דוגמנית העל קנדל ג'נר, נבחרה שגרירה בינלאומית חדשה למותג L’OREAL PARIS.

גנר 2 שגרירה לוריאל פריז צילום יחצ 2 - דוגמנית העל קנדל ג'נר, נבחרה שגרירה בינלאומית חדשה למותג L’OREAL PARIS.

אחת ההכרזות הגדולות והמעניינות בתחום היופי, המותג לוריאל פריז, מותג הביוטי #1 בעולם ובישראל, מצרף לשורותיו כשגרירה העולמית של המותג את קנדל ג'נר שבנוסף להיותה דוגמנית על היא גם מודל חיקוי עבור הדור הצעיר יזמית צעירה מתעשיית האופנה ואייקון תקשורתי עולמי.

קנדל ג'נר קנדל ג'נר מ"משפחת קרדשיאן" המדורגת לפי מגזין פורבס כדוגמנית בעלת השכר הגבוה ביותר בעולם. הפכה . במהלך השנים, לאייקון ולסיפור הצלחה עולמי אמיתי וכדוגמנית על השתמשה בעמדת הכוח ובפלטפורמה שלה כדי לדבר בפתיחות על מאבקים בבריאות נפשית וחרדה. הכנות שלה סייעה להתחיל שיחות בין מיליוני נשים צעירות ובנות שמעריצות אותה שהידיעה שקנדל ג'נר נאבקת גם בחוסר ביטחון מאפשרת לנשים להיפתח לגבי הבעיות שלהן וליצור רשתות של תמיכה בדרכן לערך עצמי.

לקנדל ג'נר פלטפורמת מדיה גלובלית משלה, עם 350 מיליון עוקבים ברשתות החברתיות. בנוסף לכך, היא עורכת ראשית. עם החלטה מלאה על מה שהיא חולקת עם העולם, היא מעוררת נשים להיות עצמן ולחלוק את חייהן בתנאים שלהן. 

גנר 2 שגרירה לוריאל פריז צילום יחצ 1 - דוגמנית העל קנדל ג'נר, נבחרה שגרירה בינלאומית חדשה למותג L’OREAL PARIS.
קנדל ג'נר, נבחרה שגרירה בינלאומית חדשה למותג L’OREAL PARIS.

דלפין וייר-הובאס, נשיאת המותג העולמית שלL’OREAL PARIS  מסרה: "המותג הבינלאומי לוריאל פריז גאה להכריז על השותפות עם אחת הנשים החזקות בעולם. זה שיא חדש במשימה שלנו להעצים כל אישה, בכל מקום, בכל זמן. היא  מייצגת את כל מה שדור הZ- עומד מאחוריו, היא מחליטה על התדמית שלה, צומחת בערך העצמי שלה ומעודדת אחרים לעשות את אותו הדבר". 

קנדל ג'נר  מסרה על הבחירה: "אני גאה להיות חלק מאחוות נשים חזקות ועוצמתיות ולהיות מסוגלת להגיד את המילים האייקוניות האלה, "אני שווה את זה" (I'm worth it).  הצטרפותי למשפחת לוריאל פריז וההזדמנות לגלם את כל מה שהמותג מייצג מרגיש כמו רגע של סגירת מעגל אמיתית". 

קנדל ג'נר נולדה בלוס אנג'לס ב-1995 והפכה לאחת הדוגמניות הגדולות בעולם ולאחת הנשים המשפיעות בעולם. מאז 2007, לצד אחיותיה, קנדל גדלה עם העולם כקהל שלה. לאחר שהחלה לדגמן בגיל 13, היא כבר השיגה כל כך הרבה. כשהייתה בת 22, צעדה עבור בתי האופנה הגדולים ביותר ושיתפה פעולה עם כמה מהמותגים החזקים בעולם. 

הקמפיין הראשון של קנדל ג'נר עבור לוריאל פריז יעלה בישראל לרגל השקת מוצרי  איפור חדשים, החל מספטמבר 2023.

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]