10 הבשמים המומלצים לנשים וגברים, לשנה החדשה ולסתיו 2016?

591 - 10 הבשמים המומלצים לנשים וגברים, לשנה החדשה ולסתיו 2016?

שנת תשע"ז ועונת הסתיו שבפתח הם הזמן הטוב ביותר להתעדכן, להתחדש ולפנק את האנשים הקרובים לכם בבשמים החדשים, אשר הושקו לעונת הסתיו 2016 ולשנת תשע"ז החדשה שבפתח.

קליניק משיקה את הבושם החדש: Aromatics Black Cherry החדש המצטרף למשפחת Aromatics של קליניק.

599

ההבטחה: Aromatics Black Cherry בושם עם ניחוח מוקפד של פרחים ותבלינים חמימים.תאוותני ומפתה עם רמז עדין של חושניות שנרקח עבור האישה שמקבלת באמת ובתמים את האני המיסטי שלה.

הניחוח: התווים הראשונים מגדירים את הרקע עם טון חמים ומיסטי. דוואנה והל מתובל, תבלין המופק מזרעי ההל הצומח בהודו, יוצרים עצימות עשירה התווים המרכזיים הם לב פרחוני עשיר של טוברוזה ופריחת תפוז המלבלבים וקורנים ברכות שהועשרה בתכשיט של האדמה, הלא הוא שורש האיריס. תווי הבסיס הבושם הם לבדנום, מור ווניל המשתלבים ויוצרים תחושת רגיעה המאזנת את התאוותנות של המתובל והמתוק

מחיר:  695.00 ₪ לתכולה: 100 מ"ל , מחיר השקה עד סוף אוקטובר: 299 ש"ח, ניתן להשיג בחנות קליניק בקניון הזהב בראשל"צ ובאתר האונליין www.clinique.co.il בלבד.

מותג הבישום והלייפסטייל AERIN שמאחורי הקמתו, חזונו והרוח החיה שלו עומדת ארין לאודר נכדתה של אסתי לאודר
מתרחב עם 3 ניחוחות החדשים : MEDITERRANEAN HONEYSUCKLE, IRIS MEADOW, WATERLILY SUN המצטרפים ל – 5 ניחוחות קיימים לקולקציה 8 ניחוחות שכולם מייצגים היבטים שונים של רגש והלך רוח.

625

Mediterranean Honeysuckleיערה ים תיכונית

ההבטחה:  ניחוח קסום ואלגנטי כמו ההשראה שהוא מעניק מיד תוך שהוא סוחף את החושים ליעד שאין לו מתחרים – הים התיכון.

הניחוח: שילוב של יערה מתוקה ואשכולית תוססת שיחדיו מעניקות רגיעה ומעוררת תחושה של שפעת פרחים וחופי זהב. ברגמוט איטלקי מתוחכם שגדל בחום השמש הים תיכונית מצטרף לשמן מנדרינה ואשכולית על מנת להפיץ זוהר הדרי מבעבע המנצנץ לצד ענבי שועל המוסיפים עסיסיות ירוקה ועוקצנית. שושנת העמקים והגרדניה בוהקות במתיקות פריחת היערה ויוצרות עושר חלק וחושני של אבסולוט יסמין סמבק עם חיבוק חמים ומשיי של אמברוקס ומושק.

Iris Meadow – איריס מדו  – כר האירוסים

ההבטחה: Iris Meadow  ("כר האיריסים") מגלם את החיים המודרניים העמודים ואת הכמיהה לחלום ולהימלט  ולו לרגע קל. בין אם בטיול צהריים קצר בסנטרל פארק בניו יורק או בשדה פתוח מחוץ לעיר, הניחוח מוהל את החושים המפתים שאנו יכולים לחוות בכל מקום בעולם.

ניחוח: משפחת ריחות: פרחוני  של שדה פתוח עם פרחי בר וירוק עצי תווים עליונים: מנדרינה, ענבי שועל, גלבנום תווים מרכזיים: יסמין מצרי, שמן איריס (concrete), נרולי, סיומת: ארז, פצ'ולי, מושק

Waterlily Sun

ההבטחה: "בהשראת שושני המים בגני ז'יברני, Waterlily Sun משקף את הרוגע של מקום שלו – שקט ומתחמם באו השמש ומלא בגווני ירוק יפהפיים." ההשראה לניחוח הוא ביקורה של ארין הנערה בגנו של קלוד מונה בז'יברני, צרפת. Waterlily Sun משרה רוגע ושלווה עם ניחוח פרחוני מימי המוליך את החושים למקום חמים ושקט.

ניחוח: תווים עליונים: ברגמוט סיציליאני, תווים מימיים, עלווה עשירה ורוויית טל, תווים מרכזיים: שושני מים, יסמין סמבק סופרה, גרדניה ברזיל, סיומת: עץ גויאקן, מושק. ברגמוט סיציליאני, שהוא הברגמוט המשובח ביותר בפלטת הניחוחות של הבשם, פותח את הניחוח בפרחוניות מרעננת ופוגש  את העלווה הירוקה ורוויית הטל,  בלב הניחוח  שושנת מים המציעה רעננות שמנתית, יסמין סמבק סופרה ומגרדניה ברזיל תאוותנית. חמימות מזדחלת לסיומת הניחוח עם עץ גויאקן עשיר ורכות דמוית עור של מושק.

מחיר : 50 מ"ל – 450 ₪ / 100 מ"ל – 650 ₪

מייקל קורס משיק את Wonderlust בושם חדש לנשים המציע נקודת מבט רעננה על עולם היופי של מייקל קורס, כזה ששואב השראה מהמסע באותה מידה שהוא מושפע מהיעד.

596

ההבטחה: מסמל תשוקה אינסופית להרפתקאה, רומנטיקה ותגליות מרתק, בטוח וסקסי תמיד, מעורר חיים שבהם יופי, דחף וחושניות נותנים את הטון. זהו בושם בהשראת הבלתי צפוי, הבלתי ידוע והאקזוטי. בעולם המשתוקק הזה הכל אפשרי.

הניחוח: תערובת של פריחות שופעות מתערבבת בתווים מתובלים בפרחונית אוריינטלית. הבושם נפתח ברעננות הברגמוט האיטלקי ובהתפוצצות מגרה של פלפל ורוד מרוכך באנינות מאופקת של חלב שקדים תווים עליונים: ברגמוט איטלקי, מנדרינה סיציליאנית, חלב שקדים, פלפל ורוד. תווים מרכזיים: אבסולוט של יסמין גרנדיפורום, דיאנתוס, אבסולוט של יסמין סמבק והליוטרופי. אקורד סיום: עץ קשמרן, בנזואין סיאם, סנדלווד סרי לנקה.

מחיר: 50 מ"ל 599.00 ₪, מחיר השקה 299.00 ₪. 100 מ"ל 670.00 ₪, מחיר השקה: 399.00 ₪.

YVES SAINT LAURENT משיק את L’HOMME ULTIME בושם לגבר מלא בטחון עצמי, בעל סטייל וקסם אישי.

594

ההבטחה: ריחניות נועזת המגלמת את מוקדי הגבריות של היום; קסם אישי, ביטחון עצמי וסטייל.

ניחוח הבושם: תווים עציים כמו ארז, גואיאק, וטיבר או פצ'ולי המעניקים הצהרה ריחנית של גבריות. בשילוב מדוקדק של עצים ותווים פירותיים, רעננים, עם האינטנסיביות והאפקט העמוק והמתריס של ורד דמשק מניעה את הנועזות בניחוח הקלאסי של ל-'HOMME".

מחיר: 606 ₪ ל- 100 מ"ל (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שיקול דעתם).

 L’HOMME ULTIME YVES SAINT LAURENT משיק BLACK OPIUM או דה טוואלט לנשים

592

הניחוח: נפתח עם אקורד חד של דומדמנית שחורה. אקורד של אגס עסיסי, המוסיף מתיקות ייחודית. החלק הפנימי, הלבן, המריר-ירוק של קליפת מנדרינה מתמזג עם הניחוח של פרי הדר ושולח מסר חד- באופן מידי, שונה ומזמין. אקורד חדש, פרחוני במערבולת של תה יסמין ריחני ופריחת תפוז מעורר ומרענן ופרחים לבנים.

מחיר: 90 מ"ל 520 ₪

"דונה קארן ניו יורק" משיקה בושם בניחוח סתווי חדש : DKNY BE TEMPTED.

624

ההבטחה: פרשנות חדשה לסיפור הפיתוי עם תפוח חדש אדום, בוהק וסקסי מתמיד – הניחוח לוכד את האור הפנימי, הנצנוץ והבוקר לוכד את ההתרגשות בבושם אוריינטלי אנין ששורשיו בעסיסיות של הפרי וניחוחו משכר באופן המבטא פיתוי של החושים.

הניחוח: תווים עליונים: ניצני דומדמניות שחורות, אקורד שוש, אקורד פירות אדומים, לימון, תווי ליבה: תמצית שמן ורדים, סיגליות ופרחי תפוז, תווי סיומת: שמן פצ'ולי מאינדונזיה, וניל, מור.

מחיר השקה עד סוף אוקטובר: 50 מ"ל 179.00 ₪ במקום 455.00 ₪. 100 מ"ל 279.00 ₪ במקום 625.00 ₪.

מותג היוקרה הניו  יורקי Coach משיק בישראל את הבושם החדש Coach New York, כמחווה לקו מוצרי העור שלו,  בהשראת קו אביזרי הנשים בשיתוף פעולה עם המנהל האמנותי הנודע סטיוארט וורווס.

593

הניחוח: הניחוח  רווי ניגודים, נוצר על ידי אמניות הבשמים סוניה קונסטנט ונטלי גראסיה-סטו. הנפתח בניחוח אגס רענן, מלווה בריח ורדי אלבה לבנים ואלגנטיים המסתיים בתו בסיס של עץ ארז חושני.  תווים עליונים:  אגס עסיסי, שמן מנדרינות איטלקי, אשכולית אדומה, ליצ'י תווי ליבה:  ורדי אלבה לבנים, שמן ורדים בולגרי  תווי בסיס: עץ ארז לבן, מושק, עץ אלגום, אזוב אלון.

מחיר השקה: א.ד.פ 90 מ"ל מחיר 363 ₪ // אדפ 50 מ"ל מחיר 282 ₪

CALVIN KLEIN משיק את Deep Euophoria.

590

ההבטחה: בושם בניחוח חדש ועוצמתי מאי פעם. את ההשקה האסטרטגית נבחרה להוביל השחקנית האוסטרלית  מרגו רובי.

ניחוח: תווים עליונים: מולקולת קסקלון, פלפל לבן, עלי מנדרינה, תווי הלב:  ורד שחור, גרניום, יסמין סמבק  תווים יבשים: מושק, פאצ'ולי, עץ מאובן.

מחיר:  50 מ"ל  199.00 ₪,100 מ"ל 299.00 ₪.

בית האופנה TOMMY HILFIGER משיק ביחד עם דוגמנית העל המבוקשת ג'יג'י חדיד את הניחוח החדש לנשים THE GIRL BY TOMMY HILFIGER, מקור השם של הבושם נובע מדמות TOMMY GIRL, כלומר נערה שמגלמת באמת את רוח המותג, כזו שאינה חוששת לנסות דברים חדשים.

626

ניחוח: תווים עליוניים: בפרץ של תווי אגס ירוק, עלי סיגליות ועלי תאנה ירוקים. תווי הליבה נפתחים עם עלי כותרת קטיפתיים של יסמין ומוגט משיי, ארז וקשמרן עוטפים את הניחוח.

מחיר השקה עד לסוף חודש אוקטובר: 50 מ"ל 149 ₪, במקום 379.00 ש"ח, 100 מ"ל 199 ₪ במקום: 510.00 ש"ח.

Women'secret (וומן סיקרט) משיקה את הבושם: Women's secret קו ניחוחות נשי הכולל שלושה בשמים בלעדיים בצבעוניות פסטלית מעודנת של מנטה, צהוב וורוד.

595

EAU IT"S FRESH, הניחוח הירוק: נוצר בהשראת האביב בניחוח: מרכיבים פרחוניים וחמצמצים. תווים עליונים של ג'ינג'ר, ברגמוט, לימון ועלים ירוקים, תווי ליבה של פרחי יסמין, תפוחים ורדים ופריחת פירות יער ותווי עומק תחתונים חזקים של אמבר, מושק ואלגום. EUA MY SECRET, הניחוח הורוד: נוצר בהשראת הגינות המטופחות בבירות אירופה וצמחי הנוי המקשטים אותם. בניחוח: אורינטאלי עם נגיעות חושניות: תווים עליונים של מנדרינות אגסים ופטל, תווי ליבה המופקים משקדים, יסמין ארז ועצים לבנים ותווי בסיס מתקתקים הכוללים וניל, מוסק דרדרים וחלב. EUA MY DELICE, הניחוח הצהוב: נוצר בהשראת עולם הקינוחים המתוקים בניחוח אוסף מרכיבים פירותיים ומסוכרים: תווים עליונים של וורדים פלפל ורימונים בשלים, תווי ליבה עשויים נרולי וג'ינג'ר סגול ותווי בסיס עמוקים של ארז פולי טונקה ומורג'יניה.

מחיר: תכולה: EDP 100 מ"ל, 99 ₪ להשיג בשופרסל.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]