מוצרי שיער חדשים לחורף 2021.

קרסטס משיקה את סדרת GENESIS נגד נשירת שיער

בעיית השיער מספר 1 בקרב דור המילניאלס היא לא יובש או שיער פגום, אלא אובדן שיער וכאשר שנשים צעירות מחפשות פתרונות, הן מוצאות מוצרים רפואיים המיועדים בעיקר לגברים, חברת הטיפוח היוקרתית "קרסטס" נותנת מענה לבעיה זו ומשיקה את סדרת מוצרי השיער החדשה GENESIS, המציעה פתרון מהפכני לאובדן שיער שמקורו בשבירה מבלי להתפשר על שגרה מפנקת לטיפוח השיער.

ההבטחה: נשים צעירות חושקות במוצר המטפח ומשקם את השיער מוצר עם מרקמים וניחוחות נעימים, יעיל נגד אובדן שיער. הן רוצות לפתור את הבעיה עם פתרון מתוחכם, הוליסטי, מגובה במדע. בקרסטס הקשיבו לחששותיהן ויצרו פתרון מודרני עם תובנות של מעצבי שיער, תזונאים ורופאי עור ופתחו את סדרת GENESIS המציבה מרכיבים רבי-עוצמה בפורמולה יוקרתית המסייעת בהפחתת אובדן שיער המתמקדת בשני גורמים, שבירה ושורש מוחלש. המותג משיק טיפול מתקדם במספרה ובבית בכדי לסייע בחיזוק סיב השיערה והפחתת אובדן שיער כתוצאה משבירה.

4450 - מוצרי שיער חדשים לחורף 2021.

מרכיבים: מוצרי השיער מכילים תאי בסיס של פרח אדלווייס, המעניקים לשיער לחות ומגנים עליו גם מהתנאים קיצוניים, מונעים נזק לסיבי השיער ומפחיתים שבירה. כמו כן מכילים מרכיבים של שורש ג'ינג'ר, הממריץ את מחזור הדם, יוצר שיער בריא ושומר על קרקפת בריאה, מולקולת אמינקסיל 1.5%, שבמקור פותחה נגד יתר לחץ דם, שהפכה למולקולה הראשונה המקובלת במוצרים קוסמטיים נגד אובדן שיער, הנמצאת גם כמעכבת אנזים המעורב ביצירת קישורים צולבים הדוקים בקולגן במעטפת העור הפריפוליקולרית סימן היכר לאובדן שיער.

מה גורם לאובדן שיער?

השפעת החיים המאתגרים. מתחים ולחצים: גורמים כמו שינה לקויה, מצבי רוח משתנים, לחץ בעבודה או בחינות משפיעים על רגישות העור, ומותירים את הקרקפת חשופה למיקרו-דלקת. שינויים הורמונליים: שינויים גנטיים יכולים לשנות את האיזון המטבולי של התאים, ולגרום לשינוי בתהליך הצמיחה המחודשת של השיער. תזונה: תזונה מצומצמת או צריכה מוגזמת של ויטמינים ותוספי תזונה מסוימים עלולות לגרום לנשירת שיער. מכשירים לעיצוב השיער: עיצוב השיער בחום גורם ליובש ומחליש את סיב השערה, דבר המוביל לקצב שבירה מוגבר הגורם לשיער להפוך לדק ולנשור. זיהום סביבתי ומזג אוויר: גורמים חיצוניים עונתיים וסביבתיים כגון זיהום, רוח וקרני UV עלולים לשנות את מחזור צמיחת השיער.

סדרת הטיפוח לשיער ג'נסיס כוללת:

שמפו, בן הידרה פורטיפנט: לשיער דק, עדין ושברירי, הנוטה לשומניות. מנקה את השיער בעדינות ומסלק שאריות סבום (שומן) מהקרקפת. מונע הצטברות שומנית על הקרקפת, מעצים ומחזק את סיבי השיער ומסייע במניעת שבירת שיער. שמפו, בן נוטרי פורטיפנט: לשיער יבש, חלש, הנוטה לשבירה. מנקה את השיער בעדינות, מעניק לחות אינטנסיבית, מעצים ומחזק את סיבי השיער ומסייע במניעת שבירת השיער. 

4452 - מוצרי שיער חדשים לחורף 2021.

מרכך טיפול לשיער דק: מתאים לשיער עדין, חלש, הנוטה לשבירה. מעניק חיזוק מידי, רכות אינטנסיבית, לחות והזנה – מבלי להכביד על השיער, למראה שיער אחיד, יפהפה וזוהר. מסייע בהתרת קשרים ומקל על סירוק השיער.

מסכה אינטנסיבית: מסכה מחזקת המעניקה הזנה לשיערך ופעולה עוצמתית למניעת שבירה. מסייעת בהפחתת אובדן שיער שמקורו בשבירה. מעניקה חיזוק מידי, רכות אינטנסיבית, לחות והזנה, למראה שיער אחיד, מלא רכות וברק. מסייעת בהתרת קשרים ומקלה על סירוק השיער.

דיפנס תרמיק תחליב לחיזוק סיב השערה והגנה מחום, מסייע בהפחתת אובדן שיער שמקורו בשבירה. מעניק לשיערך הגנה מפני שבירה, הזנה אופטימלית ללא פריז (קרזול) וללא הכבדה על השיער. מסייע בהתרת קשרים וסירוק השיער, ומותיר את שיערך בעל ברק ומגע משי.

4453 - מוצרי שיער חדשים לחורף 2021.

מוצר הכוכב סרום קרקפת: לחיזוק סיב השערה והפחתת אובדן שיער שמקורו בשבירה. מתאים לשיער חלש ושברירי. מתאים לשימוש יום-יומי. ללא שטיפה. הסרום מחזק ומשפר את העמידות הטבעית של סיב השערה ומעניק לשיערך הגנה מפני שבירה. סיבי השיער חזקים יותר והיופי של שיערך מועצם.

אמפולות טיפוליות מחזקות לקרקפת: טיפול מרוכז אשר מחזק ומשפר במיידיות את העמידות הטבעית של סיב השערה ומעניק לשיערך הגנה מפני שבירה.  ריכוז ייחודי של מרכיבים ייעודיים משמש כזריקת דחף של מרכיבים פעילים טהורים הפועלים באופן אינטנסיבי להפחתת הידללות השיער, ומספקים את הסביבה האופטימלית לצמיחה עתידית. מוצרי קרסטס משווקים במספרות מורשות קרסטס בלבד.

מותג טיפוח השיער ELVIVE מבית L'OREAL PARIS משלים את שגרת הטיפוח הייעודית לשיער בלונדיני ומשיק מרכך סגול, לנטרול פיגמנטים צהובים וכתומים בשיער.

4454 2 - מוצרי שיער חדשים לחורף 2021.

אחת התופעות השכיחות בקרב נשים בעלות שיער מובהר, בלונדיני, אפור, ברונטי ושעבר גוונים היא פיגמנט נחושתי/צהבהב/כתמתם שנוצר עם הזמן.

ההבטחה: תפקידה של הסדרה הסגולה היא נטרול פיגמנט נחושתי מהשיער ונטרול גוונים/פיגמנטים צהובים וכתומים בשיער שאינם רצויים. למה סגול? מאחר וסגול הוא הצבע הנגדי של צהוב וכתום. השמפו והמרכך הסגול מתאים לשיער מובהר, בלונד, ברונטי שעבר גוונים ולשיער אפור.

מרכיבים: הפורמולה מכילה גוונים ורכיבי צבע סגולים המאפשרים לשמפו לנטרל באופן מידי גוונים צהובים וכתומים שאינם רצויים, תוך כדי ניקוי עדין של השיער. הנוסחה מכילה מסנן קרינת UV, המסייע בהגנה על צבע השיער ומעניקה לשיער מראה זוהר ומואר בעל ברק יוצא דופן. המרכך החדש מעניק תחושת רכות והשיער הצבוע בעל מראה יפה יותר וגוון הבלונד קר ובהיר יותר.

יופי באזז

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]