אמנית האיפור, נועה סול מתן, מונתה למאפרת הראשית של רשת סאקרה.

סול מתן נבחרה למאפרת ויוצרת התוכן הראשית של מותג האיפור סקארה צילום נועה סול מתן 10 - אמנית האיפור, נועה סול מתן, מונתה למאפרת הראשית של רשת סאקרה.

רשת הקוסמטיקה והאיפור סאקרה, בחרה באמנית האיפור נועה סול מתן כמאפרת הראשית של הרשת ויוצרת התוכן של המותג במסגרת תפקידה, תהיה נעה אחראית על פיתוח מוצרי איפור חדשים, יצירת קונספטים לקמפיין המותג, יצירת מראות, יצירת תוכן וסרטוני הסברה דיגיטליים, ייעוץ והסברה לצרכניות על טרנדים ומגמות בתחום האיפור ועוד.  

סול מתן נבחרה למאפרת ויוצרת התוכן הראשית של מותג האיפור סקארה צילום נועה סול מתן 9 1 - אמנית האיפור, נועה סול מתן, מונתה למאפרת הראשית של רשת סאקרה.
מיצירותייה של אמנית האיפור נועה סול מתן.

נועה סול מתן, בת ה-23 המוכשרת שעשתה איפור משותף עם שלל מפורסמים: אנה זק, אלה לי, קארין עליה, עדן פינס, נועה קירל , נטע ברזילי, גילי אלגבי, טל מוסרי ועבדה בעבר עם חברות בינלאומיות כמו : גוצ׳י, פרינגלס, פפסי ואשר נחשבת כיום לאומנית איפור המובילה בישראל, הגיעה לתחום האיפור מעולמות הציור החלה לפרסם את האיפור יצירתי המשולב עם איפור הביוטי, באינסטגרם והטיקטוק בגיל 18 ועומדת כיום על 78.4K באינסטגרם ו410K בטיקטוק .

סול מתן נבחרה למאפרת ויוצרת התוכן הראשית של מותג האיפור סקארה צילום נועה סול מתן 1 - אמנית האיפור, נועה סול מתן, מונתה למאפרת הראשית של רשת סאקרה.
סול מתן נבחרה למאפרת ויוצרת התוכן הראשית של מותג האיפור סקארה צילום נועה סול מתן 4 1 - אמנית האיפור, נועה סול מתן, מונתה למאפרת הראשית של רשת סאקרה.
אמנית האיפור, נועה סול מתן.

לדברי איתי זמיר מנכ"ל רשת סאקרה: "אנו שמחים וגאים לשתף פעולה עם נועה סול מתן הנחשבת כיום לאחת המאפרות מובילות בישראל,  היא  יצירתית, חדשנית, עדכנית  ובעלת כישרון אמנותי  התואמים  לערכים של סאקרה".  

סול מתן נבחרה למאפרת ויוצרת התוכן הראשית של מותג האיפור סקארה צילום נועה סול מתן 3 - אמנית האיפור, נועה סול מתן, מונתה למאפרת הראשית של רשת סאקרה.

נועה סול מתן מסרה: "אני נרגשת על הזכות לקחת חלק בהצלחה של המותג סקארה בעיקר בשל  הפופלריות שלו בקרב צעירות ונשים בכל רחבי הארץ.  אני יכולה להעיד שכבר בתחילת דרכי כמאפרת גדלתי עם סאקרה  למדתי וניסיתי את המוצרים שלו. סקארה יודעים תמיד להביא את הבשורה והטרנדים החדשים בתחום האיפור ואני בטוחה שבזכות הידע והנסיון שלי  לאורך השנים בשילוב המוצרים המנצחים של המותג, נביא ערך מקצועי אמיתית להרבה מאוד צרכניות".

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]