התכנית החברתית של מייבליין 'אמיצים ביחד', מגיעה לישראל.

ביך בפרוקיט אמיצים יחדצילום דורית בר - התכנית החברתית של מייבליין 'אמיצים ביחד', מגיעה לישראל.

התכנית החברתית העולמית העוסקת 'אמיצים ביחד' – Brave Together,העוסקת בדכאון ובחרדות צעירים וצעירות מגיעה לישראל, את קמפיין התכנית, יובילו ארבעה כוכבי הרשת: ליזה ביך, ליאון שניידרובסקי, שיינה היידי ושיר בר, שיקדמו את השיח והמודעות וינפצו את הסטיגמה ומחסומי הבושה סביב דיכאון וחרדה, במטרה להגדיל את הסיכוי לאיתורה בשלבים מוקדמים ולהנגיש את ערוצי הסיוע למי שזקוק לכך. 

קורן מנכל ערן צילום יחצ 1 - התכנית החברתית של מייבליין 'אמיצים ביחד', מגיעה לישראל.
דויד קורן מנכ"ל עמותת ער"ן.

מייבלין ניו-יורק המשקיעה 10 מיליון דולר בתכנית העולמית החברתית "אמיצים ביחד – Brave Together, תשקיע בישראל מאות אלפי ש"ח, גייסה לתכנית את עמותת ער"ן – עזרה ראשונה נפשית, שתיקח חלק פעיל בקמפיין ובתכנית , לדברי דוד קורן, מנכ"ל עמותת ער"ן: "בני נוער לא מדברים מצוקה, הם מתנהגים מצוקה. מתבגרים וצעירים מהווים קבוצה חברתית הממעטת לפנות לסיוע ולעזרה, ולכן אנו מברכים על שיתוף פעולה עם מייבלין, מותג לבני נוער וצעירים. יחד, אנו רואים חשיבות רבה ביצירת פלטפורמה להעלאת המודעות לחרדה ודיכאון, לזיהוי סימני מצוקה להעברת המסר החשוב: אנחנו תמיד כאן, מקשיבים לנפש שלך, אתן.ם לא לבד."

שניידרובסקי בפרוקיט אמיצים יחד צילום גיל טרנוס - התכנית החברתית של מייבליין 'אמיצים ביחד', מגיעה לישראל.
לאון שיינדרובסקי לוקח חלק, בפרוייקט "אמיצים ביחד".

במסגרת השקת התכנית החברתית, יעלה השבוע קמפיין דיגיטל רחב, תחת המסר "אתן.ם לא לבד", שיכלול פעילות ברשתות החברתיות:  טיקטוק, אינסטגרם ופייסבוק, ובשאר נכסיו הדיגיטליים של המותג. לצד פרסום בנקודות המכירה ברחבי הארץ, ערך המותג בישראל סקר מקיף בדצמבר 2020 בקרב 505 צעירים בגילאי 15-35 ולהלן ממצאי הסקר העיקריים: מעל למחצית 58% מהמשיבים סובלים מדיכאון או חרדה בתדירות משתנה. קבוצת הגיל "הסובלת ביותר" היא צעירים בגילאי 18-24, מנתוני דו"ח עמותת ער"ן לשנת 2021 כשליש מפניות המצוקה של הצעירים לקווי הסיוע של העמותה עוסקות בתחום התוך-אישי וכוללות כאב נפשי, דיכאון וחרדה, מצוקה נפשית חריפה, התמכרויות והפרעות אכילה.

בר בפרוקיט אמיצים יחד צילום איה זך - התכנית החברתית של מייבליין 'אמיצים ביחד', מגיעה לישראל.
כוכבת הרשת שיר בר, לוקחת חלק בפרוייקט "אמיצים ביחד".

אילן נקש, מנהל חטיבת מוצרי הצריכה בלוריאל ישראל, המשווקת את מותג מייבלין ניו יורק:  "כמותג האיפור המוביל בקרב דור ה-Y ודור ה-Z, אנחנו מעודדים את הצרכנים לבטא את מי שהם באמת ולמצות את החיים בכול הכוח. מייבלין ניו יורק נחשב למותג המוביל ביותר בטיק טוק ישראל בקטגוריית מוצרי הצריכה ואחד המותגים החזקים בקרב הצעירים בישראל וזה היתרון היחסי שאנו מביאים לתכנית המשותפת עם עמותת ער"ן: מודעות, הנגשה וחשיפה לתופעה".  לדבריו: "אני גאה שמותג צעיר ומוביל לוקח על עצמו להוביל תכנית לתמיכה בצעירות ובצעירים החווים חרדה ודיכאון. באמצעות ההשפעה שלו, יתרום מייבלין ניו-יורק לקידום המודעות לתופעות אלו. אני מברך על שיתוף הפעולה ארוך הטווח עם עמותת ער"ן המתמחים בנושא, שנועד לסייע באופן אקטיבי לקידום המודעות והטיפול בתופעות של חרדה ודיכאון בקרב צעירים."

היידי בפרוקיט אמיצים יחד צילום ליטל אבידור - התכנית החברתית של מייבליין 'אמיצים ביחד', מגיעה לישראל.
כוכבת הרשת שיינה היידי, לוקחת חלק, בפרוייקט "אמיצים ביחד".

ד"ר שירי דניאלס, מנהלת מקצועית ארצית בעמותת ער"ן מוסיפה: "בקרב הצעירים קיים פער בין מה שרואים מעל לפני השטח למה שמתחולל בפנים. שיתוף הפעולה החשוב פותח לנו ערוץ נוסף אליהם, דרכו יוכלו ללמוד איך לזהות מצוקה, כיצד ניתן לתמוך ולהושיט יד ולהפנות לעזרה נפשית ראשונה. בשנה החולפת התקבלו בקווי הסיוע של ער"ן מעל ל- 58,000 פניות מצעירים ובני נוער (עד גיל 24) במהלכן הקשבנו והענקנו סיוע נפשי ותמיכה רגשית."

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]