של חבר המנהלים של הספיישל אולימפיקס הבינלאומי (אולימפיאדה לבעלי מוגבלויות שכלית התפתחותית). כמו כן, מכהנת בתפקיד נשיאת הכבוד של הוועד האולימפי הרומני, שגרירת הספורט של רומניה ונשיאת כבוד של התאחדות ההתעמלות הרומנית. קיבלה 2 פרסי "המסדר האולימפי" מהוועד האולימפי הבינלאומי.

גלי ברגר, ראש מערך תקשורת ותוכן בסופר-פארם: "Life RUN הוא אירוע שכולו אחווה נשית והנאה. הוא פונה לכל הנשים, בכל הגילים, ובכל רמות הכושר. בחרנו בקומונצ'י להגיע למרוץ השנה כסמל למצוינות ספורטיבית, בזכות פועלה למען זכויות נשים ולמען פועלה הרב בקידום ספורט בקרב מעוטי יכולת ובעלי מוגבלויות התפתחותית".

נדיה קומונצ'י המתעמלת הראשונה בעולם שזכתה לציון 10, תזניק את מרוץ LIFE RUN, שיערך בתל-אביב.

נדיה קומונצ'קי.

מרוץ הנשים של סופר-פארם LIFE RUN. המרוץ שיתקיים ב- 30.04 יוזנק מנמל תל אביב. יכלול 3 מסלולים: 4, 8 ו-12 ק"מ ביום המרוץ תתקיים חגיגה של עוצמה נשית ואקספו אקטיבי בנמל תל אביב, הרצות יוכלו ליהנות בסיום ממסיבה עם מיטב הדי ג'יות בישראל.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]