מוצרי ספורט חדשים לתחזוק הנשמה והגוף.

אימון לופ לייטקס 20 שח אנרגים ספורט צילום יחסי ציבור שחור 1 - מוצרי ספורט חדשים לתחזוק הנשמה והגוף.

לא קל לחזור לשגרת הספורט החשובה שבנינו ולחזור להתאמן אחרי ארוחות החג והאלכוהול. דור אבירן, מאמן כושר וריצה, מומחה מאנרג'ים ספורט ממליץ על 4 תרגילי בסיס שיעזרו לנו להתחיל את תהליך הכניסה לכושר, לאחר שתתנסו בתרגילים אלו תוכלו בכל שלב לשדרג את האימון על ידי הוספת חזרות, תרגילים ואף מוצרי כושר אימון נוספים.

מוצרי הספורט המומלצים מורכבים מחמישה אלמנטים בסיסיים: כדור OverBall סטנדרטי בקוטר 22, 3 רצועות מתיחה עם רמות התנגדות שונות ומזרן יוגה מקצועי. אלו, מהווים בסיס לאימון בהתנגדות מול משקל גוף, ניתן בקלות להוסיף אותם לשגרת האימון היומית שלך לצד המכשירים הקיימים בבית.

חיזוק הבטן: נניח את מזרן היוגה על הרצפה ואת הכדור באחד הקצוות שלו. נשב על הכדור, רגלינו היחפות דורכות על המזרן. נניח את הידיים על המותניים ונשאיר אותן שם לאורך כל התרגיל. אט אט נטייל עד סוף המזרן, כאשר הישבן שלנו עובר ממצב בו הוא יושב על הכדור למצב בו הוא מרחף באוויר. לא להיבהל בנפילה הראשונה, הכדור יכול "לדחוף" אותנו לכיוון ההליכה, אבל הוא עוצר כאשר הגב נוגע בו. נמשיך ללכת כך הלוך וחזור 5-10 פעמים. ככל שאנחנו מתחזקים, כך אנו יותר שולטים בתנועה בעזרת שרירי הבטן.

לשגרה צילום אנרגים ספורט - מוצרי ספורט חדשים לתחזוק הנשמה והגוף.

חיזוק הירכיים: נעמוד באמצע המזרן, הכדור מאחורינו, וכעת נרכיב את הרצועה הירוקה מעט מעל הברכיים (חשוב – לא על הברכיים!). נתיישב על המזרן ובתנועות פתיחה איטיות, נרחיק את הברכיים ונפתח את הירכיים. קל מדי? ניתן לשדרג לרצועה הצהובה. עדיין חלש? וואו, זה סימן שאתם כבר ברצועה האדומה ובדרך לבנות ירכיים מפלדה. כל אחת מהגומיות ניתנות לקיפול ובכך ליצור מתיחה כפולה שמכפילה את הכח שלהן – גם כאן, רצוי להתחיל בירוקה ולהתקדם במעלה המאמץ. 10-20 חזרות לסט יעשו את העבודה.

חיזוק הכתף: עם הרצועה הירוקה ביד, נחזור למצב שכיבה שהכרנו בתרגיל חיזוק הבטן. ניישר את שני הידיים בתור המשך של הגב ונשחיל אותן דרך הרצועה, כאשר הרצועה מונחת במתח קל על פרקי היד כאילו הייתה שעון. נשלח את יד ימין בחצי עיגול למעלה, ליצירת מתח על הרצועה. נחזיר את ימין ונשלח את שמאל. חשוב לשמור על ידיים ישרות לחלוטין כדי לאפשר לשריר הכתף לבצע את הפעולה. גם כאן, במידה וההתנגדות קלה מדי, ניתן לשדרג את הרצועה הירוקה לרצועה הצהובה או הירוקה.

מזרן ורצועות אימון של אנרגים ספורט. צילום יחסי ציבור. - מוצרי ספורט חדשים לתחזוק הנשמה והגוף.

חיזוק הגב: נשב על הכדור ונחזיק את הרצועה הירוקה בשתי ידיים. תוך שמירה על גב ישר, נרחיק את הידיים אחת מהשנייה תוך הוצאת אוויר. הצורך לשמור על יציבה במקביל לביצוע המתיחה מאפשר לגב לעבוד במקביל על שרירי השכמות וגם על המייצבים הפנימיים – אלו שרירים המסייעים ביציבה, רובם ממוקמים לאורך עמוד השדרה. חיזוק שרירים אלו משפר את היציבה, מגדיל את זקיפות הקומה ומסייע במניעת פציעות.

כמו בביצוע כל תרגיל כושר, אנו ממליצים להציב מטרות ולספור את מספר החזרות, בכדי שתוכלו להעלות בהדרגה את רמת הקושי ולהגיע ליעדים חדשים בסט הבא.

חברת אנרג'ים ספורט, יבואנית ציוד הכושר והספורט הגדולה בישראל, ממליצה על מוצרי ספורט בסיסיים ותרגילים פשוטים שניתן ליישם באמצעותם מפי מאמן כושר מקצועי, הם מתאימים לכל הגילאים ומאפשרים אימוני כושר יומיומיים בבית ובחוץ, תוך עבודה בעצימות משתנה על כל חלקי הגוף.

כדור OverBall רך וגמיש (22 ס"מ): מיועד לאימון רב-תכליתי, באמצעותו ניתן לבצע תרגילים לחיזוק הגוף, לגמישות ולשיפור שיווי המשקל. 

מזרן המתאים: לאימון כושר ויוגה ולאימונים כלליים בבית ובחוץ. גמיש וקל לנשיאה, מתקפל בקלות , יציב ואינו מחליק על הרצפה. קל משקל ועמיד.

יוגה של אנרגים ספורט99 שח להשיג באתר ובסניפי הרשת. צילום סטודיו אנ... - מוצרי ספורט חדשים לתחזוק הנשמה והגוף.


רצועות אימון המגיעות ב-4 דרגות התנגדות שונות: מאפשרות מגוון רחב של תרגילים וניתנות להתאמה לכל מתאמן בכל דרגת עצימות. הגומיות משתלבות בכל אימון- מתיחות, שיקום, התנגדות, ניידות ואימונים פונקציונליים וניתן בקלות להבחין בדרגת ההתנגדות על פי הצבעים (מהקל לקשה): ירוק, צהוב, אדום ושחור.

אנרג'ים ספורט- להשיג בסניפים ובאתר www.Energym.co.il

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]