מעצב השיער מיקי גולן בטרנד חדש – הדבקת גבות.

image - מעצב השיער מיקי גולן בטרנד חדש - הדבקת גבות.

גם מי שנהנתה מגבות עבות ושופעות בצעירותה, מרגישה עם הגיל שהגבות הולכות ומדלדלות. לא רק שינויים הורמונליים גורמים לאובדן שיער הגבות, זה קורה גם אצל נשים שעברו שנים של מריטת יתר, חוו בעיות רפואיות שונות וטיפולי כימותרפיה.

המראה של פנים נטולי גבות גרם לנשים רבות לנסות קעקוע, ציור גבות, או איפור יומי, אבל התוצאה היתה מלאכותית. לכן זה היה רק מתבקש לחפש פתרון קבוע שייראה לגמרי טבעי. כאן נכנס לתמונה מיקי גולן, מעצב השיער הידוע, שלא מפסיק להפתיע.

67108 - מעצב השיער מיקי גולן בטרנד חדש - הדבקת גבות.
מעצב השיער מיקי גולן ולקוחה .

בשנת 2016 גולן ייבא לארץ מאיטליה פטנט רשום שכובש את העולם: הדבקת גבות. "מדובר בטכנולוגיה מהפכנית של גבות טבעיות קבועות בהדבקה", הוא אומר. "השיטה מאפשרת להחזיר את המצב לקדמותו, להסתיר פגמים של קעקוע בגבה וליצור גבה אסתטית ומעוצבת. כמו הדבקת פיאות, הדבקת גבות היא פתרון טבעי שגם קל לתחזק אותו. לא עוד קעקועים או צביעה. צריך רק להיכנס למספרה ולהדביק. זה נראה מאוד טבעי, ומי שרוצה יכולה להדביק את הגבות גם בבית לבד."

 גולן, 52, עוסק בתחום הטיפוח והיופי כבר שלושים שנה, ומזה שנים הוא מוביל טרנדים בנושא טיפוח ועיצוב שיער. הוא החזיק בבעלותו מספר מכוני עיצוב שיער ברחבי הארץ ועל לקוחותיו נמנות זהבה בן, נטלי עטיה וכוכב הרדיו אליקו. היום הוא עובד במרכז הטיפוח שלו בקניון "הבאר" בראשון לציון, ומשם הוא משווק לכל הארץ.

image 2 - מעצב השיער מיקי גולן בטרנד חדש - הדבקת גבות.

מה שהניע את גולן לרכוש את הזיכיון לייבוא הגבות מאיטליה, היתה העובדה שהן עשויות משיער אמיתי ורך, המראה הטבעי שלהן ושהן מבוססות על טכנולוגיית טי.3, טכנולוגיה נושמת שמעבירה את הפרשת הזיעה מהגבה דרך הגבה בלי לגרום לה ליפול. 

בשורה נוספת: הדבקת גבות היא לא לנשים בלבד. גם גברים מדביקים גבות ומאותן סיבות: התקרחות, הזדקנות וטיפולים רפואיים. עם הגיל גם הם נאלצים להתמודד עם גבות דקיקות, וגם הם רוצים לשקם את המראה שלהם ולהיראות גבריים ומטופחים.

image 1 - מעצב השיער מיקי גולן בטרנד חדש - הדבקת גבות.

אפשר למצוא היום סוגים שונים של גבות בהדבקה:

יש שבעה סוגי גבות

יש חמישה סוגי צבעים (בגוונים של חום, שחור, אפור וגווני שיער טבעיים נוספים)

הן מגיעות בארבעה גדלים ועובי שונה

יש גבות לחולי סרטן, לחולי אילופציה (התקרחות)

68565 2 - מעצב השיער מיקי גולן בטרנד חדש - הדבקת גבות.

 יש גבות גם לגברים

הדבקת הגבות נעשית באמצעות דבק מיוחד ובתהליך שדורש מקצוענות ודיוק רב. מיקי גולן יוצר בתיאום עם הלקוחה את צורת הגבה ומדביק את השיער הטבעי בעדינות, עד שמתקבל המראה הרצוי. הדבק שמחבר את הגבה עם העור הוא דבק רפואי. הגבות נשארות מודבקות עד שישה חודשים. אפשר לישון, להתקלח, להתעמל ולעשות כל פעילות שהיא.

בקיצור, הדבקת גבות מאפשרת לנשים וגברים בכל הגילאים ליהנות מגבות מטופחות ומעוצבות. תהליך שנעשה בהתאמה אישית ותוך מקצועות וניסיון רב.

מיקי גולן – פתרונות לשיער

כתובת: קניון "הבאר", מורשת ישראל 15, ראשון לציון

טלפון לתיאום פגישה: 03-9523829, 03-9517021

ווטס אפ- 052-3882393

.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]