מזל טוב ל – L'OCCITANE ישראל, החוגגת יום הולדת 26.

הולדת ללאוקסיטן בסימן עושים שינוי. קרדיט צילום לאוקסיטן חול 1 - מזל טוב ל - L'OCCITANE ישראל, החוגגת יום הולדת 26.

מותג הטיפוח הבינלאומי – ל'אוקסיטן", חוגג במהלך חודש יוני, יום הולדת 26 בישראל, עם מבצעים מפתים, לקוחות אשר ירכשו במהלך החודש בסכום של 250 ₪ ומעלה, באתר ובחנויות, יוכלו להירשם להגרלה של 26 פרסים מפנקים כאשר הפרס הראשון הוא כרטיס טיסה זוגי לפריז ופרסים נוספים כמו גיפט קארדים, טיפולי ספא, מבצעים של 20% הנחה על 20 ממוצרי הבסט סלרס האהובים ביותר.


יום ההולדת יעמוד השנה בסימן האג'נדה אותה מובילה ל'אוקסיטן בכל העולם: "אנחנו מגדלי השינוי", פיתוח וייצור של מוצרים איכותיים לגוף, הפנים ולשיער, תוך שמירה וטיפוח הטבע ואיכות הסביבה בכל שלב ושלב, מרגע הזריעה באדמה ועד לשלב מיחזור האריזות.

לאורך שנות פעילותה, השקיעה ומשקיעה ל'אוקסיטן משאבים רבים בתחום המחקר. צוות רחב של חוקרים הממוקם במעבדות החברה בפרובאנס, בוחן וחוקר מגוון נושאי מחקר, כדי להגיע לפריצות דרך חדשות בתחום מוצרי הקוסמטיקה הטבעית לגוף, לפנים ולשיער ולוודא כי התוצר הסופי הוא האיכותי ביותר.

לרגל חגיגות יום ההולדת, משתפת ל'אוקסיטן את קהל לקוחותיה במבצע חד פעמי לאורך כל חודש יוני. במסגרת המבצע תוענק הנחה של 20% כמו: כמו שמן רחצה שקדים, שמן גוף מזין שקד, בושם נרולי סחלב, קרם לחות לפנים פרשס, קרם ידיים חמאת שיאה ועוד.

בנוסף, במהלך יוני יוענקו בחנויות ובאתר, בכל יום בחנות אחרת, מוצרים בגודל נסיעה בכל רכישה.

רשת חנויות L'OCCITANE ובאתר www.loccitane.co.il

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]