לרגל יום האשה הבינלאומי, "ל'אוקסיטן ישראל", יוצא בקמפיין להעצמת נשים.

העצמה נשית בלאוקסיטן. הנשים של בוריקינה פאסה. קרדיט צילום יחצ חול 3 - לרגל יום האשה הבינלאומי, "ל'אוקסיטן ישראל", יוצא בקמפיין להעצמת נשים.

לרגל יום האישה הבינלאומי יוצאת ל'אוקסיטן ישראל שמאז יום היווסדה, פועלת  רבות למען העצמת נשים ברחבי העולם. ,בקמפיין  למען העצמת נשים, שיימשך חודש בתקופה שבין  15.2.23-16.3.22, שיתמקד בסיפור העצמת נשים מאחורי קו חמאת השיאה, אותה מייצרות הנשים בבורקינה פאסו תחת תנאי סחר הוגנים ובתמיכה של קרן ל'אוקסיטן העולמית בחיזוק מעמדן הכלכלי.

את קמפיין העצמת הנשים בל'אוקסיטן נבחרה להוביל היזמית, השחקנית והמשפיענית  מיכל ינאי, אשר הקימה בהצלחה את אפליקציית My Medi – האפליקצייה הראשונה למדיטציות מודרכות בעברית. מל'אוקסיטן נמסר כי: הבחירה במיכל ינאי כמובילת הקמפיין בחודש זה, היא מתוך חיבור לערכים משותפים. "כחברה אנו מרגישים מחויבות לקחת חלק, לתרום ולהשפיע, להיות חלק מהשינוי ולעודד אותו."

ינאי בקמפיין לאוקסיטן - לרגל יום האשה הבינלאומי, "ל'אוקסיטן ישראל", יוצא בקמפיין להעצמת נשים.
מיכל ינאי נבחרה להוביל את קמפיין העצמת הנשים של ל'אוקסיטן.

תגובתה של מיכל: ״כחלק מהעשייה שלי בשנים האחרונות, החיבור ללאוקסיטן היה אך טבעי והגיוני. מרגש אותי שהטבע חשוב להם, בני אדם וביחוד נשים והם לוקחים חלק אקטיבי בלהעצים אותן. היצור שלהם בבורקינה פאסו, מאפשר לנשים להשיג עצמאות אישית, לקבל מיקרו אשראי, חינוך עבור ילדיהן ובעיקר לא רק לחלום על עתיד טוב יותר אלא גם להתקדם אליו.  גאה לקחת חלק בצעדים הקטנים הללו שרק הם יאפשרו לחולל שינוי גדול.

הקמפיין יספר לראשונה, את סיפור ההעצמה הנשית, באמצעות סרטון שצולם עם עובדות החברה ושנקרא SUPERWOMEN ויתמקד בסדרת מוצרי חמאת שיאה, המכילה חמאת שיאה שמקורה בבורקינה פאסו שבאפריקה. חברת  ל'אוקסיטן  מתחייבת לשפר את חייהן ותנאי עבודתן של הנשים הבורקיניות ולהגן על משאבי השיאה.  לשם כך בנתה שותפות ארוכת טווח עם קואופרטיב השיאה הנשי, ממנו היא שואבת, בסחר הוגן את   חמאת השיאה האורגנית , ישירות מנשים אלו. מאז,  למעלה מ- 40 שנים, באמצעות קרן ייעודית אותה  הקימה ל'אוקסיטן, מקדמת החברה את היזמות וההעצמה של נשים אלו, למען עצמאותן הכלכלית ולמען שימור מסורות עתיקות שהחלו לפני מאות שנים. ל'אוקסיטן  זכתה להכרה כ'חברת מופת' על ידי תוכנית הפיתוח של האו"ם (UNDP).

העצמה נשית בלאוקסיטן. הנשים של בוריקינה פאסה. קרדיט צילום יחצ חול 2 - לרגל יום האשה הבינלאומי, "ל'אוקסיטן ישראל", יוצא בקמפיין להעצמת נשים.

כחלק מהקמפיין בישראל, תמכור ל'אוקסיטן את  קרם הידיים שיאה 10 מ״ל במחיר 10 ₪, כאשר כל ההכנסות יועברו לתרומה לעמותת "החצר הנשית",המקדם ומסייע לכ- 2000 – נערות בסיכון בשנה, לקבל הזדמנות ותוכנית תמיכה.

ל'אוקסיטן ישראל רותמת את כל ערוצי הפעילות והפלטפורמות שלה, החל מהרשתות החברתיות, האתר, החנויות לקמפיין  העצמת הנשים.  כמו כן שיתופי פעולה  עם שותפים של המותג כדוגמת אל על ומלון "פרא" אשר יעניקו ללקוחות ערכת Self SPA KIT FOR SUPERWOMAN עם מגוון מוצרי חמאת שיאה וסיפורו של הקמפיין.

לרוכשים בחנויות בין התאריכים 16.3-15.2 תוצע אפשרות לסריקת QR ,שיוביל למילוי שאלון באתר ולרכישת אחד ממוצרי סדרת שיאה על פי בחירה , בהנחה של 20%.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]