והשגרירה החדשה של המותג "ELVIV" היא השחקנית ניב סולטן.

סולטן צילום יחצ 2 - והשגרירה החדשה של המותג "ELVIV" היא השחקנית ניב סולטן.

השחקנית ניב סולטן, נבחרה לשגרירה המקומית הראשונה של לוריאל פריז בישראל למותג 'אלביב" במסגרת התפקיד החדש, תיקח סולטן במהלך השנה הקרובה 2022-2023 חלק משמעותי בפעילות המותג בישראל, בכלל זה קמפיינים דיגיטליים, פעילות ברשתות החברתיות, נראות בנקודות המכירה ברחבי הארץ, פעילות בנכסים הדיגיטליים שלה ועוד.

השחקנית ניב סולטן (29) זכתה בפרס האקדמיה לטלוויזיה (הישראלי) לשנת 2020 בקטגוריית "השחקנית הראשית הטובה ביותר בסדרת דרמה" על כיכובה בסדרת הריגול "טהרן" מבית כאן 11 אמרה על הבחירה "כמי  שמזדהה עם ערכי המותג, אני גאה, מתרגשת ושמחה לייצג בישראל את לוריאל פריז ואת מותג טיפוח השיער 'אלביב'".

הפעילות הראשונה של הקמפיין תצא לדרך כבר בתחילת חודש ספטמבר  לרגל השקת "הסדרה ההיאלורונית" של אלביב, סדרת טיפוח חדשה לשיער המגיעה בימים אלה לצרכניות בישראל, אחרי שכבשה צרכניות בכל העולם.

סולטן צילום יחצ 1 1 - והשגרירה החדשה של המותג "ELVIV" היא השחקנית ניב סולטן.
השחקנית ניב סולטן שגרירת מותג טיפוח השיער "ELVIV", בישראל.

לדברי אילן נקש, מנהל חטיבת מוצרי הצריכה בלוריאל ישראל: "שיתוף הפעולה עם ניב סולטן, שחקנית מוערכת ואהובה על הציבור בישראל ואף ברחבי העולם ואישה מעוררת השראה בזכות ערכיה וכשרונה, נועד להנגיש לצרכניות את חזון המותג אלביב, הדוגל בהעצמה נשית. הבחירה בסולטן עולה בקנה אחד עם ערכי המותג נשיות עוצמתית, מומחיות, חדשנות וקיימות כאשר זו הפעם הראשונה שהמותג אלביב מותג טיפוח השיער מספר 1 באירופה, בוחר שגרירה מקומית למותג טיפוח השיער 'אלביב' בישראל מתוך מטרה להעמיק בקרב קהלי היעד את הערכים של אלביב ומטרת שיתוף הפעולה עם ניב סולטן היא להנגיש לקהל הרחב את המומחיות, המדע והחדשנות של אלביב, על מנת להעניק פתרונות טיפוח מקצועיים לכול סוגי וצרכי השיער בישראל." 

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]