תוספי תזונה חדשים וחשובים, לזמן קורונה.

4424 1 - תוספי תזונה חדשים וחשובים, לזמן קורונה.

חברת אלטמן משיקה את קולגן, BOOST והפעם עם תה ירוק, המתווסף למוצרים הנוספים מסדרת הקולגן שלה, המכיל גם הוא אבקת קולגן עם פפטידים ביואקטיביים, חומצה היאלורונית ותוספת ייחודית של תמצית תה ירוק, במקום הפירות האדומים.

4423 - תוספי תזונה חדשים וחשובים, לזמן קורונה.
קולגן, BOOST עם התה הירוק, של חברת אלטמן.

המרכיבים: תהליך פירוק פטנטי ייחודי שבסופו מתקבלים מקטעי קולגן ביואקטיבים קטנים, היכולים להיספג בגוף ולהגיע לשכבות העור העמוקות ולהביא לשיפור מרקם העור. תוספת של חומצה היאלורונית – חומצה היאלורונית עוזרת לשמור על לחות העור ועל מבנה תקין של תאי העור מוסיפה "לחות" מבפנים תוספת תמצית תה ירוק יחד עם תמצית תרד- מוסיפים למוצר נוגדי חמצון כך שמכל רכיבי המוצר מתקבל משקה ביוטי בטעם נענע מעודן.

SOLGAR, סלוגר: המומחית העולמית בייצור ושיווק תוספי תזונה וויטמינים, משיקה את תוסף התזונה ה-5HTP, שהוא נגזרת פעילה של החומצה האמינית טריפטופן המעלה את רמת הסרוטונין ותורמת לאיכות השינה.

4421 - תוספי תזונה חדשים וחשובים, לזמן קורונה.
משיקה את תוסף התזונה ה-5HTP, של SOLGAR – סלוגר.

 סרוטונין הינו מוליך עצבי האחראי לוויסות מצב הרוח, במחקרים רבים נמצא כי רמות תקינות של סרוטונין, הידוע גם בכינוי "הורמון השמחה", משפיעות באופן נרחב על איכות החיים. כפועל יוצא, להגדלת ייצור הסרוטונין בגוף עשויים להיות יתרונות רבים.

הסרוטונין מיוצר מפעילות של מספר רכיבים, ובעיקר מחומצת האמינו החיונית טריפטופן. חומצה זו, אינה מיוצרת באופן טבעי על ידי הגוף, לכן חשוב לכלול אותה בתזונה שלנו באמצעות סוגי מזון או תוספי תזונה ייעודיים. מחיר: 30 כמוסות 69.9 ₪

חברת SUPHERB, משיקה את כורכומין ליקוויד ג'ל המשלב ריכוז גבוה של כורכומינואידים ושמנים חיוניים של שורש הכורכום.

4424 - תוספי תזונה חדשים וחשובים, לזמן קורונה.
תוסף התזונה כורכומין ליקוויד ג'ל, של חברת SUPHERB,

ההבטחה: בעל פטנט ייחודי המספק 100% תמצית כורכום שהוכח מחקרית כבעל זמינות ביולוגית טובה ב-1000% יותר בהשוואה לתמצית כורכומין תקנית המכילה 95% כורכומין. המוצר פותח על בסיס עשרות מחקרים קליניים שפורסמו בכתבי עת רפואיים מובילים, מוכר כבטוח לשימוש וקיבל את אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי.

מרכיבים: שמני שורש הכורכום המצויים בכמוסות מסייעים להגברת ספיגתו וזמן שהייתו של הכורכומין בדם, לשהייה מוכחת של 8-12 שעות בגוף. שמספק 100% תמצית כורכום עם הריכוז הגבוה ביותר של כורכומין ושל כורכומינואידים ,בדומה להופעתו בטבע. מחיר: 30 כמוסות 129 ₪, 60 כמוסות 219 ₪.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]