"יוסף גבות מדיקל" – אימפריית היופי החדשה של יוסף גבות.

EZRA 032 - "יוסף גבות מדיקל" - אימפריית היופי החדשה של יוסף גבות.

אין מי שלא מכיר את יוסף גבות שהפך שם נרדף לעיצוב וטיפוח הגבות ושהיה החלוץ בארץ בתחום שהחדיר לתודעת הנערות ולנשים בכל גיל את חשיבות מראה הגבות, בהרמוניה של מראה הפנים, עושה צעד ענק לעבר היעד הבא, ומשיק בגבעת שמואל את אימפריית היופי "יוסף גבות מדיקל", שם כל אשה תוכל לקבל את כל טיפולי היופי מכף רגל ועד ראש כולל טיפולים אסתטיים.

לכבוד השקת אימפריית היופי סקרן אותנו לדעת מי עומד מאחורי המותג "יוסף גבות" – אחד מעמודי התוך של תעשיית היופי והטיפוח בארץ.

מי אתה יוסף גבות?

קוראים לי יוסף מור אבל שם המותג "יוסף גבות" הפך לשמי הרשמי. בצעירותי הייתי שחקן כדורגל ובגיל 16 פרשתי מהמשחק היות ולא קיבלתי תמיכה. במקביל, פרשתי גם מהלימודים, למרות שהייתי תלמיד מבריק אך גם חסר סבלנות להשקיע, והתחלתי לעבוד עם אבי בתחום האופנה. לא אהבתי את התחום אבל נחשפתי לעולם העסקים שסיפק לי את הכלים להמשך דרכי העסקית. להתנהל נכון, להעז, ולהצליח.

EZRA 063 - "יוסף גבות מדיקל" - אימפריית היופי החדשה של יוסף גבות.
יוסף גבות משיק את אימפריית היופי החדשה שלו, "יוסף גבות מדיקל".

איך הגעת לעיצוב גבות?

תחום האסתטיקה משך אותי והחלטתי ללמוד עיצוב שיער. באותם הימים לימוד עיצוב השיער לא היה מאד מקובל, וגם הפעם לא קיבלתי תמיכה ועידוד מהמשפחה וחברים. צחקו עלי והקניטו אותי, וככל שקיבלתי פחות רוח גבית, כך הפכתי יותר נחוש וממוקד. רצה הגורל וחברה שלחה אותי לטיפול פנים אצל קוסמטיקאית. נדלקתי. זיהיתי את הפוטנציאל בקוסמטיקה והצעתי לה לפתוח יחד עסק. היא סירבה ומצטערת על זה עד היום. אבל אני ידעתי שמצאתי את ייעודי, חלום שמתגשם.

כבר באותו השבוע סגרתי מסלול לימודי קוסמטיקה של שנתיים ב"מעבדות GIGI לקוסמטיקה" היוקרתיים, אני ו-100 בנות. נרשמתי לכל הקורסים: קוסמטיקה, טיפולי פנים, איפור קבוע, מניקור, פדיקור, אפילציה, בניית ציפורניים, הכול. לעגו לי, הרגשתי לבד, וככל שהתקדמתי בלימודים והתמדתי, ידעתי שמצאתי את הנישה בשבילי, שאצליח ועוד ישמעו עלי ויהיו גאים בי.

EZRA 111 1 - "יוסף גבות מדיקל" - אימפריית היופי החדשה של יוסף גבות.

בהפסקות, הבנות עשו סידור גבות עם חוט. נדלקתי. באותה תקופה אף מוסד לא לימד איך ל"עשות גבות", התבוננתי בהן, למדתי את התנועות, ופתחתי את העסק הראשון שלי, חדר במספרה שם עשיתי גבות ללקוחות.

באותם הימים מי בכלל עשה גבות? נשים היו הולכות לשכנה שתעצב. התחלתי מכלום, אבל עם המון ביטחון בעצמי ואמונה שאצליח. ידעתי שיש לי חוש אסתטי מפותח ושאני יודע לזהות ולעצב גבות בהתאמה אישית על פי מבנה הפנים ואישיותה של הלקוחה. בהתחלה לא הרווחתי הרבה, אבל לא התייאשתי. גם על האהבה נאלצתי להילחם. הוריה של אשתי חיפשו שידוך טוב יותר עבורה. אבל למרות הכול, בגיל 22 התחתנו, ואני שכרתי מרתף אצל מעצב שיער ידוע בכיכר המדינה שם עשיתי גבות, ומניקור פדיקור.

איך הופכים למעצמת יופי?

EZRA 152 - "יוסף גבות מדיקל" - אימפריית היופי החדשה של יוסף גבות.
יוסף גבות עם גולן נהרדעא בעלים של "גולן -נהרדעא תקשורת."

עם הרבה נחישות, התמדה ואמונה בדרך. חוסר הפירגון לאורך הדרך דרבן אותי קדימה. עבדתי קשה, שעות ארוכות, אבל בסוף זה השתלם ובגדול. יש לי חיישנים בנשמה לזהות מה נכון ומתאים לי ולעסק והבנתי למשל שהמיקום בכיכר המדינה לא התאים לי. אני אדם פשוט, גם היום שאני אימפריה ובעל מותג ידוע, נשארתי אותו יוסף מור מהשכונה. עברתי לרמת גן, לרחוב רש"י פשוט וצנוע, ובסמוך למי שהייתה הדבר החם בעולם עיצוב הגבות. קינאתי בה שאצלה שוקק ואצלי ריק. אבל לא להרבה זמן. תוך שנה כבר היו לי 1500 לקוחות. הגשמתי את החלום.

EZRA 038 - "יוסף גבות מדיקל" - אימפריית היופי החדשה של יוסף גבות.

אני משתדל להסתכל תמיד צעד אחד קדימה ושואף לשפר ולגדול. פתחתי שוב את הסניף בכיכר המדינה, אלא שהפעם חזרתי כמותג מוכר. נשים נהרו אלי מכל הארץ. מקרית שמונה ועד אילת וזאת בתקופה שלא היו רשתות חברתיות, הכול מפה לאוזן עם תורים לחצי שנה קדימה. שדרגתי את העסק והוספתי את תחום האיפור הקבוע שהיה להיט מטורף. המצאתי פטנטים בתחום כמו "ניו לוק", שהיום נקרא "איפור הפודרה", עיצוב הגבה על ידי ציורנקודות צפופות שנותנות מראה טבעי של שיער בגבה במקום מריחת צבע. זה היה היסטרי, פתחתי אקדמיה ללימודים, וגם סניף שלישי, העסקתי עובדים, והעסק פרח.

ואז הרגשתי שאני מתפזר. שזה גדול ושזה לא לגמרי אני, יוסף גבות של פעם, שרואה ומרגיש כל לקוחה ולקוחה. סגרתי הכול וחזרתי לרחוב רש"י ברמת גן, אל הפשוט, האותנטי, עסק עם יחס אישי ואינטימי. נשים המשיכו להגיע לכל מקום שהלכתי, ועד היום אני מקפיד להיות נגיש לכולן, בגובה העיניים תוך שמירה על קשר חם ואישי עם הלקוחות שלי ולא משנה כמה העסק גדול, מקצועי ויוקרתי.  

EZRA 158 - "יוסף גבות מדיקל" - אימפריית היופי החדשה של יוסף גבות.
"יוסף גבות מדיקל" עם המועמדות לתחרות מלכות היופי של הסבתות הכי מדליקות שיש, שלה הוא מעניק חסות.

ומה הדבר הבא?

אחרי 20 שנים יוסף מחליט שוב להתרחב, אבל הפעם בדרך שתהיה שונה ומדויקת לדרך האישית שלו. לפני שנה וחצי נפתחה אימפריית היופי בגבעת שמואל – "יוסף גבות מדיקל". זוהי קליניקה רפואית לאסתטיקה, המציעה שדרוג וטיפולי יופי לנשים מכף רגל ועד ראש. גם אסתטיקה וגם רפואה. הוא מצרף לעסק רופאים מקצועיים וקוסמטיקאיות מנוסות ומקצועיות ומעניק טיפולים אסתטיים וטיפולים רפואיים כמו אנטי אייג'ינג, הזרקות, פילינג רפואי, מניקור פדיקור, עיצוב גבות, וכל מה שתוכלו להעלות על דעתכן, כל הטיפולים שאשה רוצה, צריכה, וחולמת כדי להפוך לסינדרלה. למרות שיש לו למעלה מ-5000 לקוחות, כל אחת זוכה ליחס אישי. את כולן הוא מכיר בשמן, והן מרגישות הכי בבית ובנוח. העיצוב מודרני וחם כאשר יוסף והצוות נגישים לכולן גם ביחס וגם במחירים ההוגנים שהמקום מציע.

יוסף עבר רבולוציה עסקית והפך למאסטר בתחומו. בוטיק האסתטיקה החדש הוא עדות שחריצות, התמדה, וכישרון מגשימים חלומות. הוא זוכר מהיכן בא ויודע לאן הוא הולך, מנגיש את הטיפולים הכי מקצועיים והאיכותיים במחירים הוגנים ולא מופרזים, לכל אחד לפי תקציבו.

הקליניקה "יוסף גבות מדיקל" שהושקה בימים האחרונים בקרית שמואל אינה המילה האחרונה של יוסף גבות שמתכוון להפוך אותה לרשת עם פריסה ארצית.

תחרות מלכות היופי של הסבתות הכי מדליקות.

EZRA 184 - "יוסף גבות מדיקל" - אימפריית היופי החדשה של יוסף גבות.

כמו כן "יוסף גבות מדיקל" מעניק חסות ראשית לתחרות מלכות היופי של הסבתות הכי מדליקות שיש. נשים בוגרות וסבתות לנכדים, פעילות, מלאות חיים ומאושרות, אשר בעזרתו ויכולתו המקצועית של יוסף, ובשיתוף חברת "סלע מדיקל" הן תהפוכנה ליפיפיות ומשודרגות. כי ליופי אין גיל, וכל אישה יכולה להיראות ולהרגיש מיליון דולר תמיד. בעיקר כשהיא סבתא.

EZRA 044 1 - "יוסף גבות מדיקל" - אימפריית היופי החדשה של יוסף גבות.

יוסף גבות מדיקל

כתובת: הערבה 1 גבעת שמואל

טלפון : 03-5252622,  072-33-80-644

פייסבוק :  יוסף מדיקל מבית יוסף גבות

אינסטגרם : yossefgabot medical.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]