מדוע סנדי בר נאלצה לותר על חופשתה ביון?

בר בצילומי קמפיין למותג חוחובה זהב צילום עידו איזק 6 - מדוע סנדי בר נאלצה לותר על חופשתה ביון?

אם נתקלתם בשחקנית/דוגמנית סנדי בר (45), משתכשכת אתמול יום שלישי, בבריכת מי זהב, כנראה שעברתם במקרה ליד סט הצילומים לקמפיין שצילמה סנדי בר, עבור מותג הטיפוח האורגני החדש "חוחובה זהב".

לאחר שנים של החלטה לא להצטלם ובחירה להיות הרחק מאור הזרקורים, התייצבה בר בשעות הבוקר המוקדמות על סט צילומים חמושה בצוות מקצועי לצילומי הקמפיין הדיגיטלי שיעלה כבר בשבוע הבא. סנדי עדכנה שהייתה אמורה לטוס לחופשה רומנטית ביוון, למשך 10 ימים, אך נאלצה היום לבטל, בשל מצב התחלואה והודעת משרד הבריאות על בידוד עם חזרה מחו"ל.

בר בצילומי קמפיין למותג חוחובה זהב צילום עידו איזק 8 1 - מדוע סנדי בר נאלצה לותר על חופשתה ביון?

בר סיפרה לצוות שלקחה תקופה ארוכה של הפסקה מעולם ההתהילה והחליטה שהיא רוצה ללמוד ולהתפתח בתחומים אחרים, לדבריה: "הפריצה שלי לעולם הייתה בן לילה שבו ברגע אחד הפכתי להצלחה גדולה, הייתי צעירה ובחרו בשבילי לעומת היום שאני בוחרת עבורי ואכן בחרתי להצטלם לקמפיין טיפוח אורגני כי זה מתאים לערכים שלי!". סנדי סיפרה שחשבה ללכת לתחום המוזיקה, אך להיות זמרת הייתה כותרת גדולה מידי עבורה. לכן, בחרה ללמוד עיצוב פנים ומרגישה שבתחום זה היא מביעה את עצמה כאמנית אשר יוצרת סיפור שלם".  

ענת סייג סנדי בר ומאיר סייג 1צילום עידו איזק - מדוע סנדי בר נאלצה לותר על חופשתה ביון?
ענת סייג, סנדי בר, מאיר סייג בעלי מותג " חוחובובה זהב".

סנדי בר שמטפחת זוגיות עם ההייטקיסט עודד ברק, מתגוררת עם בנה המשותף לאקי אבני, ליאם בן ה- 17 ובודקת כבר בקרוב לעבור למושב הממוקם צפונה יותר. בשנים האחרונות בנתה קריירה חדשה בעיצוב פנים, במסגרתה מנהלת פרויקטים בארץ ובעיקר בחו"ל. סנדי סיפרה שאת ברק היא מכירה מזה זמן רב, אך סיפור האהבה החל בשעת משבר, כאשר שברה את ידה והוא הציע את עזרתו.

בתום הצילומים פגשה סנדי בר את בעלי המותג חוחובה זהב: מאיר וענת סייג, אשר עדכנו שבקרוב יערך אירוע ההשקה לסדרה החדשה, ברשת סופר-פארם, יחד עם עליית הקמפיין לאוויר.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]