יובל אברמוביץ', השיק את קרן החלומות על שם אמו תמר אברמוביץ.

Yuval Abramovitch 160821 066 - יובל אברמוביץ', השיק את קרן החלומות על שם אמו תמר אברמוביץ.

אתמול נערכה בהוטל "בובו", מקבוצת מלונות בראון בתל אביב השקה כפולה, השקת "קרן החלומות על שם תמר אברמוביץ" והשקת הספר "עד הדמעה האחרונה- 62 שיעורים מאימא", של בנה יובל אברמוביץ כשבלב האירוע: תצוגת אופנה סוחפת ומרגש שבה צעדו מיכל הקטנה, דליה מנטבר, ניצה שאול, אוולין הגואל, סנדרה שדה ועוד.

Yuval Abramovitch 160821 001 - יובל אברמוביץ', השיק את קרן החלומות על שם אמו תמר אברמוביץ.
יובל אברמוביץ.

בתצוגת האופנה שאותה הפיקה גילי סיוון-כהן מפיקה, בימאית, אוצרת וסטייליסטית לקחו חלק : ניצה שאול, סנדרה שדה, גילת אנקורי, דליה מנטבר, אילנית, לאה שנירר ובתה מיה, מיכל צפיר, מיכל וייצמן, המעצב דרור קונטנטו ובתו, ליאת לוי קופלמן ובתה אלונה, אוהד חיטמן בתו אווה ואמו, חגית רון רבינוביץ' ובתה, אליענה בקייר בתה ואמה, סי היימן, חני נחמיאס, ציפי מור, דפנה ארמוני ונונה שלאנט בשמלת כלה, לצידן צעדו דוגמניות בגילאי 50-74.  

הקטנה צילום נתן דביר - יובל אברמוביץ', השיק את קרן החלומות על שם אמו תמר אברמוביץ.
מיכל הקטנה – אסיה

גילי סיון שמאד התרגשה להפיק את הארוע החשוב אמרה: "כמה מרגש היה לי להצעיד על המסלול אתמול  נשים מדהימות וחזקות בכל הגילאים , ובכל המידות,  החל מנורית גורדון הנפלאה בת ה72 שהחלה את קריירת הדוגמנות שלה ממש לא מזמן, דרך ריצל דורון המרהיבה שצעדה ברעמת תלתלים אפורה ונפלאה, מיכל צפיר שרקדה את המסלול, חני נחמיאס שחלצה את עקביה וצעדה יחפה, סנדרה שדה  שמזמן היא עמוד האש לנשיות, ניצה שאול הקסומה ואילנית המלכה האם שסגרה את התצוגה בשמלת כלה של דרור קונטנטו. ועוד רבות ונפלאות שהוכיחו שאין על היופי הישראלי בעולם כולו  ,וכל אישה היא עולם של יופי ישראלי שלא נגמר .

Yuval Abramovitch 160821 079 - יובל אברמוביץ', השיק את קרן החלומות על שם אמו תמר אברמוביץ.
לאה שנירר – דרור קונטנטו

ישנן יפות יותר ממנה, אך אין יפה כמוה"  (נתן אלתרמן) וכמה שהוא צדק נתן אלתרמן , יופי ישראלי  העסיק אותי מאז ומתמיד , אין לו נוסחה אחת ואין מודל אחד ליופי . איזה  מזל שבישראל 2021  יופי  קיים במגוון גילאים,  מבחר מידות ושלל גוונים  וכי אין לנו  מודל אחד ליופי. בעיני זה כל כך  נפלא שעולם האופנה משתנה לנגד עינינו , ואינו מציג עוד מודל יופי יחיד ובלתי מושג. עולם האופנה העכשווי מכוון למגוון של מידות ופרופורציות.  בתקופת הרנסנס נשים עגלגלות הובילו את אידיאל היופי, בתקופות אחרות שלט רזון קיצוני שנחשב כאידאל יופי . אין ספק שהיום המטרה  שלי , היא לעורר שיח על מודל היופי שמציגים לילדות , ולתת דוגמאות ודימויים נוספים וחיוביים  לאידיאל היופי.

Yuval Abramovitch 160821 057 - יובל אברמוביץ', השיק את קרן החלומות על שם אמו תמר אברמוביץ.
חני נחמיאס- אסיה

את תמר אברמוביץ ז"ל הכרתי שצעדה בשבוע האופנה , אישיות מדהימה שהרימה כל בגד לגבהים ענקיים , לשמחתי נפגשנו בביוטי סיטי ובעוד תצוגות כולל תצוגה מיוחדת  הפינק הפארטי התצוגה האחרונה שבה צעדה שלושה חודשים לפני שנפטרה.

Yuval Abramovitch 160821 023 - יובל אברמוביץ', השיק את קרן החלומות על שם אמו תמר אברמוביץ.
סנדרה שדה- דורית שדה

ששון קדם: "יופי הגיל הוא יופי המודעות, גיל שלמדנו כמה דברים על החיים, חלק ממנת החיים זאת האופנה, העיקר והטפל פחות מתבלבלים לנו, המראה נהיית יותר מדויקת. שובל החיים זה למעשה שובל הבגד, מתוך בגרות אתה מכניס לבגד המון בגד, אתה מרגיש שלם ואסוף, יש דיוק בגיל, כאישה את יודעת לעמוד מול המראה ולא לשקר".

Yuval Abramovitch 160821 008 - יובל אברמוביץ', השיק את קרן החלומות על שם אמו תמר אברמוביץ.
גילת אנקורי – נורת'רן  סטאר .

נדב רוזנברג-נורתרן סטאר:" האסוציאציה הראשונה שעולה לי מהחיבור בין אופנה לגיל ,זו אמא שלי חנה . גדלתי עם אמא שהסטייל הטבעי שלה היה חלק בלתי נפרד ממנה והיום גם ממני, גילת אנקורי פתחה את התצוגה בשמלה כתומה שלי ופשוט חרכה את המסלול באנרגיות שלה, אליענה צעדה עם אמא שלה והבת ובאמת הוכיחה שלסטייל אין גיל".

קרדיט צילום: נתן דביר.


יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]