"לוריאל פריז" משיק את VTO : שינוי צבע שיער בקליק וירטואלי אחד.

וירטואלי חדש מטעם לוריאל צבעי שיער VTO צילום יחצ חול 1 2 - "לוריאל פריז" משיק את VTO : שינוי צבע שיער בקליק וירטואלי אחד.

מותג הקוסמטיקה "לוריאל פריז", ממשיך להעמיק את הטרנספורמציה הדיגיטלית שלו, ומשיק את VTO – VIRTUAL TRY ON , טכנולוגיה ייחודית המציעה דרך חדשה ופשוטה להתנסות וירטואלית, להתאמת צבע השיער באופן בטוח ויעיל באתר של "לוריאל פריז" בכל זמן ומקום, גם בעת ביקור בנקודת המכירה ולנסות ו"למדוד" את צבע השיער באופן וירטואלי.

מדובר בחוויית שימוש חדשנית מעולמות הביוטי-טק, טכנולוגיות יופי חדשה ופשוטה להתנסות ולהתאים צבעי שיער מסדרות המותג EXCELLENCE -אקלסנס מבית לוריאל פריז, כאשר צרכניות המעוניינות לבדוק כיצד תיראנה עם צבע מסוים, יכולות לבדוק בכלי, בקלות ומכל מקום.

וירטואלי חדש מטעם לוריאל צבעי שיער VTO צילום יחצ חול 2 3 - "לוריאל פריז" משיק את VTO : שינוי צבע שיער בקליק וירטואלי אחד.

לדברי אילן נקש, מנהל חטיבת מוצרי הצריכה בלוריאל ישראל: "הצרכנים שלנו נמצאים בלב כל החידושים שלנו. אנו ממשיכים ליצור חוויות מותאמות שיוסיפו להם ערך בדרכים חדשנות. עם השקת ההדמיה הווירטואלית, אנחנו נרגשים לשנות את הדרך שבה אנשים יכולים לחוות יופי באמצעות כלי חדש שמציע דרך נוחה, מיידית ומותאמת אישית לבחון את צבעי השיער של לוריאל פריז."

איך זה עובד? נכנסים לאתר לוריאל פריז, מצלמים תמונת סלפי בלייב או מעלים תמונה אישית, בוחרים גוון שיער מבין עשרות הגוונים באתר וניתן לראות איך הצבע הנבחר נראה על הצרכנית. ממש כמו פילטר אבל בדיוק מושלם. חשוב לציין כי לאחר ההדמיה הוירטואלית המתקבלת, הכלי מנחה את הצרכנית, איזה גוון עליה לקנות כדי לקבל את התוצאה המיטבית, וכך פוחת הסיכוי ברכישת צבע שפחות מתאים לצרכנית.

וירטואלי חדש מטעם לוריאל צבעי שיער VTO צילום יחצ חול 3 - "לוריאל פריז" משיק את VTO : שינוי צבע שיער בקליק וירטואלי אחד.

מה זה VTO?

טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת חוויית לקוח חדשה והתנסות וירטואלית המדמה בצורה מדויקת את האופן בו ייראה צבע השיער על ראש הצרכנית. הכלי בנוי בטכנולוגיית ai – בינה מלאכותית, שסרקה אלפי תמונות של צבעי שיער שונים ויודעת לשקף כיצד ייראה גוון צבע השיער של המותג על צבע השיער הנוכחי ברמה גבוהה מאוד. הטכנולוגיה הייחודית יודעת לחזות בצורה הקרובה ביותר למדויקת כיצד ייראה הצבע בהתחשב בגוון הנוכחי.

כלי ה-VTO זמין בכל הטלפונים החכמים של אנדרואיד ואייפון וזמין לרשות הצרכנים באתר

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]