יופי של סולידריות: לוריאל ישראל אומרת תודה לנשות צוותי הקורונה של קופ"ח כללית.

4290 - יופי של סולידריות: לוריאל ישראל אומרת תודה לנשות צוותי הקורונה של קופ"ח כללית.

"לוריאל ישראל", אשר תרומה לקהילה ואחריות חברתית הינם חלק מהותי מערכי הליבה שלה, חילקה אמש כ-1,000 שכללו הכוללים עשרות מוצרי טיפוח ומניעת יובש לעור הפנים והידיים, מוצרי שיער, מוצרי טואלטיקה אישית, ומוצרי איפור שנארזו בהתנדבות והוענקו באהבה ע"י עובדי לוריאל ישראל,לנשות צוותי הקורונה רופאות, אחיות, עובדות סוציאליות, מנהלות אדמיניסטרציה ועובדות סוציאליות המסייעות במאבק היומיומי בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל.

4292 - יופי של סולידריות: לוריאל ישראל אומרת תודה לנשות צוותי הקורונה של קופ"ח כללית.

אלי שגיב מנכ"ל לוריאל ישראל: "אנו ממשיכים לפעול מתוך סולידריות כלפי האנשים המצויים בחזית המאבק היומיומי בנגיף, ובהמשך לתרומות קודמות שניתנו במהלך משבר זה, הפעם, אנו בלוריאל ישראל גאים לשתף פעולה עם כללית, קבוצת הבריאות הגדולה בישראל, כדי להביע את תודתנו העמוקה לנשות צוותי הקורונה בקהילה, כמו גם את ההערכה שלנו לאומץ יוצא הדופן שהן מגלות במאמציהן להילחם במגפה הזו. בכוונתנו להמשיך ולתרום גם לאוכלוסיות נוספות".

4291 - יופי של סולידריות: לוריאל ישראל אומרת תודה לנשות צוותי הקורונה של קופ"ח כללית.

מקופת חולים כללית נמסר: "המציאות החדשה שאתגרה את חיינו, הציבה את עובדי כללית בחזית המאבק למען בריאות הציבור. מרגש ומשמח לדעת שמעריכים, אוהבים ומחבקים (וירטואלית) את עבודת הצוותים המסורים שלנו. תודה רבה ללוריאל ישראל על ההוקרה, רק ביחד, בסולידריות, ננצח במאבק נגד נגיף הקורונה."

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]