תצוגת האופנה של "לוריאל פריז" – מפגש של עוצמה נשית.

גנר שגרירת לוריאל פריז בשבוה האופנה בפריז צילום יחצ - תצוגת האופנה של "לוריאל פריז" - מפגש של עוצמה נשית.

כשותפה הרשמית של שבוע האופנה פריז, "לוריאל פריז", הרשימה בתצוגת האופנה של המהדורה השישית של " Le Défilé L'Oréal Paris, עם המסר – "ללכת עם הערך שלהן", המכוון להעצמת נשים, שבא לידי ביטוי בעוצמה והכריזמה הנשית שאותן שידרו על המסלול השגרירות הבינלאומיות של המותג, אנדי מקדואל, הלן מירן, אווה לונגוריה, קתרין לנגפורד, אל פאנינג וקנדל ג'נר שהצטרפה באחרונה למשפחת לוריאל פריז.

לוריאל פריז בתצוגת האופנה צילום יחצ Custom Custom 1 - תצוגת האופנה של "לוריאל פריז" - מפגש של עוצמה נשית.

המסר של התצוגה השנה "Walk Your Worth" – נועד לתת השראה לכל הנשים, יחד עם משפחת הדוברות הבינלאומיות של המותג, להופיע בעולם ללא התנצלות ולצעוד אל עבר גורלן בביטחון. שלוש המילים החזקות הללו משקפות את המשימה של המותג להעריך ביטחון עצמי ולתת לכל אישה את הכוח לבטא את ערכה, לתפוס את המקום הראוי לה בחברה. לגרום לשינוי לקרות.

מירן ואל פנינג שגרירות לוריאל פריז בשבוע האופנה בפריז צילום יחצ Custom Custom - תצוגת האופנה של "לוריאל פריז" - מפגש של עוצמה נשית.
השחקנית הלן מירן ואל פנינג שגרירות "לוריאל פריז".
גנר ואווה לנגוריה שגרירות לוריאל פריז בשבוע האופנה בפריז צילום יחצ 1 - תצוגת האופנה של "לוריאל פריז" - מפגש של עוצמה נשית.
קנדל ג'נר ואווה לונגוריה, שגרירות "לוריאל פריז".

צוות המאפרים, האמנים ומעצבי השיער בראשות ואל גארלנד, מדריכת האיפור העולמית של לוריאל פריז וגורו השיער סטפן לנסיאן, היה אמון על מראות היופי היצירתיים שנצפו בתצוגות האופנה תחת הקונספט: סינגריה, בין יופי ואופנה.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]