אסתי לאודר וויקטוריה בקאהם משתפים פעולה

אסתי לאודר ומעצבת האופנה הנודעת ויקטוריה בקהאם, משתפים פעולה ביצירת קולקציית איפור משותפת במהדורה מוגבלת שתיקרא "ויקטוריה בקהאם אסתי לאודר". הקולקציה תושק בספטמבר 2016 בחנויות נבחרות בעולם, בחנויות של ויקטוריה בקהאם הקולקצייה תהיה זמינה גם בישראל החל מחודש נובמבר 2016.

"אנו מברכים על שילוב הכוחות שמאפשר לנו להביא את הפרשנות של ויקטוריה לתכשירי היופי לשוחרות המותג הרבות ברחבי העולם," אמרה ג'יין הרצמרק הודיס, נשיאת קבוצת אסתי לאודר. "הרוח היזמית של ויקטוריה דומה מאוד לזו של מייסדת החברה שלנו, אסתי לאודר, וכמוה גם היא ניחנה בהבנה של מה שנשים רוצות ובמחויבות לאפשר לנשים להיראות ולהרגיש הכי יפות. אנו שמחים לקבל את פניה של ויקטוריה ואת הלהט שלה ליופי במותג אסתי לאודר."

96

"אני נרגשת להשיק את קולקציית האיפור במהדורה מוגבלת עם אסתי לאודר," אמרה ויקטוריה בקהאם. "התהליך כולו היה פוקח עיניים ועתיר השראה, החל מהמחקר בארכיוני אסתי לאודר וכלה בעבודה על המוצרים עם הצוות של אסתי לאודר. התחושה היא של שותפות אמיתית, הן מבחינה אישית והן מבחינת המותגים. אני מעריצה ותיקה של אסתי לאודר האישה ושל המותג רב העוצמה שהקימה, ולכן אני נרגשת להציע ללקוחות המשותפים שלנו את קו תכשירי האיפור המשותף ובכך למלא תפקיד קטן בחזון שהיא הגתה עבור נשות העולם."

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]