רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

Discover The Collection - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

חטיבת הקוסמטיקה של המשביר, מייבאת באופן בלעדי את בשמי יוקרה של LA PERLA, מותג היוקרה של ההלבשה התחתונה, שהוקם לפני כשישים שנה ע"י עדה מאסוטי ובדיוק כפי ש-La Perla פירושה הלבשה תחתונה עילית, כך גם מוצרי הביוטי והבישום והקוסמטיקה של La Perla, הם מוצרי עילית הכוללים מרכיבים טבעיים ויעילים שנבחרו בקפידה.

מותג La Perla יציע בישראל קולקצייה הכוללת שני בשמים מובילים לצד שמונה ניחוחות של פרפומריה עילית. שני בשמי הדגל La Perla Signature ו-La Perla Luminous, שעוצבו תוך מחשבה וכוונה עמוקה ע"י נשים עבור נשים, לצד סדרת בשמי הנישה היוקרתית של La Perla, הכוללת ניחוחות של פרפומריה עילית לעורר זיכרונות מרגעים מרגשים.

סער שביט, מנהל השיווק וחטיבת הקוסמטיקה של המשביר: "אנו מאוד מתרגשים מהשקת La Perla בישראל. גם השקת מותג ביוטי יוקרתי מוביל וגם יציאה לדרך חדשה בתחום הבשמים. כמותג יוקרה, La Perla מציע שילוב בין איכות, פאר וייחודיות. מסיבות אלו בחרנו בו להיות הראשון שהמשביר יציע בבלעדיות במחלקות הקוסמטיקה. אנו מאמינים כי זאת הסנונית הראשונה בסדרה של מוצרי ביוטי אותם נשיק בבלעדיות בישראל בשנים הקרובות".

Collection Fragrances - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

בלב של La Perla  ביוטי, כל בקבוק בושם עוצב כך שניתן יהיה ליהנות ממנו לנצל ולמלא אותו שוב ושוב. בקבוק בנפח 100 מ"ל למילוי חוזר מגיע עם פקק מיוחד שמבטיח מילוי חוזר ללא מאמץ של בקבוקים מקוריים בכל גודל שהוא. הצבע הכהה של הזכוכית הניתנת למיחזור מבטיח כי הבושם היקר יישמר ויהיה מוגן מפני חשיפה לשמש, עם חלונית שקופה בצד שמראה את היקף השימוש.

 "בשמי הדגל":

La Perla Signature Eau de Parfum: ניחוח התחלתי של פירות הדר עם ניחוח עלי סיגליות מעודן המשתלב בעדינות אל לב הבושם הזה ומשתלב עם נרולי ליצירת ניחוח פרחוני ירוק שנשאר לאורך זמן, ניחוח טרי אשר הופך לניחוח מוסק ויסמין. מתחת לפני השטח, שכבה נוספת עם וטיבר וניחוחות של יער הם המעניקים תחושה של שפע, בהשראת ההלבשה התחתונה של La Perla, קולר שחור ונוצץ ופקק בצבע פנינה מהווים כתר על ראש המיכל העשוי זכוכית כבדה בגווני דמדומים.

00009813299001 SIGNATURE 3 59213 55782 46818 1 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

ניחוח פרחוני זה עם ריחות יער נוצר על ידי מומחית הבשמים הידועה לואיז טרנר בסטודיו שלה בפריז: "בשבילי, בושם הוא הזמנה לחשוב על יופי. באמצעות הבושם הזה רציתי לשקף את כוח המשיכה המופלא של האישה של לה פרלה, בניחוח של אופנה עילית. בחרתי בקפידה כל ניחוח פרחוני על פי האלגנטיות הייחודית שלו, ועיצבתי כל שכבה כך שתהיה מושכת באופן ייחודי. התוצאה היא בושם שהוא זוהר, בעל נוכחות וחושני – כמו האישה שלובשת אותו."

La Perla Luminous Eau de Parfum: הבושם החדש שהושק רק לאחרונה – La Perla Luminous Eau de Parfum עוצב על ידי נשים עבור נשים והוא פרשנות חדשה של בושם הדגל המקורי של La Perla.

00004844993001 LUMINOUS 90ml 38670 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

מומחית הבשמים לואיז טרנר (היוצרת של הבושם המקורי) פיתחה פרשנות תוססת של המקור: הבושם החדש הוא קורן ושופע ביטחון עצמי כמו הבושם המקורי, עם מרכיבים חדשים אשר משקפים רגעים מלאי תשוקה בחיים. במילותיה של יוצרת הבושם: "הבושם Luminous Eau de Parfum הוא הכוח של La Perla – שופע אושר ויכולת לשנות – הבושם הוא תוסס אך אנרגטי, ומשרה תחושה של שובבות יחד עם בטחון עצמי. המרכיבים החדשים מוסיפים ריצוד מן ההתזה הראשונה ועד שעות הלילה המאוחרות. כוונתי היא לאפשר לזוהר הטבעי של האישה לקרון באופן טבעי."

ריח התחלתי עם ניחוחות עזים של ריחות מוסק ופרחים של זרעי אמברט שהופקו בעדינות מפרחי היביסקוס, עם ניחוח של יסמין היוצר שכבה עשירה ומורכבת בלב הבושם, מתחת לפני השטח נמצאים ניחוחות מתוקים של עץ ארז המקנים את תחושת הזוהר המנחם של הבושם.

מותג La Perla ביוטי מציג את אוסף הבשמים "פרפומריה עילית": המעוררים זיכרונות שתוכלו לחזור אליהם שוב ושוב. כל בושם יוקרתי ומזכיר לכן את עצם התחושה. ריחות ייחודיים אותם תוכלו לגלות, עשויים מרכיבים טבעיים ברי-קיימא ומרכיבים סינתטיים בטוחים לשימוש.

Invisible Touch:
02004006294001 INVISIBLETOUCH 1 300x300 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

ניחוח הבושם משלב תערובת נשית של פלפל ורוד תוסס ועלי כותרת של ורדים בשילוב פרח ילאנג יאלנג. בנוסף, בבושם משולבים ניחוחות חושניים של פצ'ולי ומאסק העומדים בבסיס התרכובת. זהו בושם אישי שניתן להשתמש בו לכשעצמו או בשילוב עם בשמים נוספים מהסדרה ליצירת ניחוח ייחודי. הצבע הורוד של הבקבוק משקף את הניחוח הנקי והחושני של הבושם ופקק הבקבוק הצהוב בהשראת הלב האקזוטי של הבושם – ילאנג יאלנג.

Villa Sorento:
02005015391001 VILLASORRENTO 1 300x300 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

קחי רגע להיסחף אל חוף אמלפי באיטליה, הניחוחות הראשונייים של הבושם מחזירים לך את נעורייך עם ריחות של קליפת תפוז דם, מנדרינה ירוקה ואשכולית שמזכירים את ניחוחות פרדס הילדות. הניחוח העדין של ניצני נרולי ושפע עלים של עצי הדר מגבירים את האפקט בקלילותם, אפקט מהפנט כהשתקפות וצללים בעת שהיום מתמזג עם שעת השקיעה. לבושם עושר ניחוחות יער עם נגיעות של עץ ענבר המותיר תחושת חמימות מרגיעה. הבקבוק המפואר מעלה על נס את המרכיבים המופלאים של Villa Sorento. הזכוכית בירוק בהיר מסמלת את הירוק שקורן מעלים מבריקים של עץ תפוז ירוק-עד, ואילו הפקק הוא בצבע ים כחול בוהק.

My Day:
02008147595001 MYDAY 1 300x300 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

הבושם מקרין טיפוח ואהבה עצמית בשילוב תחושה של שלווה, ביטחון וריגושים קטנים המלווים אותך במהלך היום. My Day ידוע בתחכום מנצנץ של ניחוח הדרים ופלפל ורוד נמרץ, ריח שמפנה את מקומו לתווי ליבה מעודנים של יסמין ואיריס עם ניחוחות של אלגום ושל וטיבר המשתלבים ומשרים תחושת חמימות שנשארת לאורך זמן.  בראש הבקבוק הירוק בהיר של My Day נמצא פקק סגול המייצג את פרח האיריס המקסים, ששורשיו יקרי הערך עומדים בלב הבושם.

About That Night:
02006556697001 ABOUTTHATNIGHT 1 300x300 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

כאשר החשיכה פוגשת את עלות השחר התמים והרענן, About That Night מעלה זיכרונות של ניחוח נשי רך עם עומק גברי, עם ניחוח התחלתי רענן של ברגמוט ולימון, אשר מוביל לליטוף קסום של לבנדר, כאשר ניחוחות פריחת תפוזים ויסמין משתלבים עם איריס, הלב המפתה של התערובת הופך ללבלוב של פרחים, בסיום ניחוחות יבשים של מאסק עמוק ומלא בשילוב אלגום ווניל שמקנים תחושת סיפוק ושלווה. בושם About That Night מגיע בבקבוק בצבע כחול עמוק ובראשו פקק זוהר של צהוב זריחה, שמזכיר לך את הבוקר שאחרי אותו לילה קסום וחושני.

Once Upon a Garden:
02009118496001 ONCEUPONAGARDEN 1 300x300 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

ניחוח עדין, מאוזן ותמידי, ניחוח מנטה רענן וטרי משתלב עם ניחוחות עזים של מנדרינה ופלפל ורוד ומדגיש את הערפל הפרחוני של עלי פטל ואפונה מתוקה משולבים בניחוחות יער של אזוב ועלי פצ'ולי מותירים שביל ניחוחות לאורך זמן. הבושם Once Upon a Garden מוצע בבקבוק בצבע כחול עמוק, אשר מזכיר מפגש חצות אסור, עם פקק ורוד שמייצג את האפונה המתוקה שבלב הבושם הצעיר הזה.

Just Give Me Roses:
02005098890001 JUSTGIVEMEROSES 1 300x300 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

אין דבר שמסמל את האהבה יותר מן הוורד. בושם Just Give Me Roses מפיץ את הקסם האוניברסלי של הפרח עם ניחוחות המשקפים את העומק הקסום של הוורד שמתחיל עם ניחוח ראשוני חריף של זעפרן אוריינטלי ושל פלפל ורוד ושחור כאשר, הארומה שלהם מתפוגגת והופכת לניחוח המרכזי והטהור של  ורד דמשקאי, הניחוח מתפתח עם אינטנסיביות חמימה וניחוחות יער, ענבר, טבק ועלי מאסק כמו זיכרון נצחי. הבושם Just Give Me Roses נמצא בתוך בקבוק בצבע אדום יין עם פקק ירוק שמזכירים את היופי הטבעי של הוורד, על פרחיו ועליו המעוררים אפקט משיכה משכר.

 Let the Dance Begin:
02002247598001 LETTHEDANCEBEGIN 1 300x300 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

ניחוחות של דאוואנה אקזוטי וחלומי, הל חריף ופלפל שחור המפנים את מקומם ללב הפועם של פרח ה-Tuberose שפוגש תערובת דחוסה של ילאנג ילאנג ופצ'ולי. האלגום מגביר את הקצב המותיר אחריו שביל בלתי נשכח. צבע אדום יין עמוק וחושני של בקבוק הזכוכית המפואר ופקק באפור פחם הופכים את הבקבוק לכלי קיבול אידיאלי עבור בושם כה נהנתני ומשרה שלווה.

Possibilities:
02008460292001 POSSIBILITIES 1 300x300 - רשת "המשביר", תשיק באופן בלעדי את בשמי מותג היוקרה האיטלקי La Perla.

אמנות המסתורין חושפת את ניחוחות הפרי הפרחוניים הקלילים ואת המתיקות החריפה של פריזיה ושל ענבי שועל, המובילים לתערובת מתוחכמת של אבקת עלי כותרת ורדים, המשתלבים עם וניל אקזוטי וענבר. בקבוק הזכוכית בצבע אדום יין כבד עם הפקק בצבע זהב יוצרים שלמות אשר מייצגת את הניחוח המרתק שבתוכו.

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]