ליראק פריז: קיץ 2024 – חזרה לטבע עם חדשנות ואיכות.

ALFA23 - ליראק פריז: קיץ 2024 - חזרה לטבע עם חדשנות ואיכות.

לקראת קיץ 2024, ליראק פריז מציגה חידושים, תוך כדי שמירה על ערכי החברה, המבוססים על שימוש בחומרים טבעיים ורכיבים מבוססי טבע, על אריזות ממוחזרות ואפשרויות מילוי מחדש ועל מוצרים יעילים המוכחים קלינית וטכנולוגיות מתקדמות.

השינויים החדשים: אריזות ממוחזרות: נראות חדשה באותה השפה, גווני האריזות והמוצרים יוחלפו לצבע ניוד כהה, המבטא את קרבה לטבע, שימוש ברכיבים טבעיים ושמירה על איכות הסביבה.

ALFA24 - ליראק פריז: קיץ 2024 - חזרה לטבע עם חדשנות ואיכות.

מוצרים טבעיים: השקת שמן גוף פיטולסטיל חדש למניעה וטיפול בסימני מתיחה, לצד מגוון סדרות מוצרים חדשות המבוססות על חומרים טבעיים, ביניהם הגנה מהשמש לגוף ולפנים, סדרת בודי סקאלפ טבעית וטבעונית (לא נוסתה על בעלי חיים) לפיסול, חיטוב והצרת היקפים, סדרת אנטיאייג'ינג פרימיום עוצמתית הכוללת: קרם פנים, סרום וקרם עיניים, קרם בודי נוטרי להזנת העור, סדרת דיופטי המעניקה מגוון פתרונות לאזור הרגיש סביב העיניים.

לדברי ברברה למפל, מנכ"לית ליראק פריז בישראל: "מעבדות ליראק פריז פיתחו פטנטים ייחודיים תוך שימוש ברכיבים טבעיים: החל מ-96% ומעלה בכל המוצרים החדשים לפנים ולגוף. שילוב של מוצרים טבעיים עם תוצאות מוכחות קלינית הוא מנצח. החלפת כל האריזות לחומרים ממוחזרים ואפשרויות ריפיל מתכתבות עם ערכי המותג, והצבע הטבעי שנבחר עונה על אותו צורך."

ALFA25 - ליראק פריז: קיץ 2024 - חזרה לטבע עם חדשנות ואיכות.

ליראק פריז: נוסדה בשנת 1975 בצרפת על ידי ד"ר קאריל, רוקח ורופא עור יהודי, מיצבה את עצמה כחברת הדרמו-אסתטיקה והרפואה הגנרטיבית המובילה בעולם, משווקת ל-65 מדינות ברחבי העולם, מדורגת במקום הראשון בעולם בתחום הדרמו-אסתטיקה ורפואה גנרטיבית. כל המוצרים נוצרים על ידי רופאים מומחים ונבדקים קלינית במעבדות.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]