כיצד חגגו בכירי מותג השיער המקצועי "לוריאל פרופסיונל", את השקת סדרת עיצוב השיער טכני ארט -TECNI ART.

3763 - כיצד חגגו בכירי מותג השיער המקצועי "לוריאל פרופסיונל", את השקת סדרת עיצוב השיער טכני ארט -TECNI ART.

בכירי מותג השיער המקצועי "לוריאל פרופסיונל", בראשם פול בנעדי, מנכ"ל חטיבת המוצרים המקצועיים בלוריאל ישראל, איריס רובינשטיין, מנהלת השיווק ורוני איילבאום, מנהלת התקשורת המותגית, חגגו אמש באקדמיה של לוריאל בתל אביב, את השקת סדרת עיצוב השיער, המככבים בתצוגות האופנה בבירות העולם מלונדון, פריז ועד מילאנו, טכני ארט- TECNI ART, הכוללת 11 מוצרים מקצועיים ומגוונים לעיצוב השיער.

סדרת מוצרי טכני ארט כוללת מגוון רחב של מוצרים, המעניקים למעצבי השיער ביטוי אומנותי ויצירתי בלתי מוגבל, המחובר באופן קבוע לטרנדים העולמיים של מאחורי הקלעים בתצוגות האופנה בבירות העולם ומביאים את העיצובים האחרונים והמראות האופנתיים והעדכניים לכל המספרות ברחבי העולם.

3769 - כיצד חגגו בכירי מותג השיער המקצועי "לוריאל פרופסיונל", את השקת סדרת עיצוב השיער טכני ארט -TECNI ART.

ההשקה כללה מינגלינג חגיגי, חשיפת המוצרים, התנסות ומופע שיער מרהיב של שגרירי המותג TRIPLE M, מעצבי השיער: ארז שרביט, שמעון וקנין וחיים סיון, שנערכה במוצרים החדשים. 

את האירוע פתח פול בנעדי: "אנו שמחים לפתוח את השנה בסימן של התחדשות והשקת סדרת מוצרי עיצוב המותאמת לכל סוגי השיער, הידע הנרחב של המותג המשלב פורמולות מקצועיות יעילות אשר פותחו באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר".

3767 - כיצד חגגו בכירי מותג השיער המקצועי "לוריאל פרופסיונל", את השקת סדרת עיצוב השיער טכני ארט -TECNI ART.

25 שנה של מומחיות בסטיילינג ומורשת פריזאית הביאו לפיתוח של סדרת TECNI ART שפותחה על ידי מעצבי השיער עבור מעצבי השיער עם פיתוח פולימרים חדשים ומרקמים חדשים היוצרים מראות ייחודיים, הקובעים טרנדים חדשים המתכתבים עם מגמות האופנה המובילות.

הודות למרקמים העדינים של סדרת TECNI ART, ניתן להניח אותם בשכבות זה על זה או לשלב ביניהם, מבלי לחשוש ממראה מוגזם או מופרז ומבלי שהשיער ירגיש מחוספס ולא נעים, ממראה של גלים מעניקים מראות שיער שונים החל מלוק מתוחכם וזוהר, קארה מחוספס, גלי וסוער, צמה מרושלת ועוד.

סדרת TECNI ART סטיילנג טכני ארט, כוללת 11 מוצרים מגוונים:

3765 - כיצד חגגו בכירי מותג השיער המקצועי "לוריאל פרופסיונל", את השקת סדרת עיצוב השיער טכני ארט -TECNI ART.

טרנספורמר ג'ל למוס: ג'ל ההופך לקצף, המאפשר השגת שליטה, נפח ותנועתיות בשיער. ניתן להגיע לאינסוף אפשרויות של מראות מלאים נפח, וביניהם מראות שיער קצר ותלתלים קופצניים. טיפ מהמומחים: שחקו עם המרקמים של המוצר על שיער יבש או רטוב. כל מרקם מתאים לצורך עיצובי אחר. מחיר: 110 ₪.

טרנספורמר קרם למשחה: מאפשרת אינסוף אפשרויות של מראות מלאים שליטה עלייהם וביניהם מראות שיער קצרים, מוגדרים ובעלי טקסטורות שונות. טיפ מהמומחים: מומלץ לפזר על השיער לפני שימוש במייבש שיער לקבלת מראה ותחושה רכה במיוחד. מחיר לצרכן: 110 ₪.

פלי, מוצר כוכב: ספריי לעיצוב השיער, המאפשר זיכרון צורתי, לקבל מראה גלי או גמיש בשימוש עם מכשיר עיצוב חם. טיפ מהמומחים: מתאים כ"פריימר" הכנה לכל תספורת. מחיר: 107 ₪.

פיקס מקס: ג'ל לעיצוב השיער לאחיזה מקסימלית, המתייבש מהר ולא מותיר שאריות נראות לעין על השיער. לקבלת מראה חלק או מחוספס. טיפ מהמומחים: ניתן להשתמש גם על שיער רטוב לאחיזה חזקה יותר. מחיר : 107 ₪ 

3768 - כיצד חגגו בכירי מותג השיער המקצועי "לוריאל פרופסיונל", את השקת סדרת עיצוב השיער טכני ארט -TECNI ART.

פול ווליום אקסטרה: מוס מייצב ליצירת נפח ומראה מלא של השיער, בייצוב חזק מאוד. טיפ מהמומחים: המוס מתאים לשיער צבוע וגם טבעי. מחיר לצרכן: 104 ₪

פול ווליום ליפט: מוס מרים שורשים לקבלת מראה בעל נפח. טיפ מהמומחים: מומלץ להתיז מעט חומר על מסרק ולסרק את השורשים. מחיר לצרכן: 104 ₪

אנטי פריז: ספריי מייצב דוחה לחות, המועשר בברק, מתייבש מהר ואינו מותיר עקבות על השיער. אידיאלי לשיער הנוטה להתקרזל. טיפ מהמומחים: מומלץ להשתמש במוצר לצורך הצמדת שיערות סוררות. מחיר לצרכן: 114 ₪

דיפוליש: משחה קרמית לעיצוב השיער והגדרתו, לקבלת מראה מחוספס ומאט. טיפ מהמומחים: מומלץ להשתמש על שיער יבש. מחיר: 104 ₪.

ביץ וויבס: ספריי מלח לעיצוב השיער וקבלת מראה ביץ' וויבס פרוע. טיפ מהמומחים: ניתן להשתמש על שיער שלא נחפף (למשל, יום אחרי החפיפה) לעיצוב מראה תלתלים, לקבלת מראה שיער שזה עתה נחפף. מחיר: 104 ש"ח.

סאבאג' פאנאג': ספריי אבקה יבש לקיבוע ועיצוב השיער, לקבלת מראה שערורייתי. טיפ מהמומחים: ניתן להשתמש על שיער שומני כדי לספוח את השומן באמצעות המרקם האבקתי. מחיר: 110 ₪.

ווב: קרם אולטרה סיבי לעיצוב השיער למראה פרוע או מסודר. טיפ מהמומחים: מומלץ להשתמש על קצוות השיער. מחיר : 115 ₪.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]