מספרת אריה ישראלי, החלקה יפנית ללא פשרות.

2049 - מספרת אריה ישראלי, החלקה יפנית ללא פשרות.

ציפור לחשה לי שבשכונה שקטה, רגועה וצנועה בבת ים נמצאת מספרה קטנה ואינטימית בשם "מספרת אריה ישראלי" שבגלל השירות המקצועי והאמין שלה רוב לקוחותיה החדשים אשר הופכים בהדרגה ללקוחות קבועים מגיעים אליה מהפה לאוזן ואשר שמה הולך לפנייה בנפלאות שהיא מבצעת בתחום ההחלקה היפנית, שאפילו נשים מאזור הצפון מטריחות עצמן ומגיעות עד בת ים לטיפול בהחלקה יפנית.

2051 - מספרת אריה ישראלי, החלקה יפנית ללא פשרות.

לפני החלקת השיער היפנית

2050 - מספרת אריה ישראלי, החלקה יפנית ללא פשרות.

התוצאה אחרי הטיפול במספרת אריה ישראלי.

היות וסקרנותי גברה עלי, החלטתי להגיע למספרה ולבדוק בעצמי במה המדובר.

כבר בתהליך הלא שגרתי של קביעת התור דרך אתר האינטרט של המספרה http://www.arie-israeli.co.il/, היתה לי תחושה שמדובר בסלון שיער, הפועל ומופעל ביעילות ומקוריות ואת האישור לכך  שהגעתי למקום לא שיגרתי קיבלתי כשהגעתי למספרה, כאשר גיליתי את הניגוד בין מיקומה וגודלה של המספרה, לבין הפעילות הרוחשת בה ללא הפסקה, בו ההשקעה האישית בלקוח, חשובה יותר מאשר פרסום מצועצע ורועש.

2054 - מספרת אריה ישראלי, החלקה יפנית ללא פשרות.

חגית ישראלי.

הסיבה לבחירת מיקום המספרה אינו מקרי ונובעת מכך שלאריה ישראלי מאד חשוב שהלקוחות המגיעים אליו ייהנו מהשקט והרוגע ושרעשי רקע כמו אוטובוסים והמולת הרחוב הסואן לא יסיחו את דעתן ולא יפריעו להן להתמקד בקבלת התוצאה הרצויה.

2055 - מספרת אריה ישראלי, החלקה יפנית ללא פשרות.

אריה וחגית ישראלי צוות מנצח בפעולה.

אריה ישראלי שעלה לארץ מבוכרה בשנות ה-90 החל את הקריירה המקצועית שלו בתחום השיער כשהיה בן 16.5 וכבר אז הבין שהיכולת שלו לתקשר עם אנשים וכשרונו בתחום השיער הם מתכון מנצח בתחום, ולהתבונן באופן בו הוא מתנהל ומנהל את המספרה יחד עם אשתו חגית, מעיד על כך שהבחירה שהוא עשה הייתה נבונה והביאה אותו להגשמה העצמית לה ייחל בגיל כל כך צעיר.

2053 - מספרת אריה ישראלי, החלקה יפנית ללא פשרות.

לפני טיפול בהחלקה יפנית.

2052 - מספרת אריה ישראלי, החלקה יפנית ללא פשרות.

התוצאה המתקבלת לאחר הטיפול בהחלקה היפנית.

במספרה האינטימית ורוחשת הפעילות של אריה ישראלי, שאותה הוא מנהל יחד עם אשתו חגית, ניתן לקבל טיפולים שונים כמו: עיצובי פן, שירותי כימיה, שירותי שיקום לשיער, תספורות סימטריות וא-סימטריות,  אך תוך כדי שהייתי במקום, לא יכולתי להתעלם מהאופן המקצועי והדקדקני של טיפול ההחלקה היפנית שבוצע על ראשי הלקוחות.

2048 - מספרת אריה ישראלי, החלקה יפנית ללא פשרות.

ההחלקות היפניות שניתן לקבל בסלון השיער של אריה ישראלי מבוססות על שיטת יוקו סיסטם, אריה ישראלי שניסה חברות שונות בתחום החליט לדבוק בשיטת "יוקו סיסטם" היפנית לאחר שלטענתו נוכח לדעת שהתוצאה הסופית של השיטות של החברות האחרות אינה משתווה לאיכות ולמקצועית של שיטת "יוקו סיסטם" והיות ושביעות רצון לקוחותיו היא בראש סדר עדיפותו החליט לאמץ שיטה זו.

הטיפולים שאותם ניתן לקבל במספרת "אריה ישראלי": החלקה יפנית בשיטת יוקו סיסטם, צבע שיער, עיצוב שיער, תספורות סימטריות וא סימטריות עיצובי פן, שירותי כימיה, שירותי שיקום לשיער.

כתובת המספרה אריה ישראלי: רחוב זמנהוף 12, בת ים.

טלפון: 035060628

את התור ניתן להזמין דרך אתר האינטרנט: http://www.arie-israeli.co.il/

https://www.facebook.com/arieisraelibarbershop/

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]