מירי בוהדנה נבחרה לפרזנטורית של "אפיליידי".

בוהדנה להפי ליידי צילום גלית ורטהיים 4 - מירי בוהדנה נבחרה לפרזנטורית של "אפיליידי".

לרגל השקת מכשירי לייזר בייתים להסרת שיער, הראשונים מסוגם בעולם, המותג "אפיליידי", בחר במנחת הטלוויזיה והדוגמנית מירי בוהדנה, כפרזנטורית של המותג, הקמפיין יכלול, תשדרים בטלוויזיה שיעלו בערוצים המובילים 12 ו 13, 14 שלטי חוצות בפריסה ארצית, פרסום בדיגיטל, בעיתונות, במגזינים, ברשתות החברתיות ובנקודות המכירה של המותג.

בוהדנה דוגמנית, שחקנית ומנחת טלוויזיה מנחה את תוכנית הבישול משחקי השף כבר מזה 6 עונות ברציפות.  בוהדנה שכיהנה כמלכת יופי בעברה, הובילה לא מעט קמפיינים לרשתות אופנה, בניהם: לנעלי טו גו, אייס, אריסטו שמט תכשיטי רויאלטי ועוד. זהו הקמפין הראשון של בוהדנה לחברת ביוטי כמו אפילידיי.

מירי בוהדנה מסרה על הבחירה בה: "עשיתי המון קמפיינים בחיי, אבל אני שמחה על הבחירה בי להשקת מוצרי לייזר בייתים להסרת שיער. אני כאישה שמחה לגלות שהמכון מגיע הבייתה, כי אין דבר יותר מתסכל מכניסת הקיץ והצורך בהסרת שיער לצמיתות . בעולם שבו הכל כאן ועכשיו- הפתרון של אפיליידי הוא פשוט גאוני".

גולן בר דוד על הקמפיין: " הבחירה במירי ולהבית בישראל היא בחירה בשתי נשים חזקות שמסוגלות להעביר את הבידול הייחודי של חברת אפיליידי ביחס לשוק ברמה הטכנולוגית ופונקציונאלית בצורה הטובה ביותר".

בוהדנה להפי ליידי צילום גלית ורטהיים 3 1 - מירי בוהדנה נבחרה לפרזנטורית של "אפיליידי".
מירי בוהדנה נבחרה לפרזנטורית של "אפיליידי".

בוהדנה תצטלם בקמפיין החדש לצידה של ד"ר להבית אקרמן,  מומחית ברפואת עור, שנבחרה לכהן כיועצת רפואית של חברת אפיליידי  והיא תוביל  את הקמפיין בהיבט המקצועי, המדעי ופיתוח המוצרים תוך תמיכה מבוססת במחקרים.

 חברת אפיליידי  (Epilady) פרצה לתודעה עוד בשנות ה90 כאשר הייתה הראשונה להשיק את מסיר השיער החשמלי הראשון מסוגו בעולם והפכה לחלוצה עולמית בשוק. בתקופה קצרה ביותר הפכה החברה למובילה בתחום טיפוח היופי בשוק הבינלאומי והשם "אפיליידי" הפך לשם גנרי לכל מכשירי הסרת השיער, עד עצם

אבסולוט ביתי להסרת שיער בלייזר לאזורים קטנים 1500שח - מירי בוהדנה נבחרה לפרזנטורית של "אפיליידי".

היום הזה. כיום, החברה השקיעה משאבים גדולים בפיתוח חדשני פורץ דרך של מכשירי לייזר מתוחכמים הראשונים מסוגם בעולם לשימוש בייתי המאפשרים לבצע טיפולי לייזר מדוייקים להסרת שיער בגוף ובפנים.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]