כל הדרכים להשגת שפתיים מלאות וכיצד לעשות זאת נכון

פריז באלם שפתיים ליפט אינטגרל עם אפקט ההזרקה ללא הזרקה מחיר 165 שח צילום אסף לוי 3 1 - כל הדרכים להשגת שפתיים מלאות וכיצד לעשות זאת נכון

עד לפני כמה שנים, נשים היו מאוהבות ואולי אפילו מעט מכורות ל"מנפחי השפתיים" מכורות לתחושת העקצוץ, הצריבה ויותר מהכל למראה המנופח שבא בעקבותיהן ונהגו להשתמש בגלוס להברקה קלה ובגלוסים מנפחים שגרם לשפתיים להיראות מלאות יותר,המכילים חומרים שגורמים לגירוי כמו פלפל חריף קינמון בריכוז גבוה או מנטה, שגרמו לשפתיים להיות מגורות ומנופחות.

האם תהיתן פעם מה הכילו אותם שפתונים? מה היו הרכיבים שגרמו לצריבה הזו? ומה מציע השוק למראה שפתיים נפוח ומלא יותר?

"בשפתונים מהסוג הזה, הגירוי גורם לדם לזרום לכיוון פני העור וליצור מראה של נפיחות זמנית" אומרת ד"ר סילבי פואניונק, מומחית ברפואת עור ואסתטיקה ויועצת למותג ליראק פריז.

מרכיב נוסף המשמש בתעשיית הגלוסים הוא ארס דבורים כן, כן… כך העור חושב שהוא נעקץ ויוצר תגובה דלקתית של נפח זמני.

לעומת הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים, היתרונות של השפתונים בולטים במיוחד: אין פרוצדורה פולשנית המערבת חומרי הרדמה, האפקט זמני יותר – מה שהופך את המריחה להחלטה מיידית וקלה, ואין סכנה של "נדידת החומצה" או התפתחות של הרפס השפתיים עקב טריגר שלא היה ידוע מראש וטראומת הזרקה.

ההזרקה ללא הזרקה ליראק פריז ליפט אינטגרל צילום אסף לוי - כל הדרכים להשגת שפתיים מלאות וכיצד לעשות זאת נכון

לדברי ד"ר פואניונק: "כיום קיימים שפתונים מדור חדש המכילים פורמולות חדשניות שאינן מעקצצות, החומרים ידידותיים והמראה המתקבל הוא מראה מלא נפח ואפקטיבי ליותר זמן. הם מכילים בתוכם חומצה היאלורונית, המשמשת בטיפולי אסתטיקה למילוי ואספקת לחות בעור".

חברות הקוסמטיקה מעידות שהתמדה במריחה יוצרת השפעה ארוכת טווח, ובסופו של דבר מראה מלא יותר לשפתיים – גם אם זמני.

"בבחינה של עלות – תועלת, כל אחת צריכה לחשוב עם עצמה האם היא מוכנה לשלם מחיר בריאותי ותופעות לוואי של הזרקת חומצה לשפתיים, או ליצור מראה דומה ועדין עם באלם לחות לאפקט נפח ולמתיחה עדינה של קמטוטי שפתיים זעירים. בכל מקרה – אני מפצירה בכל אחת לבדוק את הרכב החומרים בכל שפתון בו היא בוחרת להשתמש, ולוודא שאין שם אלרגניים שהיא רגישה להם." אומרת פואניונק.

פריז באלם שפתיים ליפט אינטגרל עם אפקט ההזרקה ללא הזרקה מחיר 165 שח צילום אסף לוי 1 - כל הדרכים להשגת שפתיים מלאות וכיצד לעשות זאת נכון
באלם שפתיים החדשני של מותג הטיפוח "ליראק פאריז", המתמחה באפקט מתיחת פנים ויוצרת אפקט של "הזרקה ללא הזרקה" .

מותג הטיפוח הבינלאומי ליראק פריז המתמחה מזה 45 שנה בפתרונות אנטיאייג'ינג משיק באלם שפתיים חדשני מסדרת האנטיאייג'ינג ליפט אינטגרל המתמחה באפקט מתיחת פנים ויוצרת אפקט של "הזרקה ללא הזרקה" .

ההבטחה: באלם שפתיים ליפט אינטגרל מעניק לחות ומראה שפתיים מלאות ומוצקות וכן מדגיש את קו השפתיים ומטשטש את החריצים סביבן (במיוחד מעל השפה), מתאים מאוד לשפתיים דקות וחסרות נפח.

מרכיבים: תמציות טוליפ סגול ועץ הקסאלפיניה להזנת העור, חומצה היאלורונית – להענקת לחות ולהחלקת העור, פולימרים מפרחי צבעוני ומהגוני – לפטנט מתיחה מיידי, מיצוי עץ הקסאלפיניה – להזנת העור.

טיפ המומחה: לתוצאות מיטביות, יש למרוח את התכשיר על השפתיים ומסגרת השפתיים לפני האיפור ולהמתין לספיגה מלאה. רצוי לחזור על המריחה מדי שעתיים

מחיר 165.00 ש"ח. 

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]