השחקנית הברונטית, אמילי רטאייקאוסקי שתככב בקמפיין החדש של "קרסטס", הפכה לבלונדינית.

4031 - השחקנית הברונטית, אמילי רטאייקאוסקי שתככב בקמפיין החדש של "קרסטס", הפכה לבלונדינית.

אחרי חודשיים של סגר בבית, הברונטית האייקונית, אמילי רטאייקואסקי, החליטה, שהיא חייבת להתרענן מתקופת הסגר שלה ולעשות מהפך בשיערה ולהפוך מברונטית לבלונדינית עם מותג הטיפוח החדש מסדרת הבלונד של מותג השיער, "קרסטס".

הדוגמנית והשחקנית האמריקאית, אמילי רטאייקואסקי היא אחת מכוכבות הרשת הגדולות והחזקות בעולם כיום, דמות מלאת עוצמה, נישות ותשוקה, שמקפידה לשבור את הרשת ולהעלות לכ- 26.6 מיליון העוקבים בעמוד האינסטגרם שלה תמונות ויוצאות דופן.

4032 - השחקנית הברונטית, אמילי רטאייקאוסקי שתככב בקמפיין החדש של "קרסטס", הפכה לבלונדינית.

אמילי רטאייאוסקי: "מעולם לא צבעתי את השיער שלי או שיניתי את האורך באופן משמעותי בכל חיי. זה היה מרגש לחלוטין שקרסטס העניקו לי את ברכתם להיות בלונדינית, פשוט חגגתי את יום הולדתי וכל כך שמחתי לצאת מהסגר עם מראה חדש ורענן. היופי נולד להיות כפי ומלא הבעה וזה בהחלט הכי כייף שאי פעם היה עם המראה שלי". עוד סיפרה אמילי: "עכשיו, כאשר מספרות נפתחות מחדש ברחבי העולם, שינוי צבע השיער שלך מעניק דרך רעננה ומלאה חיוניות ועוצמה להתחיל מחדש …"

את ההזדמנות הזו חגגה אמילי עם קבלת הידיעה, שהיא נבחרה להוביל את הקמפיין החדש לסדרת הבלונד של קרסטס  סדרת אבסולו בלונד, כולל קמפיין בישראל וכן השקת סדרת המוצרים הראשונה של המותג לטיפוח שיער בלונדיני.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]