מותג השיער Mon Platin, משיק את Full Cover המהפכה בעולם צבעי השיער המקצועיים.

PHOTO 2023 05 30 13 19 57 - מותג השיער Mon Platin, משיק את Full Cover המהפכה בעולם צבעי השיער המקצועיים.

מותג השיער "מון פלטין" Mon Platin למוצרי שיער המפתח ומייצר כ-700 מוצרים שונים לכל נישת מוצרי השיער, פיתח מוצר חדש בתחום צבעי השיער המקצועיים Mon Platin Professional -Full cover המיועד אך ורק למעצבי שיער ולשוק המקצועי המחולל מהפכה בעולמות צבעי השיער היוצר אמנות חדשה בעולם צבעי השיער וממציא גוונים חדשים במגוון אין סופי.

כדאי לדעת שבתחום צבעי השיער ישנם 2 סוגי צבע לשימוש וכל מעצבי השיער בעולם משתמשים באותה שיטה: "צבע קבוע" שנועד לצביעת שורשי השיער ושיער שיבה, הוא צבע המותאם לטון ולגוון השיער של הלקוחה. וישנו צבע "חצי קבוע" שמגוון שיער מובהר ומכיל ריכוז נמוך במיוחד של אמוניה אם בכלל. לכל מעצב שיער יש במספרה מדף לצבע "קבוע", ומדף שני לצבע "חצי קבוע".

PHOTO 2023 05 30 13 19 56 - מותג השיער Mon Platin, משיק את Full Cover המהפכה בעולם צבעי השיער המקצועיים.

המהפכה של מון פלטין.

החברה פיתחה ליין חדש Full Cover שהוא פטנט בלעדי שלהם, שמייעד צבעי שיער לפעולה נוספת, המשנה צבע קבוע לחצי קבוע. כלומר, שתי פעולות במיכל אחד המתאים לשתי המטרות. עבור מעצב השיער מדובר בחיסכון משמעותי בעלויות היות ורוכש רק מוצר אחד, וגם חיסכון משמעותי במקום אחסון במספרה. ויש גם תרומה לקהילה בשמירה על כדור הארץ והסביבה של חברת "מון פלטין", שמפחיתה בחצי את כמות מוצרי האריזה.

PHOTO 2023 05 30 13 19 55 1 - מותג השיער Mon Platin, משיק את Full Cover המהפכה בעולם צבעי השיער המקצועיים.

אם עד היום לכל מעצב שיער ישנה היכולת לייצר 20 גוונים, הרי שהחומר החדש Full Cover מציע קטלוג עם 400 גוונים חדשים כמותם טרם נראו, זאת בעזרת פורמולות מיוחדות שהחברה מספקת למעצב השיער. כך – כל מעצב שיער הופך לאמן שמייצר אמנות לשמה. הוא יכול להמציא את הגוונים הבלעדיים שלו וליצור לוק ייחודי לכל לקוחה לפי בחירתה, גוונים מיוחדים שאין לאף אחת אחרת.

השינוי משמעותי גם בתהליך עבודה ממה שנהוג עם צבעי השיער הקונבנציונליים בו מעצב השיער מורח את הצבע על שורשי השיער בעזרת מברשת, פעולה שלוקחת כ-20 דקות לפחות. את החומר החדש לא מורחים על הראש, כי אם שופכים ומקציפים! תהליך קל ונוח שלוקח רק בין 5-7 דקות בלבד.

ומה עם התוצאות?

השימוש במוצר החדש של "מון פלטין" מעניק ללקוחה רווח כפול, כי מעבר לגוונים חדשים וייחודיים, במהלך הצביעה מתקיים גם תהליך של שיקום השיערה, כי כששיער נצבע בבלונד נוצר נזק אותו ניתן לשקם בזכות Full Cover.

והתוצאות? הן גבוהות וטובות עד פי 35% יותר משאר המוצרים בשוק של המתחרים הדומיננטיים, השיער מלא ברק, רך, ובעל נפח ותנועה, והצבע נשמר לאורך זמן. המוצר החדש Full Cover של מון פלטין, גם מגוון, גם מציע מגוון רחב וחדש של צבעים וגוונים ליצירת מראה ייחודי לכל אחת, וגם משקם את השיערה.

PHOTO 2023 05 30 13 19 56 2 - מותג השיער Mon Platin, משיק את Full Cover המהפכה בעולם צבעי השיער המקצועיים.

מי היא חברת מון פלטין, Mon Platin

מוצרי החברה הם כחול לבן ומיוצרים בישראל, משווקים בישראל וב-54 מדינות בעולם. מוצרים החברה הם זוכי תחרויות רבות, ואף קיבלו אות הוקרה מנשיא המדינה מר רובי ריבלין , כיצואן המצטיין ל-2013, במפעל מכשור חדיש עם טכנולוגיות מתקדמות ביותר, ועם מעבדת מחקר ופיתוח פנימית המפתחת מוצרים חדשניים באיכות הגבוהה ביותר בהתאם לצרכי הלקוחות. המפעל מקפיד על בקרת איכות בתהליכי הייצור, ומפנה משאבים, חשיבה חדשנית ושנים של ניסיון למתן הפתרונות הטובים ביותר ללקוחות ומוצרים חדשניים והאיכותיים ביותר.

המוצרים לא נוסו על בעלי חיים

להשיג במספרות המקצועיות המובילות בכל רחבי הארץ.

אתר: https://www.monplatin.co.il/

פייסבוק : https://www.facebook.com/MonPlatinIsrael/

אינסטגרם : https://www.instagram.com/monplatin_il/

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]