הבושם החדש של MIU MIU – בושם שכולו ניגודים

סוף סוף, הגיע הרגע שכל שוחרי האופנה והבשמים ציפו לו, בית  האופנה "מי מיו" הידוע בקולקציית הבגדים, הנעליים התיקים ואביזרי האפנה הנחשקים שלו, משיק את "MIU MIU", הבושם הצעיר, הנשי, האלגנטי, המוגזם, והמלא בניגודים משולב באסתטיקה ואלגנטיות, המזוהים עם האג'נדה של מותג האופנה "MIU MIU".

הבשמית הנודעת דניאלה אנדרייר, רקחה את ניחוח הבושם כשהיא לוקחת בחשבון את השראתה של מיוצ'ה פראדה המעצבת הראשית של בית האופנה ויחד עם שילוב ניגודים המוכרים יצרה את הניחוח הראשון של מותג האופנה, "MIU MIU".

הניחוח: את הניחוח הראשון של מיו מיו רווי בניגודים תמצית הבושם עושה שילוב בין פרחים לתווי אדמה באלכימיה של יסמין טהור, וורדים בשילוב תווים ירוקים לצד חמימות המופקת מתווים של עץ, שמן פצ'ולי ופלפל אנגלי נועז. 

570ba4e977d0f - הבושם החדש של MIU MIU - בושם שכולו ניגודים

הבקבוק: מעוצב גם הוא בניגודים בסגנון מסורתי-שמרני יחד עם הומור. הזכוכית אטומה בגוון תכלת בהיר מאמצת את טקסטורת התיפורים,  המזוהה עם קו התיקים של המותג. צווארון הבקבוק צבוע בלבן אלגנטי ונושא עליו את לוגו המותג בזהב. השילוב של חומרים קרים וחמים מייצר אקלקטיות מתוחכמת. 

הדוגמנית, שחקנית הצרפתייה סטייסי מרטין כוכבת הסרט הפרובוקטיבי "נימפומנית" של הבמאי הדני לארס פון טרייר, נבחרה להוביל את קמפיין הבושם "MIU MIU", כשרון המשחק שלה בא לידי ביטוי בגילום הניגודים המזוהים עם מוטיב הבושם המשדר אינטליגנציה מול קלות דעת, שאננות מול רצינות, נשיות מול פמיניזם. 

 מחיר: א.ד.פ. 50 מ"ל 440.00 ש"ח, 100 מ"ל 590.00 ש"ח. 

 

 

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]