המאפר ראם שרביט נבחר, ליועץ החדש של L'ORÉAL PARIS.

שרביט צילום אסף לוי 2 - המאפר ראם שרביט נבחר, ליועץ החדש של L'ORÉAL PARIS.

המאפר ראם שרביט נבחר ליועץ מקצועי במחלקת האיפור של "לוריאל פריז" וייקח חלק פעיל בהסברה מקצועית ובהשקת מוצרי המותג בשנת 2022 כמו כן שרביט יהייה אחראי על יצירת מראות המותג בארץ, יצירת תוכן וסרטוני הסברה דיגיטליים, ייעוץ והסברה לצרכניות על טרנדים ומגמות בתחום האיפור ויאפר מגוון אושיות בידור ואופנה לקמפיינים, אירועי "שטיח אדום" ועוד.     

ראם שרביט (33), יליד ירושלים, מאפר מזה 15 שנים ומומחה בתחום הכלות והאירועים. את כשרונו בתחום הביוטי והאיפור צבר כאוטודידקט, כשלקח השראות רבות מסלון הכלות של סבתו בירושלים, ועם השנים הפך לשם דבר בתחום האיפור. שרביט, המטפח חשבון אינסטגרם של למעלה מ-200K עוקבים, פרץ לתודעה בגיל 24 כשהוא ונטע אלחמיסטר הפיקו הפקות אופנה מרשימות ברשתות החברתיות, ומאז הפך למאפר האהוב על הסלבס. בין לקוחותיו הקבועות נמנות נטע אלחמיסטר, רותם סלע, סופיה מצ'טנר, מיכל הקטנה, ריף נאמן ועוד.

שרביט על המינוי: "אני נרגש על הזכות לקחת חלק בהצלחה של מותג האיפור מס' 1  בישראל ובעולם, בעיקר בשל המצאותו בכל תיק איפור של כל אישה. אני יכול להעיד שכבר בתחילת דרכי כמאפר גדלתי עם המותג, למדתי וניסיתי את המוצרים האייקונים שלו. לוריאל פריז יודעים תמיד להביא את הבשורה והטרנדים החדשים בתחום האיפור וזה מהווה השראה להרבה מותגים בינלאומיים. אני בטוח שבזכות הידע וטכניקות האיפור שפיתחתי לאורך השנים בשילוב המוצרים המנצחים של המותג, נביא ערך מקצועי אמיתית להרבה מאוד צרכניות".

ראם שרביט ונטע קרצו נייגר צילום אסף לוי 1 - המאפר ראם שרביט נבחר, ליועץ החדש של L'ORÉAL PARIS.
אמן האיפור ראם שביט ו נטע קרצו-נייגר מנהלת התקשורת של לוריאל פריז.

נטע קרצו-נייגר מנהלת התקשורת של לוריאל פריז על המינוי של שרביט: "שיתוף הפעולה של לוריאל פריז עם אמן איפור כשרוני ובכיר כמו ראם שרביט, נועד להנגיש טיפים מקצועיים בתחום האיפור מתוך מטרה להציע חוויה איכותית משלימה למוצרים שלנו. לצד הטכנולוגיות והפורמולות החדשניות של המוצרים, חשוב לנו שלצרכניות שלנו יהיה מידע מקיף אודות שימוש נכון ויעיל בבמוצרי האיפור שלהן. אנחנו מברכים את ראם על הצטרפותו למשפחת לוריאל פריז ובטוחים שכישוריו המקצועיים יסייעו להנגיש לכולן את הטרנדים הכי חמים והשימושים הכי מקצועיים במוצרי האיפור שלנו" .

יופי באזז

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]