קצר וקולע! טרנד התספורות הקצוצות כובש גם את עולם הפאות.

3893 - קצר וקולע! טרנד התספורות הקצוצות כובש גם את עולם הפאות.

מסתבר שטרנד השיער הקצוץ זלג גם אל עולם הפאות וגם לטרנד הזה אחראיות האחיות לבית קארדשיאן שהפכו את תוספות ופיאות השיער לעוד אביזר אופנה הכרחי במלתחה ולמה לא, בעצם? שינוי אורכים ומשחק בעיצובי שיער ראשנו כמו השינוי לתספורת קצוצה הם שינויים בועטים ומגניבים ומתאימים למי שרוצה ואוהבת לשחק ולגוון עם המראה.

השחקניות המוערכות קריסטין סטויארט וזואי קרביץ, והזמרת קייטי פרי הצטרפו לאחיות קארדשיאן הן רק חלק מנשות הביצה ההוליוודית הצטרפו ללוק המראה הקצר, אך יחד עם זאת, מראה השיער הקצוץ לא בהכרח נכון על כל אחת. אז, רגע לפני שאת מחליטה ללכת עד הסוף כדאי לבחון פאות.

 מותג פאות היוקרה, BK WIGS משיק קולקציה רחבה של פאות קצרות במראה טבעי וקליל בהתאם לסגנון, אופי ומבנה הפנים. הפאות עשויות משיער טבעי ומיוצרות בגוונים וסוגי שיער שונים על פי דרישה. קולקציית הפאות הקצרות התגבשה בקפידה תוך התייחסות למגמות האופנתיות בעולם השיער. 

3894 - קצר וקולע! טרנד התספורות הקצוצות כובש גם את עולם הפאות.

אודות BK WIGS

חברת  Bk Wigs מנהלת מזה 20 שנה מותג יוקרתי ומצליח של פאות בוטיק נחשקות. הפאות מיוצרות ומעוצבות באופן ייחודי ובהתאמה אישית, בעבודת יד קפדנית תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים.

חברת BK Wigs הביאה לחובשות הפאה בארץ ובעולם את בשורת אמנות השיער. בכך היא הובילה בצעד גדול קדימה את מראן של נשים בארץ ובעולם למעודכן, מתוחכם טבעי ועדכני. את אומנות זו למדה בריינדי קמינר, מייסדת ובעלת החברה, בין היתר, אצל וידאל ששון – אבי אומנות השיער ומחולל מהפכת התספורות לנשים בשנות החמישים – בלונדון.  בזכותו, והודות לכשרונה הבולט הפכו עיצובי השיער של פאות BK ליצירת אמנות של ממש.

3895 - קצר וקולע! טרנד התספורות הקצוצות כובש גם את עולם הפאות.

 בריינדי רואה אידיאל וזכות ביכולתה לשפר את מראן של נשים ולתרום לביטחונן האישי. גישתה זו מנחה את התייחסותה של החברה כולה לנושא. צוות BK wigs מאמין שפאה איכותית של 24 קראט צריכה לשלב חיתוך נכון עשוי ביד אומן, התאמה אישית לתווי פניה של כל לקוחה, הבנה בטרנדים העולמיים, ייצור בוטיק מקומי בעבודת יד ובבקרה אישית מוקפדת ושיער טבעי.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]