הטרנד הצהוב לקייץ 2015 שולט גם בלקים

570ba160bf430 - הטרנד הצהוב לקייץ 2015 שולט גם בלקים

 הצבע הצהוב הוא הגוון המוביל והדומיננטי מקצות הציפורניים, בתוך הבתים וגם בתוך הארון בקייץ 2015 לא פסח  גם על גווני הלקים  ובין גווני הפסטל, לצבעי הניוד  הגוון הצהוב הוא המרענן הרשמי של קיץ 2015 וכמו שמש הצהובה שתזרח בשיא עצמתה בקייץ 2015 הגוון הצהוב הצועק, החצוף תעוזתי כבר כאן משהוא אמר נועזות ולא קיבל?

תחילתה של האמירה הטרנדית הצהובה, כבר בצבצה לאחרונה על מסלולי התצוגות, בהן נראו דוגמניות ואפילו שחקניות באירועים בולטים, כשהן לבושות צהוב מכף רגל עד ראש.

570ba15e594ca - הטרנד הצהוב לקייץ 2015 שולט גם בלקים

נתקלנו בו אצל דיור של ראף סימונס, מייקל קורס, מארק ביי מארק ג'ייקובס, ולנטינו ושאנל, משמלות מפוארות, בלייזרים,  ועד דיטליים קטנים כמו חגורה, תיק ואפילו מטפחות לשיער. גם הכוכבות לא נשארו אדישות לטרנד הרותח, והציגו את הגרסאות שלהן בהופעות, אירועים ואיך לא? על השטיח האדום.  אחת המוצלחות הייתה סולאנג' נואלס, שנצפתה בחליפה צהובה ונועזת של כריסטיאן סיריאנו, שהשתלבה באופן מושלם עם גוון העור הכהה שלה וג'ניפר הדסון שהסיחה את דעתנו בשמלה צהובה וענוגה בטקס פרסי האמי האחרון.

נכון, לא מדובר בצבע שקל ללבוש. אבל הצהוב, על גווניו הרבים יכול להתאים לגווני עור שונים. הכל עניין של בחירת הגוון הנכון. חזק ובוהק יראה נהדר על בנות כהות, כשצהוב עדין, אך עמוק, יתאים לבנות יותר בהירות. 

570ba15ebb405 - הטרנד הצהוב לקייץ 2015 שולט גם בלקים

אם את לא נותנת לעצמך להתפרע עם גוונים משוגעים, כשזה מגיע לציפורניים שלך זה בסדר! רק בגלל שאת מעדיפה ללבוש צבעים סולידיים לא אומר שהמניקור שלך יהיה משעמם.  בהחלט לא חייב לזהור ולצעוק צהוב, אפשר אפילו להכניס אותו בפריטים קטנים שישדרגו אותך ברגע כמו לדוגמא- הציפורניים, שישלימו כל טוטאל לוק ויתנו את זריקת הצבע הנכונה.  

570ba15f56ac1 - הטרנד הצהוב לקייץ 2015 שולט גם בלקים

OPI מותג הלקים העולמי מיישר מיד קו בכל הקשור לטרנדים ובעיקר לגוונים שיובילו את עולם צבעי הלק והמגמות לאביב- קיץ הקרובי ומציע את צבעי הצהוב על כל גווניו, כמו לדוגמא: I need a sunglasses   או אולי אחד בתוספת גליטרים כמו Pineapples Have Peelings Tooמקולקציית הוואי הצבעונית. 

570ba16045d32 - הטרנד הצהוב לקייץ 2015 שולט גם בלקים

אנחנו בוחרים כל בוקר איזה צבע ללבוש וכל כמה שנים איך לצבוע את הבית. אנחנו נתקלים מדי יום בצבעוניות של הירקות, הטבע והחיות, אפילו המכוניות והבניינים שמקיפים אותנו. לצבעים יש חלק משמעותי בחיינו. צהוב לדוגמא, צבע השמש, מחמם אותנו ומשמש לאחד מיסודות הישרדותנו. הצבע הצהוב הוא סמל השכל והאינטלקט ומיוחסות לו תכונות כמו: חריצות, כוח, דימוי עצמי, צבע של עליזות וקלילות וכמשפר את מצב הרוח. הוא נותן אנרגיה לשרירים, ומאפשר להתפטר ממחשבות שליליות היכולות לגרום למצבי רוח דיכאוניים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]