מותג בשמי הנישה HISTOIRES DE PARFUMS, משיק סדרת ניחוחות חדשה.

1222 - מותג בשמי הנישה HISTOIRES DE PARFUMS, משיק סדרת ניחוחות חדשה.

מותג הבישום הארטיזנאלי HISTOIRES DE PARFUMS אשר נודע בזכות גישתו הפלורליסטית והחיבור הישיר שלו ליצירות אמנות וספרות, משיק בישראל יצירה מעניינת ומהפנטת את הבושם: THIS IS NOT A BLUE BOTTLE, עם תמצית המבוססת על קבוצת תרכובות אורגניות מסתוריות, אשר פותחו במיוחד עבור הניחוח הספציפי הזה ואינם משוכפלים לבשמים אחרים. הניחוח פונה לגברים ונשים וכולל מרכיבים נדירים המיובאים מרחבי אירופה: ברגמוט מקלבריה, תפוזים מרים מסיציליה, פקעות של איריס מפירנצה וורדים וגרניום מטורקיה.

 

הבושם: THIS IS NOT A BLUE BOTTLE.

 

הגוון הכחול הייחודי המאפיין ונושא הסדרה, נוצר בהשראת תפיסת עולמו של האמן איב קליין, מהאמנים החשובים בעולם האמנות האירופי וממובילי זרם הנובו ריאליזם אשר נודע בזכות 2 יצירות פורצות דרך שזיכו אותו במעמד של אמן משפיע: "המונוכרום הכחול",  אוסף של תמונות המורכבות מגוון יחיד ובודד של כחול והמייצג המפורסם "האנתרופומטריות בעידן הכחול" שהוצג בשנת 1690 בגלריה לאמנות מודרנית בפריס, במהלכו עלו לבמה שלוש נשים עירומות ובידיהן מכלים של צבע כחול ולהוראותיו של קליין מרחו עצמן בצבע והחלו להדפיס עצמן על הנייר. בדי הענק המונוכרומטיים של קליין, עוררו שאלות שממשיכות עד היום להישאל במוזיאונים, על הקשר שבינם לבין אמנות ועל מה בדיוק עושה האמן כדי "ליצור אמנות שכזו". את הגוון הכחול הייחודי המלווה את יצירותיו, פיתח קליין בשיתוף עם ספק הצבעים הנודע אדוארד אדם, שחנות הצבעים שלו עדיין פועלת בפריס. שפתו הייחודית ויוצאת הדופן לאותם ימים זיכתה אותו בפנטון ייחודי הקרוי על שמו עד עצם היום הזה "כחול קליין בינלאומי" (IKB).

 

אמן הבישום ג'ראלד גיסלין.

 

לאור הצלחת הבושם הראשון בקרב קהילת שוחרי בשמי הנישה והאמנות, רקח אמן הבישום ג'ראלד גיסלין מייסד המותג, היודע כפרסונה רודפת תענוגות המתמסרת לכל פרויקט ששמו נשזר, מתייחס לאוסף הבשמים שלו כאל ספרייה של ניחוחות, ומבטא את רעיונותיו ורגשותיו  ברקיחת הבשמים בדומה  לדרך שספרים נכתבים ובהתאם לכך הניחוחות של HISTOIRES DE PARFUMS עוקבים אחרי יצירות ספרות ואמנות צרפתיים ומתאפיינים במרכיבי יוקרה.

 

1214 - מותג בשמי הנישה HISTOIRES DE PARFUMS, משיק סדרת ניחוחות חדשה.

 

ברפרטואר היצירות של ג'ראלד גיסלין ניתן למצוא גם את סדרת קרקטרז CHARACTERS COLLECTION,  בה הוא מפיח חיים בסופרים האהובים עליו ומעניק לכל אחד מהם ניחוח משלו: ז'ורז' סאנד ,המרקיז דה סאד, קזנובה וז'ול ורן ונוספים במהדורת EDITION RARE, ABSOLU EDP מגדיל גיסלין לעשות ומשתמש ממש בשירה משלו כדי לספר את סיפורם של שלושת הניחוחות המרכיבים אותה.

 

1216 - מותג בשמי הנישה HISTOIRES DE PARFUMS, משיק סדרת ניחוחות חדשה.

 

שני בשמי המשך של הסדרה  מתחברים יחדיו לטרילוגית  THIS IS NOT A BLUE BOTTLE 1.2: ניחוח שנוצר מן האור ובהשראת פריזמת הצבעים הנוצרת משבירת הקרניים. THIS IS NOT A BLUE BOTTLE 1.3: הניחוח נוצר בהשראת טבעות הריתוך הלוהטות מלהבות האש והיוצרות מפגן מרתק של שילובי צבעים. המותג שומר על הסטנדרטים הגבוהים ביותר באיכות ובבחירת חומרי הגלם, כמו בבחירת הבקבוקים והאריזות.

THIS IS NOT A BLUE BOTTLE, או דה פרפיום, מחיר:  120 מ"ל 767 ₪ להשיג בבוטיק "אינדיבידואל – קבינט דה פרפיום" בנוה צדק.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]