בכירי מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, חגגו את השקת מסיכת הטיפוח: AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK.

3819 - בכירי מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, חגגו את השקת מסיכת הטיפוח: AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK.

בכירי מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl's רוני איילבאום, מאיה מוטולה ובן אילן מנהל השיווק ומערך הריטייל של המותג ,חגגו בחנות הדגל של המותג, את השקת סדרת מוצרי הטיפוח המבוססים על פרי האבוקדו.

3820 - בכירי מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, חגגו את השקת מסיכת הטיפוח: AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK.
אפרת וכטל ושרונה מרלין.

לאירוע ההשקה שאליו הגיעו בין היתר שרון חזיז, אפרת וכטל, שרונה מרלין, פאולינה אלברשטיין, אירה סימנוב, כלל מינגלינג על טהרת הבריאות, חשיפת מסכת האבוקדו והתנסות אישית שנערכה לאורחים. את הארוע פתח בן איל ואמר: "המותג קיל'ס רושם בשנים האחרונות גידולים דו ספרתיים מרשימים, בארץ ובעולם ומגמה זו תמשיך גם בשנת 2020 עם מספר השקות משמעותיות שהסנונית הראשונה היא השקת סדרת האבוקדו החדשה". לדבריו: "מסכות פנים ממשיך להיות אחד החיפושים הפופולריים ומייצר מעורבות גבוהה בקרב הגולשים". עוד ציין בן כי: "מסכת הפנים החדשה של קיל'ס מצטרפת לקרם עיניים על בסיס אבוקדו, מוצר אייקוני מוביל ואהוב על ידי נשים רבות".

3824 - בכירי מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, חגגו את השקת מסיכת הטיפוח: AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK.
מאיה מוטולה, רוני איילבאום ובן אילן.

את האירוע חתמה רוני איילבאום, שסיפרה כי: "קיל'ס נחשב בעולם למותג הסלבריטאים אותם מגייסים למטרות  פילנתרופיות שבה בוחר המותג בכל מדינה. בישראל בחר Kiehl's להתחבר לתחום הילדים ולאמץ את עמותת "ילדים בסיכוי –המספקת תמיכה ותכנים לילדים. במסגרת זו המותג  תורם 1 ₪ על כל  עסקה  לטובת העמותה".

3821 - בכירי מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, חגגו את השקת מסיכת הטיפוח: AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK.
פאולינה אלברשטיין, אירה סימנוב, בן אילן ורוני איילבואם .

כל מה שאתם רוצים לדעת על: AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK מסכת אבוקדו ללחות והזנה המתאימה לכל סוגי העור.

3823 - בכירי מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, חגגו את השקת מסיכת הטיפוח: AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK.

מסכת האבוקדו פותחה ספציפית עבור כל סוגי העור, כולל עור רגיש, הקרם מותיר את העור מלוחח, חיוני ורענן, ובכך מהווה תוספת מהירה ופשוטה לכל שגרה של טיפוח העור.

כימאי קיל'ס (Khiel's), אשר מאמינים במשך שנים, בסגולותיו, יכולותיו וביתרונותיו המועילים של פרי האבוקדו המסייע לטיפוח העור, שילבו אותו בזמנו בקרם העיניים Creamy Eye Treatment with Avocado אשר הושק בשנת 2001 ועתה לאחר שנים הם מוצאים לנכון לשלב אותו שוב ורותמים את יתרונותיו ותכונותיו במסיכת הפנים: AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK, העשירה בתמצית אבוקדו, שמן אבוקדו ושמן נר הלילה.

האבוקדו כמסייע לעור: בעל יכולת ספיגה אולטימטיבית בעור, הגנה מחמצון (רדיקלים חופשיים), חידוש רקמות, מניעת התקמטות העור, שמירת לחות העור ומניעת בריחת מים, מעניק ברק, חיות ומרכך את העור, טיפול בסדקים ו"פיצוצים" בעור, מזין את העור בזמן הריון ומונע סימני מתיחה, מטפל במצבי אקזמה ומסייע באיחוי פצעים.

3822 - בכירי מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, חגגו את השקת מסיכת הטיפוח: AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK.
AVOCADO NOURISHING HYDRATION MASK מסכת אבוקדו ללחות והזנה של Kiehl's.

מרכיבי המסיכה:

תמצית אבוקדו, מעבדות קי'לס משתמשות בתמצית מרוכזת של אבוקדו המופקת מבשר הפרי אשר גדל ונרכש בארה"ב. עור הפנים מתחדש ומשתקם הודות לרמה הגבוהה של מרכיבים בסיסים בליפידים הכלולים בתמצית ומסייעים לתמוך בתהליכי הלחות הטבעיים של העור, כמו גם לנעול את הלחות על פני השכבה החיצונית של העור ולקבל מראה עור בריא יותר לאורך זמן. התמצית מתקבלת ע"י טחינת הפרי ולאחר מכן, עובר סינון באמצעות מערכת מתוחכמת, ולבסוף, שילובו עם סקוואלן הנגזר מזיתים, מרכיב מועיל ביותר לעור אשר נמצא בשימוש נרחב במוצרי הטיפול של קיל'ס.

שמן אבוקדו, שמן האבוקדו הכבוש והמזוקק של קיל'ס מקורו באיטליה ובספרד. המרכיב המזין, שהוא מקור עשיר לחומצות שומן חיוניות בלתי רוויות, בכללן תערובת רבת עוצמה של אומגות מזינות, מחדירות לחות לעומק העור ומחזק את מחסום ההגנה של העור. שמן נר הלילה, הכימאים של קיל'סמפיקים את השמן היקר ערך באמצעות כבישה קרה של הזרעים. הפרח הצהוב והריחני מכיל מקור עשיר טבעי של חומצות שומן בלתי רוויות המסייעות לפורמולה לשפר את איכות העור.

מחיר: 205 ₪

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]