מרתון סמסונג תל-אביב-יפו 2019, יקרא "מרתון הקלוריות".

2939 - מרתון סמסונג תל-אביב-יפו 2019, יקרא "מרתון הקלוריות".

חברת "SAMSUNG ישראל, הכריזה כי "מרתון סמסונג תל אביב 2019" יוקדש השנה למטרת תרומת מזון למשפחות נזקקות ולכן ייקרא"מרתון הקלוריות" כאשר התרומה תתבצע באמצעות המרת הקלוריות שישרפו הרצים בזמן המרתון למוצרי מזון.

התרומה תתבצע באמצעות המרת הקלוריות שישרפו הרצים בזמן המרתון למוצרי מזון מספר הקלוריות שישרוף כל משתתף יספרו ויקובצו, כאשר בסוף המרוץ יחושב סכום הקלוריות הכולל שנשרף על ידי כלל הרצים אותו תמיר SAMSUNG למוצרי מזון. כך למשל, אם יישרפו כ- 500,000 קלוריות, אלו יומרו לאלפי מוצרי מזון אשר מכילים יחדיו 500,000 קלוריות. מוצרי המזון יארזו בקופסאות מיוחדות וייתרמו למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח. המשמעות- יותר משתתפים=יותר קלוריות= יותר חבילות. התרומה תיעשה ב-LIVE, כך שהרצים לא יצטרכו להסתפק רק בידיעה שהם תורמים, אלא גם יראו את התרומה מתרחשת לנגד עיניהם כבר מרגע קבלת ערכת המרתון ועד לקו הסיום.

2941 - מרתון סמסונג תל-אביב-יפו 2019, יקרא "מרתון הקלוריות".

רונן סלם, סמנכ"ל השיווק של סמסונג ישראל מסר: "תרומה לקהילה הינה אחד מערכי הליבה המרכזיים של סמסונג, ולכן מזה 6 שנים, שאנו מוצאים את מרתון תל אביב, אירוע הספורט הגדול במדינה, כהזדמנות מצוינת לרתום עשרות אלפי אנשים למען מטרה נעלה. השנה החלטנו לנצל את המאורע כדי לדאוג שכמה שיותר משפחות יזכו לחגוג את חג הפסח בצורה מכובדת, לצד שולחן מלא בכל טוב".

רון חולדאי, ראש עיריית תל-אביב-יפו: "העיר תל-אביב-יפו כבר מזמן הפכה לעיר עולם, הניצבת בשורה אחת עם הערים הגדולות והמובילות בעולם כדוגמת ניו-יורק, פריז ולונדון. אחת ההוכחות לכך היא מרתון תל־אביב-יפו, המתקיים ברציפות זו השנה ה-11 , הפך עם השנים לאירוע בין-לאומי המהווה מוקד משיכה של ספורטאים מכל קצוות תבל, חובבנים ומקצוענים כאחד, הבוחרים בתל אביב-יפו שנה אחרי שנה כעיר היפה והאופטימלית לריצת מרתון ייחודית ואורבנית. המסלול השנה יעבור ברחובות המרכזיים ובמהלכו יוכל הקהל להנות מהרב-גוניות והססגוניות של העיר תל אביב-יפו ותושביה. המרתון מהווה חגיגה גדולה, לא רק לספורטאים, אלא לכל תושבי העיר ומבקריה ומעודד פעילות גופנית כחלק מאורח חיים בריא בעיר. אני מאחל הצלחה והנאה לכל המשתתפים ומזמין את כל תושבי העיר לקחת חלק בחוויה".

2940 - מרתון סמסונג תל-אביב-יפו 2019, יקרא "מרתון הקלוריות".

מסקר שנערך לקראת מרתון סמסונג תל אביב מסתבר ש 81.2% מהגברים ו77% מהנשים בישראל עוסקים בפעילו גופנית כלשהי וכ-60%  מהם מקדישים לכך עד 5 שעות בשבוע. שיעור העוסקים בפעילות גופנית בקרב בעלי השכלה נמוכה קטן בכ10% מבעלי ההשכלה האקדמית. 33% מהנשאלים עוסקים בריצה . פלח הרצים הגדול ביותר הוא בגילאי 18-34   -קרוב ל42% לעומת % 13  בלבד מעל גיל 55. 53% מהרצים ציינו, כי הם נוהגים לרוץ לבד, 26% אוהבים לרוץ עם חבר או קרוב משפחה ורק 3% רצים עם מאמן כושר צמוד ושלאורך השנים עליה תלולה במספר הנשים הנרשמות למקצים השונים: בשנת 2011 עמד אחוז הגברים הנרשמים למרתון על 73%  והנשים היוו רק 27% מכלל הנרשמים, בשנת 2019 59% מהנרשמים הם גברים, ו-41% הן נשים.

זוהי השנה הראשונה בה ענקית הספורט היא שותף הספורט הרשמי של אירוע הריצה הגדול בישראל. לראשונה תהיינה שתי חולצות רשמיות למרתון כאשר רצי המרחק המלא, 42.2, יקבלו חולצה בצבע שחור, עם ציון מרחק הריצה, ויבודלו מהרצים במקצים השונים, אשר יקבלו חולצה בגוון ייחודי: sunset glow.

2942 - מרתון סמסונג תל-אביב-יפו 2019, יקרא "מרתון הקלוריות".

שחר הירש, מנכ"ל נייקי ישראל: תפקידנו כחברת הספורט הגדולה בעולם היא לעורר השראה בקרב אתלטים בכל הרמות. בידול רצי המרתון באמצעות חולצה מיוחדת, יעודד את שאר הרצים לשאוף ולחלום על ההישג הגדול הבא. נייקי מספקת לרצים את המוצרים המתקדמים בעולם, מוצרים בהם הושקעו שנים של מחקר ופיתוח יחד עם ספורטאי העילית של נייקי. החולצות עושות שימוש בטכנולוגיות ובבדים המתקדמים ביותר. חולצת המרתון של מרתון סמסונג תל-אביב היא החולצה הרשמית של נייקי במרוצים בכל העולם, חולצה שפותחה כדי להעניק לספורטאים את התנאים האופטימליים כדי להגיע להישגים מעולים".

האירוע, המתקיים ביוזמת עיריית תל-אביב-יפו ובהפקת חברת "כפיים",יתקיים ביום ו', 22.02.19, עם כ-40,000 רצים ורצות הצפויים לקחת חלק באחד מששת המסלולים האורבניים והמרהיבים: מרתון 42.195 ק"מ, חצי מרתון 21 ק"מ, מרוץ 10 ק"מ, מרוץ 5 ק"מ, מרוץ אופני יד לנכים ומקצה מיני מרתון לילדים שיתקיים ב20.2.19 500 מטר ו-1 ק"מ.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]