מותג האיפור הנחשק והמוביל בעולם NARS מציג בישראל עמדת איפור וירטואלית.

NARS צילום יחצ - מותג האיפור הנחשק והמוביל בעולם NARS מציג בישראל עמדת איפור וירטואלית.

מותג האיפור NARS שהגיע לאחרונה לישראל ופתח שתי חנויות בקניון רמת אביב ובגרנד קניון בחיפה מציע ללקוחות חווית דיגיטלית ייחודית באמצעותה ניתן להתנסות ולבצע התאמת גוונים במוצרי החברה ללא צורך במגע פיזי. העמדה משלבת אפליקציה ייחודית עם טכנולוגיה מתקדמת שהובאה לראשונה לחנויות בישראל.

העמדה סוקרת את פני הלקוחה ומאפשרת לה לבחור את המוצר אותו תרצה להתאים וכן להתנסות בכל מבחר הגוונים שהלקוחה  תרצה לבחון עבורה. לאחר הבחירה המסך הייחודי יציג את תמונת הפנים של הלקוחה עם המוצר והגוון הנבחר ויאפשר לה לקבל תמונה מדויקת עם המוצר המותאם עבורה.

באמצעות החווית הדיגיטלית יוכלו לקוחות להתאים גוונים של סומק, מייק-אפ, צלליות, קונסילר ושפתונים וכל מוצר שניתן לרכוש בחנויות. המאפרים בחנות משלימים את החוויה עם עזרה במקום בייעוץ לבחירת המוצרים והגוונים המתאימים עבור כל אחת.

250 שח צילום יחצ חול ORGASM ON THE BEACH ENDLESS SUMMER - מותג האיפור הנחשק והמוביל בעולם NARS מציג בישראל עמדת איפור וירטואלית.

בנוסף, מותג האיפור NARS משיק את קולקציית  ORGASM ON THE BEACH ENDLESS SUMMER במהדורה מוגבלת. הקולקציה אשר שואבת השראתה מהגוון האייקוני  ORGASM במפגש מעם השמש מציעה שני מוצרים חדשים בשלל גוונים.

ההבטחה: פלטה של 6 גווני קורל מוזהבים עם פיגמנטים מושהים ושקופים שיוצרים פודרה חדשנית אשר מעניקה לגוונים צלילות וססגוניות ב-6 גוונים : TURTLE BAY אפרסק שמפניה בגימור מבריק, רוז גולד בגימור מטאלי, קרמל ברונזה בגימור סאטן, ורוד אפרסקי בגימור מוזהב, ורוד חם בגימור סאטן מחיר: 250 ש"ח.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]