לרגל יום כדור הארץ – מותגי טיפוח עם אג'נדה אקולוגית

4498 - לרגל יום כדור הארץ - מותגי טיפוח עם אג'נדה אקולוגית

לרגל יום כדור הארץ מותג האופנה והבישום היוקרתי "קלווין קליין" – CALVIN KLIEN, משיק את הבושם CK EVERYONE, המכיל 79% מרכיבים טבעיים וחומרים ממוחזרים, בישום 'נקי' לא רק בניחוח אלה גם באריזת הבושם של CK EVERYONE לגבר ולאשה, שנוצר מחומרים ממוחזרים להדגשת הטוהר והפשטות שלו.

אמן הבשמים ויוצר בושם CK ONE האיקוני, אלברטו מורילאס יצר בושם יוניסקס המתאים לנשים וגברים, השופע ניקיון ורעננות ומכיל 79% מרכיבים טבעיים, ומתעלם ממאפיינים מסורתיים של מגדר כפי שהדבר לידי ביטוי בנון-קונפורמיות של הבושם ומסע הפרסום כאחד ומביע את האידיאלים של "הדור החדש" אומר אמן הבשמים אלברטו מורילאס, הידוע בזכות בושם CK ONEהמקורי המפורסם שלו כאשר על ידי שילוב שני עיצובים איקוניים, הבושם CK EVERYONE הוא מחווה לחגורת המותניים האיקונית של פריטי ההלבשה התחתונה של קלווין קליין עם רצועת הגומי האופיינית על הבקבוק שקיבלה עם הבושם חיים חדשים.

4499 - לרגל יום כדור הארץ - מותגי טיפוח עם אג'נדה אקולוגית

ניחוח הבושם: תווים עליונים: תפוז אורגני, תווי הלב: אקורד תה כחול, מניחוח לאחר התייבשות: עץ ארז כדי לחזק את המסר של ניקיון, ניחוח הדרים מרומם רוח עם שמן תפוז אורגני תוסס בשילוב עם אקורד תה כחול ותווי בסיס של עץ ארז שופעי חיים ליצירת בושם המתאים לנשים וגברים כאחד. העיצוב המינימליסטי של CK EVERYONE בגוון אחיד, המודפס עם דיו מבוססת סויה מעלה על נס את הרוח האותנטית, האינדיבידואליסטית והניטראלית למגדר של הבושם עם בקבוק הזכוכית השקוף האולטרה מודרני מכיל 10% חומרי גלם ממוחזרים, שאותו ניתן למחזור עם הסרת המשאבה והגומי, בעוד הקרטון המתקפל מכיל 30% חומרים ממוחזרים.

בושם קלואה סיגניצ'ר לאשה: במותג קלואה עברו לאריזות חיסכון, פחות קרטון, פחות פלסטיק חיסכון של 31.6 טון פחות קרטון + 30.5 טון פחות פלסטיק  וכתוצאה מהמהלך חיסכון בעלויות שינוע המוצרים.

44103 - לרגל יום כדור הארץ - מותגי טיפוח עם אג'נדה אקולוגית

מותג הטיפוח SISLEY סיסלי כחברה מחויבת לייצור בר-קיימא ודואגת למזעור נזקי הסביבה הנגרמים בתהליכי ייצור מפיתוח מוצר ועד האריזה. החברה שומרת על ייצור שמרוכז כמעט כולו באזור צרפת החל מפיתוח מוצר ועד האריזה . סיסלי ממחזרת 80% מהפסולת בתהליכי הייצור.

44100 - לרגל יום כדור הארץ - מותגי טיפוח עם אג'נדה אקולוגית

משנת 2011 מותג הקוסמטיקה היוקרתי, SISLEY "סיסלי" הקימו פסי ייצור בר קיימא מעגליים ובכך צמצמו ב 20% את השימוש במים. המים שיוצאים מהמפעלים בצרפת הם נקיים לאחר שימוש חוזר ואינם מזהמים את האדמה.

מהלך אחרון שעשו החל כבר שנה שעברה – תהליך של הפיכת אריזות סיסלי לניתנות למחזור, במסגרתו הוסרו עטיפות הפלסטיק מרוב הליינים והמוצרים של המותג.

 Emulsion Ecologique Sisley: תחליב הלחות הותיק והידוע מבית סיסלי מורכב מתמציות צמחים באיכות גבוהה, הוא משתמש בכוחו של הטבע לרפא את העור ולשמור עליו חיוני בזכות קומפלקס של מרכיבים הפועלים יחדיו (רוזמרין, ג'ינסנג, עשב הנמר ועוד) הוא מסייע בשיקום גוון העור, מעניק מוצקות וגמישות ונלחם בנזקי הסביבה ובגורמי מתח חיצוניים. מתאים לכל סוגי העור וניתן להשתמש בו כתחליב לחות ו/או כתכשיר בסיס בכדי להפיק תועלת משאר מוצרי הטיפוח.

מותג הטיפוח גרלן – גרלן בעלי אי אקולוגי בדרום צרפת, אי ללא תושבים אך ורק כוורות ודבוראים שבו מגדלים את הדבורה השחורה ואשר מתוצריה מייצרים את מוצרי סדרת אביי רויאל, שכל אריזות הזכוכית של המותג מיועדות ומתאימות למחזור ואריזות הקרטון הם מנייר מתכלה.

44102 - לרגל יום כדור הארץ - מותגי טיפוח עם אג'נדה אקולוגית

קרם עיניים אביי רואיל גרלן: לטיפול בקמטים, כהויות, עייפות ונפיחויות. מכיל דבש ומזון מלכות מתוצרי הדבורה השחורה הייחודיים לגרלן בשילוב חומצה היאלרונית. 94% רכיבים טבעיים ללא סיליקון.

44101 - לרגל יום כדור הארץ - מותגי טיפוח עם אג'נדה אקולוגית

שמן ניקוי: שמן לניקוי הפנים המכיל דבש ומזון מלכות, מרענן ומזין את העור. מנקה שאריות לכלוך וזיהום המצטברים על פני העור ומסיר איפור מכל אזורי הפנים, גם איפור עמיד במים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]