ניחוחות בשמים חדשים, המבשרים את תחילת שנת 2023.

XMAS 22 HEADER BANNER PLP DESKTOP AA FORTE MANDARINE - ניחוחות בשמים חדשים, המבשרים את תחילת שנת 2023.

"גרלן פריז", יצרן מוצרי היופי והבישום מתחילים את שנת 2023, בהרחבת סדרת הבישום, אקווה אלגוריה, שאליה מתווספים 2 בשמים חדשים: אקווה אלגוריה פורטה ואת הבושם רוזה רוסה, בניחוחות חדשים הממשיכים את חוד החנית של גישת הקיימות של "גרלן", שההשראה למוצריו ולבשמיו לקוחה מהטבע.

ניחוחות קולקציית אקווה אלגוריה פורטה הן גרסאות ה-EDP (או-דה-פרפום) של שנכיים מניחוחות הקולקציה האהובים, מנדרין בזיליקום ושושנים, דלפין ילק, בשמית בית גרלן, היא האף מאחורי שני ניחוחות פורטה החדשים; רכיבי האיכות כאן מתעוררים לחיים. תווי הלב פועמים בחוזקה, תווי הבסיסים בעלי נוכחות מלאה ומחוזקים בארומה עצית. ניחוחות איקוניים היו למתמשכים יותר, חזקים יותר, ואינטנסיביים יותר. בקמפיין הבינלאומי מככבת הדוגמנית דורית רבליס – יופי ישראלי טבעי. 

או דה פרפום רוזה רוסה EDP: 

credit guerlain 519 שח 1 - ניחוחות בשמים חדשים, המבשרים את תחילת שנת 2023.

ניחוח: רוסה פורטה הוא ניחוח קורן וחריף של ורדים אדומים עם טוויסט משמח של תווי פירות עסיסיים על מצע חמים של עץ סנדלווד, ורדים אדומים עדינים בראש התמהיל העוצמתי הזה, בלב היצירה שורת תווי פירות קטיפתיים ונוצצים – ליצ'י, פטל ואפרסק לבן. הבסיס העצי של תווי עץ סנדלווד מספק מעטפת חמימה ומתמשכת. פלפלון ורוד מוסיף תו פיקנטי, בעוד שקורטוב דומדמניות שחורות מציע סומק רומנטי בתוספת שזירה של תווי עץ, פטשולי ושרף גזע העץ בנוסף לסנדלווד, מעניקים חושניות ענברית של עור שהתחמם קלות בשמש.

או דה פרפום, מנדרין בזיליקום EDP:

credit guerlain 519 ils 2 - ניחוחות בשמים חדשים, המבשרים את תחילת שנת 2023.

ניחוח: מנדרין בזיליקום פורטה הוא ניחוח מנדרינה טרייה ועסיסית  דומדמניות שחורות מדגישות את עסיסיות המנדרינה החושנית והמתקתקה. בזיליקום כתוש מעצים עוד יותר את גווני הזהב של הפרי. לב פרחוני זוהר הכולל ורדים, פריחת תפוז, תמיסת ווניל מדגסקר –רכיב איקוני של גרלן,  מעניק עושר שוקולדי מתובל.  עץ סנדלווד מאריך את התענוג של מנדרינת הגורמה הזאת.

עיצוב בקבוקי הבשמים:

חלק מרכזי בחתימת זהותו החדשה של אקווה אלגוריה פורטה הוא הבקבוק החדש. תווית מוזהבת משקפת את העומק והעוצמה החדשים של גרסאות ה-EDP של אקווה אלגוריה. הייצור נעשה בצרפת מזכוכית ממוחזרת, תוך הבטחת שמירת הברק והשקיפות. הבקבוק תוכנן להחזיק מעמד לאורך זמן, וכעת, כאמור, ניתן למילוי חוזר אינסופי, ובאופן קל ופשוט.

מחיר מומלץ לצרכן: 75 מל 519 ₪

מחיר מומלץ לצרכן: 125 מל 710 ₪

ניתן להשיג ברשתות הפארם הנבחרות.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]