גווני לקים חדשים לסתיו-חורף 2018-2019.

2645 - גווני לקים חדשים לסתיו-חורף 2018-2019.

מותג הלק ORLY נשארת צמודה למשפחת הצבעים הנייטרלית  ומשיק לסתיו 2018 את קולקציית ה- New Natural.

ההבטחה: אם בעבר זכינו לקבל בסתיו גווני פודרה וניוד פסטלים שהתכתבו עם העונה החמה, שהרי הגוונים המאוגדים בפלטת הסתיו החדשה יוצרים הרמוניה טבעית בהתייחס לעונה, כשהפעם נבחר הצבע האפור, העשיר בנבחרת הגוונים הטבעיים הכוללת מנעד עשיר של חומים ואפורים ולצדם גוון קורל עמוק ומעומעם המזכיר את שלביו הראשוניים של העלה המתייבש.

2646 - גווני לקים חדשים לסתיו-חורף 2018-2019.

"פלטת הגוונים המוצעת כשמה כן היא הטבעי החדש אם בעבר זכינו לקבל בסתיו גווני פודרה וניוד פסטלים שהתכתבו עם העונה החמה, שהרי הגוונים המאוגדים בפלטת הסתיו החדשה יוצרים הרמוניה טבעית בהתייחס לעונה. גוונים אפרפרים בטקסטורות שונות לצד חומים מעושנים וורדרדים סמוקים המתכתבים באופן טבעי עם עונת הסתיו. הפלטה מציעה גוונים שכל אישה תוכל למצוא את הגוון המועדף עליה ממראה סולידי ומאופק ועד למראה אקסטרווגנטי נוכח" מסכמת חני אטיאס – המדריכה הראשית באורלי ישראל.

CHIC תמרוקים במהדורת לקים מוגבלת בפלטת גווני פסטל ענוגה במהדורה מוגבלת ובשישה גווני פסטל של אפרפר, תכלת, ירוק סלאדין, סגול לילך, ורוד בייבי וכן גוון לבן אבן.

2647 - גווני לקים חדשים לסתיו-חורף 2018-2019.

ההבטחה: הגוונים הפסטלים אמנם משדרים קרירות ומנימליזם אך יחד עם זאת הם מעניקים אלגנטיות רכה וענוגה על אף היעדרות נוכחות בולטת ומודגשת של הצבע. כל אחת בהחלט תמצא את הגוון הפסטלי המתאים לה בקולקציה.  הגוונים הפסטלים בהגדרתם הם גוונים המורכבים מנוכחות גבוהה של מעל 50% צבע לבן בהרכבו של הגוון. הפלטה הפסטלית של שיק

מחיר: 19 ₪

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]