רשת "רונית רפאל מדע היופי" נותנת חסות לשבוע האופנה הישראלי, 2020.

3790 - רשת "רונית רפאל מדע היופי" נותנת חסות לשבוע האופנה הישראלי, 2020.

לארוע שהתקיים במסעדת דון קמילו במלון היוקרה JAFFA, שאליו הגיעו מיטב סלברטאי ארצנו, היו 2 סיבות טובות לחגיגה, הודעתה של רונית רפאל שהודיעה על מענק חסות לשבוע האופנה 2020, שיתקיים בנמל תל אביב במרץ והשניה מסיבת הפתעה ליום ההולדת 70 של דליה מזור פרזנטורית הרשת.

3792 - רשת "רונית רפאל מדע היופי" נותנת חסות לשבוע האופנה הישראלי, 2020.
רונית רפאל והמעצבת אפרת גליק.

החסות שרונית רפאל תעניק לשבוע האופנה שיתקיים בנמל תל אביב בחודש מרץ יתבטא בכך שצוותי הקוסמטיקה שלה יעניקו טיפולי יופי וזוהר לדוגמניות מאחורי הקלעים לאורך כל תצוגות שבוע האופנה בדיוק כמו בשבוע האופנה במילאנו, ניו יורק ופריס, כמו כן מעצבת העילית אפרת קליג הכריזה בארוע שבשבוע האופנה יצעדו לראשונה על המסלול לקוחות ופרזנטוריות של רשת רונית רפאל.

3791 - רשת "רונית רפאל מדע היופי" נותנת חסות לשבוע האופנה הישראלי, 2020.
רונית רפאל, מוטי רייף ודליה מזור.

רונית רפאל ומוטי רייפ הפרזנטור החדש של הרשת, הרימו את הכפפה ואירגנו לדליה מזור מסיבת הפתעה שאליה הוזמנו משפחתה הקרובה וחברים וותיקים והעניקו לדליה פרס על היותה אישה פורצת דרך ומעוררת השראה.

3793 - רשת "רונית רפאל מדע היופי" נותנת חסות לשבוע האופנה הישראלי, 2020.
הפרזנטורים של רשת "רונית רפאל מדע היופי" גלית גוטמן ומוטי רייף.

דליה מזור שלא מפסיקה להפתיע והשבוע היא כבר מצטלמת לקמפיין החדש של רשת "רונית רפאל מדע היופי" בפעם השמינית, הופתעה מאוד התרגשה עד דמעות ואמרה שהיא מודה על כל מה שהשיגה בחיים.

3794 - רשת "רונית רפאל מדע היופי" נותנת חסות לשבוע האופנה הישראלי, 2020.
עוגת יום ההולדת 70 של דליה מזור.

אורנה דץ שרה לדליה את השיר איפה איפה איפה העוגה? כאשר כל הנוכחים בארוע המרגש שכלל את רונית רפאל, מוטי רייפ, יפית רפאל ובנות משפחת רפאל, גלית גוטמן, רובי פורת שובל, לימור גולדשטיין, אורנה דץ, מיכל צפיר וטוביה צפיר, נועה בני, מירב מילר, רונית יודקביץ, בל אגם, לירז אסייג, מיקה בשן, סימור לוזון, מירי אלוני,מעצבות האופנה: אפרת קליג, שחר אבנט, ענבל דרור ומעצבי האופנה: שי שלום ודרור קונטנטו, הצטרפו לשירה.


יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]