מיזם של מותג הטיפוח "לה רוש פוזה" – בדיקת עור ונקודות חן ע"י רופאי עור בחופי ישראל.

רוש פוזה בדיקת שומות בחופי ישראל צילום יחצ 1 - מיזם של מותג הטיפוח "לה רוש פוזה" - בדיקת עור ונקודות חן ע"י רופאי עור בחופי ישראל.

היות ועונת הרחצה כבר כאן, רופאי מערך העור מבית החולים איכילוב, יחד עם העמותה הישראלית לסרטן העור ובחסות מותג הדרמו-קוסמטיקה לה רוש-פוזה, יקיימו ימי בדיקות עור ונקודות חן, ללא עלות לקהל הרחב, ב- 5 חופים מרכזיים ברחבי הארץ: תל-אביב, חיפה, אשדוד, הרצליה וקריית חיים, כל זאת במטרה להעלות את המודעות לסרטן העור ולעודד גילוי מוקדם בקרב הציבור הרחב.

מלנומה הנו אחד משלושת סרטני העור השכיחים ביותר, ונחשב לקטלני שביניהם. מדי שנה מאובחנים בישראל למעלה מ-1,500 חולים חדשים במלנומה ממאירה וממוקדת, ומאותו רגע חייהם משתנים, פעמים רבות באופן קיצוני. נתונים אלו ניתנים לשינוי, הן מצד מניעת התחלואה, והן מצד שיפור הטיפול עד כדי ריפוי המחלה, הדרך הטובה ביותר ל׳טפל׳ במלנומה, היא לאבחן אותה מוקדם: אבחון מוקדם מציל חיים, פשוטו כמשמעו. אני קורא לכל אחת ואחד להיבדק ולשמור על העור מפני חשיפה מוגזמת לשמש".

אילן נפתלי, מנהל חטיבת הדרמו-קוסמטיקה בלוריאל ישראל :"כחלק מהאג'נדה החברתית של מותג לה רוש – פוזה, אנו גאים מאוד על שיתוף הפעולה עם העמותה הישראלית לסרטן העור ועם הקשר שלנו עם בית החולים "איכילוב", אנו מאמינים שבאמצעות מהלכים חשובים כגון אלו נצליח להעלות את המודעות לסרטן העור ולהסביר לקהל הרחב את חשיבות הגילוי המוקדם".

רוש פוזה סדרת אנתליוס צילום יחצ 1 - מיזם של מותג הטיפוח "לה רוש פוזה" - בדיקת עור ונקודות חן ע"י רופאי עור בחופי ישראל.
המותג לה רוש-פוזה את סדרת המוצרים  אנתליוס  להגנה גבוהה ביותר מפני השמש, לכל סוגי העור, לכל סוגי החשיפה.

לדברי פרופ' אלי שפרכר, מנהל מערך העור, במרכז הרפואי איכילוב תל-אביב "בישראל מאובחנים בכל חודש כ-160 חולים במלנומה ונפטרים כ-15. שעור גבוה זה קיים עקב שילוב גורמים גנטיים וסביבתיים- אוכלוסייה בהירת עור באזור גאוגרפי שטוף שמש. נכון שכיום יש תרופות פורצות דרך

ד"ר איילת רשפון, מנהלת המרפאה לגילוי מוקדם של סרטן העור במרכז הרפואי איכילוב, תל-אביב, מדגישה כי ישנם מספר כללים לפיהם ניתן לזהות נגע עורי המחייב בדיקת רופא: 1.  נגע עורי הגדל או משתנה בצורתו או צבעו במהלך הזמן. 2.  נגע עורי מדמם בקלות וכל פצע שאינו מתרפא תוך שישה שבועות. 3. נגע עורי בעל צבע לא אחיד, צורה לא סימטרית וגבולות לא סדירים, בעיקר אם מדובר בנגע חדש או משתנה.

רוש פוזה סדרת אנתליוס צילום יחצ 1 - מיזם של מותג הטיפוח "לה רוש פוזה" - בדיקת עור ונקודות חן ע"י רופאי עור בחופי ישראל.

עינבל כהן תובל מנכ"לית העמותה הישראלית לסרטן העור: "אחת הפעולות החשובות ביותר של העמותה היא העלאת המודעות. רוב הציבור אינו מודע לכך שכל חשיפה לשמש עלולה להיות מסוכנת. ממשחק בגן שעשועים לא מקורה, עבודה באוויר הפתוח, שחייה בבריכות לא מקורות וכמובן חוף הים. חשוב להדגיש כי מומלץ להיבדק ע"י רופא עור אחת לשנה. בחרנו לפגוש את הקהל בחופים השונים, על מנת להדגיש את הסכנה שבחשיפה לשמש. להסביר את החשיבות שיש להגנה טובה על העור בזמן החשיפה, וכן להקפיד על בילוי בשעות בהן הקרינה נמוכה. הכרחי לשמור על גופנו בכל שלב בו אנו נחשפים לשמש, והמודעות חייבת להיות כבר מגיל צעיר ע"מ למנוע את המחלה בגילאים המבוגרים יותר. בניגוד להרבה מחלות אחרות, בסרטן העור רוב השליטה בידיים שלנו- חשיפה לשמש בצורה לא מבוקרת מגדילה את הסיכויים לחלות בסרטן העור".

לדברי ד"ר להבית אקרמן יועצת מדעית של המותג לה רוש פוזה: "הדרך היעילה ביותר להגן על העור היא שילוב של בדיקה תקופתית סדירה אצל רופא עור, שימוש קבוע במסנן קרינה איכותי והימנעות משהייה ממושכת בשמש."

עמדות הבדיקה יוצבו בחוף גורדון תל אביב בשיתוף בי"ח איכילוב ב- 19.6.22, בחוף דדו בחיפה בתאריך ה- 1.7.22, בחוף הרצליה  בתאריך ה- 15.7.22,  בחוף אשדוד בתאריך 29.7.22 ובקריית חיים כחלק משיתוף הפעולה עם עמותת "שלובות" במהלך חודש אוגוסט. 

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]