התחזיות לטרנדים הקרובים בעולם השיער. 

INDOLA יחצ חול 13 - התחזיות לטרנדים הקרובים בעולם השיער. 

גוונים מדבריים, צבעי קיץ וגם צבעי פסטל רומנטי על גבי תספורות קצרות בחיתוכים אלגנטיים אלה הם התחזיות לטרנדים הקרובים בעולם השיער המחזירים אותנו לשנות ה-80 עם נגיעות אדג'יות של יוניסקס הצועק נשיות.

אחד הטרנדים הבולטים שצפוי להשתלט על העולם בעונות הקרובות הוא טרנד הצבעים החמים, מגוון רחב שמתחיל בגוונים מדבריים ורומנטיים עד לאדומים וכתומים נחושתיים ובוהקים.  ההשראות לכך מגיעות מהרחוב והמגמה לפיה הרשתות החברתיות  והצרכנים, הם אלו שמכתיבים את הטון. אליהם מצטרפים מיד מותגי השיער שמגיבים במהרה ומציעים צבעוניות רחבה של צבעי שיער בגוונים רכים ובצבעים מדבריים אלמותיים המעניקים הצצה לטרנדים משנות ה-80 לצד גוונים בוהקים ומטליים, צבעי פסטל, צבעי יסוד וצבעי קיץ חמים,  כאשר חברות רבות מציעות מוצרים המסייעים בשמירה על צבע בעל עמידות, תוך שמירה מקסימליית על סיב השיערה.

בן הרוש שוקי יוסף 1 - התחזיות לטרנדים הקרובים בעולם השיער. 
צביעה, גזירה וסירוק שיער דוגמניות:  דודי בן הרוש, ושוקי יוסף לאינדולה ישראל.

גם עולם הגזירות מושפע משילוב בין אופנת הסטריט למגמות ששלטו בעולם השיער אי שם בשנות ה-80.  ניתן לראות מגמה של תספורות קצרות, בעלות חיתוכים חזקים וחיתוכים א-סימטריים,  טרנד יוצא דופן שמאמץ את הטשטוש המגדרי ואת אופנת השוליים האדג'ית של סצינת הרוק משנות ה80. הטרנד מציג מנעד רחב של תספורות  ומראות מוקפדים ומתוחכמים המדגישים את מסגרת הפנים, ויחד עם הצבעים החזקים של העונות הקרובות יודעים להעניק מראה חד ואדג'י  לצד מראה רך ומאוד נשי.  

רוב המראות המוצגים לנו בעונות האחרונות מבוססות על מראה טבעי וגמיש, ללא חומרים המקשים את השיער ומפריעים לתנועתיות הטבעית, ולמראה הרענן, מה שהביא גם את עולם טיפוח השיער  לקחת חלק פעיל בהשפעה על הטרנדים האחרונים,  טיפוח ממושך ועקבי ישפר את מראה השיער ויעניק לו מראה רענן ובריא, קיימים כיום מוצרי שיער אשר יודעים לתקן את סיב השיערה  ולשפר את המראה המבריק והרך לאורך זמן, מה שישדרג את מראה השיער, ויקפיץ את הטרנד למקסימום.

צביעה, גזירה וסירוק שיער דוגמניות: דודי בן הרוש, ושוקי יוסף לאינדולה ישראל.  

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]