מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

957 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

כבר קרוב לעשור שמניקור, נייל ארט וכל ביטוי אופנתי אחר על הציפורניים, הפך לעניין אופנתי לביש כמו חולצה חצאית או ז'קט. נועזות אופנתית כבר זמן רב מתבטאת במניקור נוכח או  נייל ארט נועז ובולט ומעונה לעונה העולם הזה אינו מפסיק להפתיע ולחדש.

הנה שלושת טרנדים מובילים בתצוגות האחרונות והם אלו שייתנו את הטון לשנת 2017 בציפורניים באדיבות חנה עטיה מבית OPI:

# טרנד ראשון – מניקור גליטר'ס:

937 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

כהשראה ממסלולי תצוגות האופנה: כבר כמה עונות שגווני הכסף, המטאל והמנצנץ מנסה להישאר בתמונה בצורת כל גימור שרק אפשר, החל מפצפוצי כסף עד אפקט מראה שלם ,דרך המראה המונוכרומאטי 'ציפורן- כן, ציפורן- לא, כמובן שגם הכסוף המאט אל מול הכסוף המבריק היו חלק ממלחמת ההישארות באופנה. השנה מי שיככב כטרנד יהיה מניקור גליטרי כהשראה מעולם של טקסטורות מנצנצות וקלאסיות. בתצוגות האופנה בהן כיכבו שמלות תחרה בגווני ניוד ועליהן מפוזרים גליטרים כאילו הגוף לבדו ענד אותם- אלו מראות שהיוו השראה ישירה למניקור ניודי ומנצנץ.

# טרנד שני – מניקור גותי- Dark manicure

936 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

זו מגמה די עונתית בעולם האופנה אך כל שנה היא חוזרת בגוונים שונים מקודמיהם לצד גימורים שהולמים את התקופה. בטרנד הזה ניחשף למניקור חלק ומלא של כל מיני גווני צל. החל מגוון אפור אפוי וכהה ועד סגולים מעושנים לצד שחור קלאסי שתמיד יהיה עם אמירה ישירה קצת יותר. בתצוגת האופנה של Rodarte ניתן לראות הלימה מוחלטת בין האיפור וגווני השיער למניקור הגותי. גם במסלול של התצוגה של ריאהנה, מלכת הדארק, ב-Fenty X Puma by Rihanna, לק שחור מאופק שימש כבסיס לכל טוטאל לוק בתצוגה.  (דוגמאות בתמונות מתצוגות של: רודארט, מארק ג'ייקובס, לילה רוז וניקולס  K).   צבע הלק המתאים : cosmowithatwist

# טרנד 3 –מניקור גראפי משנות ה-90':

938 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

934 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

הגעגוע לפאנק מגיע מכמה רבדים אופנתיים, החל מהדפסים על בדים ועד חזרתם של הצ'וקרים לאופנה. גם בעולם הציפורניים ישנה תשוקה ישנה לחזור לשנות ה-90' ולכן מניקור גראפי מסתמן להיות הדבר הבא בתצוגות האופנה. שילובים משוגעים ומשגעים במניקור הכולל צבעוניות של כתומים סגולים וורודים בתוספת ציורים והדפסים עמוסים ממש על ציפורן אחת. האמיצות שאוהבות להעז –כבר יסדרו את כל הציפורניים בצורה המוטרפת הזו , אך אלו שירצו להדגיש זיקה לעולם הטרנדים –כנראה יסתפקו באצבע אחת בלבד, או במושג המקצועי "אצבע מורדת".

959 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

# מותג הלק האקצנטרי CND  בטרנד 4-הפאנק ויקטוריאני:

תנועת הפאנק שהחלה את דרכה בסבנטיז בבריטניה כתנועת נגד חברתית־כלכלית אותנטית, שהתנגדה באופן גורף לממשל ולהגמוניה התרבותית השלטת, עברה גלגולים רבים שסופם, כסופה של כל בעיטה בממסד, היא עיקורה באמצעות הקפיטליזם, שהפך אותה לנעימה ונוחה יותר לעיכול. כחלק מהתהליך הפכה גם האסתטיקה הייחודית של הפאנק, לחלק בלתי נפרד של המיינסטרים התרבותי ואת החותמת לכך מעניקה קולקציית אביב חורף 2017 של מותג האופנה הלונדוני ליברטין, המשלבת העונה אופנה עילית במוטיבים מובהקים ששאלה מסגנון הפאנק ומהתקופה הויקטוריאנית.

962 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

961 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

העונה נדמה כי חברת ליברטין פירקה את מערכות הלבוש המקובלות על ידי השחתת הבד ופירוק הגזרה עד ליצירת קסטומייזינג תוך שהיא משאילה אלמנטים סגנוניים מתקופות ותרבויות אחרות ומעניקה להם פרשנות משלה. הכאוס שיצרו הצבעוניות העזה, הז'קטים עשויי העור, נעלי הבורת'ל קריפרס והנעליים בעלות הקצה המחודד,  לצד מעילי הפקמאק, סיכות הביטחון ואטבי הפלסטיק, רצועות הקשירה ופיסות המיתרים, משכו אליהם תשומת לב רבה.

958 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

לכאורה אין שני תחומים רחוקים זה מזה כמו עולם הקוטור השבע, העשיר והמתוכנן בקפידה, והאנרכיזם מלא הזעם הספונטני של הפנקיסטים הצעירים הבועטים. אך המותג ליברטין השכיל לספוג לתוכו ולעבד את ההשפעות הנכונות מהרחוב – והפאנק שלהם יודע להיראות טוב. כשחקן חיזוק לטוטאלוק נדרש מותג הלק האקצנטרי CND להתאים את ציפורינהן של דוגמניות לאטמוספירה הכללית  וכך לצד תסרוקות המוד בסגנון שיער מרושל שלא נחפף שבוע ימים ועיינים מושחרות באופן מעושן כיכבו ציפורני גלאם במראה קולאז' פאנקיסטי שעל כל ציפורן משולבים אלמנטים מסגנון הפאנק תוך שילוב אלמנטים ויקטוריאנים מוקצנים מלאי אלמנטים בוהקים. אחד העיצובים המועדפים, הוא הלוק השבטי משהו שכלל שרשראות, אבני ספיר ושילובי חרוזים בצבעים עזים במיוחד לצד איור פורטרט של מלכת אנגליה כשאפה מתוכשט בנזם וכן שיבוץ ציורים של עלי מריחואנה שזכו לכינוי "מלכת הקאנביס". טקסטורת של פיסול אקרילי לצד מיקרו מוזיאקה בשילוב טכניקות שונות יצרו תוצאה מרהיבת עין, בלתי נשכחת ועוצרת נשימה שהתכתבה עם הקולקציה שהיטיבה להציג סגנון רחוב אנרכיסטי בדמות אופנה מלאה שיק.

960 - מהנייל ארט ועד המניקור הנצחי, שלושה טרנדים בעולם הציפורניים לשנת 2017.

ג'אן ארנולד טרנדולוגית המותג ומי שפיקדה על צוות מעצבות הציפורניים הסבירה כי הסגנון העיצובי היה מכוון לפריצת גבולות פרועה. "רצינו להיות שונים", היא אומרת, "לא להיות אופנתיים אלא קוליים, להיראות פאנק לוהט, מתריס ואופנתי. אוהבים אותך ליברטין!".

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]