רשת הייר סנטר מתכוננת לקיץ, גם בטיפולים קוסמטיים ואסתטיים.

1327 - רשת הייר סנטר מתכוננת לקיץ,  גם בטיפולים קוסמטיים ואסתטיים.

המרכז הישראלי לטיפולי שיער ואסתטיקה "הייר סנטר ישראל", אשר הוקם ע"י בני הזוג טלי וצחי רביבו לפני כ-12 שנה והמונה 6 סניפים בפריסה ארצית, המספק פתרונות שיער לנשים ולגברים, הרחיב את פעילותו לתחום הקוסמטיקה האסתטית כשבין הטיפולים ניתן לקבל הסרת קעקועים בלייזר, העלמת דליות ורידים, העלמת כתמי פיגמנטציה והבהרת העור, מילוי וטשטוש קמטים באמצעות חומצות היאלרוניות ובוטוקס, מתיחת פנים וטיפול פנים עמוק להצערת העור הכוללים פילינגים ומתיחות פנים וצוואר ע"י חוטים נספגים.

 

1328 - רשת הייר סנטר מתכוננת לקיץ,  גם בטיפולים קוסמטיים ואסתטיים.

 

טיפולי שיער בהייר סנטר: 

מילוי שיער עיבוי ומילוי השיער הקיים, תוך הסתמכות עליו כבסיס לכן, כדי לבצע מילוי והארכה יש צורך בכמות מסוימת של שיער טבעי שעדיין קיימת ואז ניתן לבחור במילוי שיער או בהוספת שיער טבעי בחיבור פיור קראטין או בשילוב של מילוי שיער על ידי הדמיית שיער בשיטת מיקרו פיגמנטציה.

שימור והצמחת שיער: טיפול מיוחד לסובלים מהתקרחות הנגרמת לעתים מתפריט לקוי המחסיר את מרכיבי המזון החיוניים לקיום שיער בריא, חזק וגמיש, או מהזנחת הקרקפת, המובילה להיווצרות תאי עור מתים וקשקשים אשר מוסיפים להחליף את השיער ומעודדים את נשירתו. שימור השיער מתמקד בבלימת תהליך ההתקרחות עד כמה שניתן, ואינו מיועד להצמיח שיער חדש. רשת הייר סנטר מציעה את הפתרונות הבאים: שימוש באמפולות ייחודיות אמפולות שפותחו במיוחד עבור הרשת, מעודדות צמיחה ומפסיקות את הנשירה לאלתר.

טיפולי שימור שיער מקצועיים: טיפול בטכניקת מזותרפיה, החדרת חומרי הזנה טבעיים, המכילים מינרלים, חומצות וויטמינים אל השכבה האמצעית של העור, מה שמביא לחיזוק זקיקי השיער הקיימים ועידוד זקיקי השיער שכבר חדלו מלצמוח. בתחילת הטיפול מתבצעת בדיקת אולטרה סאונד מקיפה לזקיקי השיער ולקרקפת.

טיפולי קוסמטיקה והאסתטיקה:

טיפול מתיחת קמטים בפנים ובצוואר: שיפור מראה הפנים וצוואר רפוים, של קמטים רוחביים, רצועות בולטות של שריר הצוואר, קו לסת לא מוגדר, "סנטר כפול" ועור דק עם פיגמנטציה וכלי דם מורחבים. פעולת הזרקה מביאה להרפיית האחיזה של שריר הפלטיסמה המכווץ, להחלקה של קמטי הצוואר ולשיפור מראה הלסת והעצמת  השפעת טיפולים אחרים והארכת זמן הישארות התוצאה של הטיפולים הנוספים. מומלץ להתחיל את הטיפול בשלב מוקדם כך התוצאות המתקבלות טובות יותר.

יש לשלב טיפולים נוספים הממצקים את העור כמו מזותרפיה, לייזר וקרמים ממצקים. הטיפול בחומר מילוי מעצים ומשפר תוצאות של טיפולים נוספים ומאריך את אורך חייהם. במקרים בהם העור נפול מידי, חשוב להתחיל את הטיפול בשלב מוקדם ככל האפשר, ככל שהמטופל צעיר יותר תוצאת הטיפול תהיה טובה יותר. ככל שהמטופל צעיר יותר תוצאת הטיפול טובה יותר לכן מומלץ להתחיל בטיפול מוקדם ככל האפשר. מחירים לחוטים החל מ 5000 ש"ח, הטיפול הינו סינרגי ומעצים טיפולי צוואר נוספים, הוא מעצים ומשפר את תוצאת הטיפולים האחרים ומאריך את זמן השפעתם.

 

1329 - רשת הייר סנטר מתכוננת לקיץ,  גם בטיפולים קוסמטיים ואסתטיים.

 

עיצוב ופיסול הפנים: מתיחת פנים ללא ניתוח במטרה להשיב לעור מראה צעיר ורענן. הרשת מתמחה ומציעה מגוון טיפולים בטכניקות של עיצוב ופיסול הפנים.

עיצוב עצמות לחיים: עיצוב ופיסול עצמות הלחיים מסייע בהסתרת שקעים ליצירת מראה צעיר ורענן בנוסף להסתרת הקמטים בצדי האף והדגשת עצמות לחיים גבוהות ומודגשות.

יישור אף שקוע או בולט: עיצוב ושיפור משמעותי של מראה האף ללא ניתוח, יישור גבנון באף, מילוי שקעים, הרמת קצה האף ללא ניתוח כלל ועוד.

מילוי ועיבוי שפתיים: הקניית מראה עבה ומלא יותר של השפתיים המתאים למי שמעוניין ליצור מראה חושני, לדוגמא: בעלי שפתיים דקות. מדובר על  טיפול קל וקצר המוליד שפתיים מושלמות.

יישור קו הלסת: תפקידו של הטיפול להקנות לפנים סנטר מושלם, ללא ניתוח: יצירת איזון בין שרירי הסנטר ועיצובו מחדש, תיקון ויצירת קו לסת ישר ונכון לקבלת מראה סימטרי, עדין ומעוצב.

עיצוב סנטר: תיקון עיוותים, מולדים או נרכשים כתוצאה מהשינויים בגיל או עקב פציעה, עיצוב מחדש של קווי המתאר של הסנטר לקבלת מראה אסתטי וטבעי, תיקון פגמים ואסימטריות. מחירים: פיסול אף / יישור קו לסת / עיצוב הסנטר – החל מ- 2499 ₪, מילוי שפתיים – החל מ- 1499 ש"ח

טיפולי העלמת כתמי שמש ועור: באמצעות המכשיר שמאמץ את טכנולוגיית האור ניתן להעלים או להבהיר גם כתמי גיל המתהווים במהלך השנים על עור הגוף או על עור הפנים. הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום הביאו לכך שכיום ניתן לבצע את הטיפול הקוסמטי במחיר שווה לכל נפש, כך שכל מי שמעוניין/ת להשיב לעצמו/ה מראה עור זוהר, רענן ונקי יכול/ה לעשות זאת באמצעות טיפול שאינו תהליך כירורגי ואין צורך בתקופת החלמה. הטיפול מאפשר להסיר מהפנים נימי דם, או נימים מורחבים, להחליק קמטים, לכווץ נקבוביות, ולחדש את מרקם העור. בנוסף מאפשר הטיפול להעלים פצעי אקנה ולנקות את העור. מראה עור רענן ונקי מאפשר לחוש טוב יותר ומשפר באופן משמעותי את המראה החיצוני.

טיפולי המסת שומן ע"י מזותרפיה: השיטה כוללת הזרקות זעירות של חומרים לשכבה האמצעית של העור, המזודרם. השיטה נחשבת לא פולשנית ומבוצעת ללא הרדמה או אשפוז, המטפל מבצע הזרקות זעירות ועם מינוני חומר נמוכים מאוד לרקמות היעד והתהליך כולו כולל מינימום אי נוחות למטופל. התמיסות המוזרקות מגוונות מאוד ונקבעות בהתאמה אישית לפי מהות הטיפול ומאפייני המטופל. כך, ניתן להזריק תרופות מסוימות, תמציות טבעיות, מינרלים, הורמונים וכן הלאה בהתאם למצב האישי ולמטרות המבוקשות.

כמו כן בקרוב תושק בהייר סנטר  סדרת טיפולי הסרת קעקוע בלייזר, הנעשית על ידי טכנולוגיה מתקדמת שבה מחדירים אל העור פולסים של אור באורכים שונים של גלים. האור מפרק את הפיגמנט לחלקיקים וכמה שבועות לאחר הטיפול הפיגמנט נמס לחלוטין עד שלא נותר ממנו זכר. מחיר לטיפול בודד: 1500 ש"ח. אם רוכשים מספר טיפולים מראש ולא פר טיפול יינתנו  25% הנחה, תלוי מה גודלו של הקעקוע , גווניו.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]